Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

QUOTE(HERBERA @ 2006 12 07, 19:03)
Aciu Tau uz pirma kostiumeli ir drugeliu scemas, as seniai buvau kazkur maciusi si kostiumeli, bet neradau aprasymo. Gal dar turi pacio kostiumelio aprasyma, ar schema. Buciau labai dekinga.


Ir man sis kostiumelis labai patiko 4u.gif
Aprasymo ir as neradau schmoll.gif

Siaip man atrodo,kad cia nera labai sudetinga megzti.
Siaip tikrai nesu gera mezgeja,bet sakyciau gal kelnes ir megztukas mezgami:viena eile gerosiom akim,kita blogosiom,kelniu,megztuko ir rankoviu pati apacia,kokios 3eiles mezgamos tik gerosiom arba tik blogosiom akim(zinokit del apacios bijau suklaidint).
Tada kokios gal 5eiles mezgamos viena eile gerosiom akim,kita blogosiom-violetiniu siulu,ir tada prasideda drugelio schema.Siaip viskas isskyrus kelniu,rankoviu ir megztuko apacia mezgama viena eile gerosiom,kita blogosiom akim.
Jei netycia rasiu aprasyma,tai butinai idesiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 08 gruodžio 2006 - 00:19
QUOTE(mambu @ 2006 12 08, 00:56)
Ir man sis kostiumelis labai patiko  4u.gif
Aprasymo ir as neradau schmoll.gif

Siaip man atrodo,kad cia nera labai sudetinga megzti.
Siaip tikrai nesu gera mezgeja,bet sakyciau gal kelnes ir megztukas mezgami:viena eile gerosiom akim,kita blogosiom,kelniu,megztuko ir rankoviu pati apacia,kokios 3eiles mezgamos tik gerosiom arba tik blogosiom akim(zinokit del apacios bijau suklaidint).
Tada kokios gal 5eiles mezgamos viena eile gerosiom akim,kita blogosiom-violetiniu siulu,ir tada prasideda drugelio schema.Siaip viskas isskyrus kelniu,rankoviu ir megztuko apacia mezgama viena eile gerosiom,kita blogosiom akim.
Jei netycia rasiu aprasyma,tai butinai idesiu 4u.gif

Tiek tai ir as suprantu. Bet ir kelnytes ir megztukas platejantys, kiek reiketu platinti, kad graziai gautusi. O be to dar nemoku trikampio kaklo megzti.
Atsakyti
QUOTE(HERBERA @ 2006 12 08, 11:12)
Tiek tai ir as suprantu. Bet ir kelnytes ir megztukas platejantys, kiek reiketu platinti, kad graziai gautusi. O be to dar nemoku trikampio kaklo megzti.


as tai daryciau taip : paimi koki mgztuka jei turi mazdaug toki kaip bus sis su drugeliais, primeti kiek noretum susiaurint ir isdalini tas akis per megztuko ilgi tolygiai is abieju pusiu, kakla galima paziureti i zemiau esancios liemenes schemute tik sumezginet ne pacias krastine akis o gal kokias 4-5 nuo krasto, o del keliu nesu isitikinusi kad jos platejancios, o tik taip sugule, bet jei norisi platejanciu, gali rast paprastu kelnyciu schema tik apacioje prideti kokiu 10-15 akiu ir mezgant susiaurint, nzn as irgi ne profe, bet kiek mezgu visviena pagal aprasymus imu tik rastu o siaip pati kurpiu, nes nuolat tai dydziai netinka tai kokia detale ne itema biggrin.gif
Atsakyti
Merginos kaskada buvau radus rastus raidytem ismegst ax.gif bet dabar nerandu gal kui turit?Buciau labai dekinga aciuks.gif
Atsakyti
sveikos,mergaites 4u.gif

jus tikros saunuoles,visokiu ideju prisigaudziau cia thumbup.gif
planuoju sunui megztuka ir kelnytes numegzt ax.gif
o cia kepuriukas ir salikas,gi ir as pasigirt noriu ax.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

mergaitškos suknytės schema
Atsakyti
user posted image
Mano pirmi darbeliai dukrai[IMG]
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dalytuke @ 2006 12 08, 17:06)
Merginos kaskada buvau radus rastus raidytem ismegst  ax.gif bet dabar nerandu gal kui turit?Buciau labai dekinga  aciuks.gif


Stai cia paziurek
cia ir cia
(cia is siuvinejimo schemu paimta) ax.gif

QUOTE(romuciukas @ 2006 12 12, 12:04)
sveikos,mergaites 4u.gif

jus tikros saunuoles,visokiu ideju prisigaudziau cia thumbup.gif
planuoju sunui megztuka ir kelnytes numegzt ax.gif
o cia kepuriukas ir salikas,gi ir as pasigirt noriu ax.gif  biggrin.gif

Modeliukas ir komplektukas thumbup.gif

QUOTE(vai2 @ 2006 12 17, 21:58)
Mano pirmi darbeliai dukrai

Maze ir megzti rubeliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 19 gruodžio 2006 - 02:44
O čia mano paskutinis darbelis , vienas- dičkiui, kitas-mažyliui 4u.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos, merginos 4u.gif
Norėčiau pasiteirauti štai ko: kokio modelio megztinukai yra patogiausi ką tik gimusiems? Ar per priekį susagstomi nespaus pilvuko, jei netyčia apsiverstų? Ar sagutės pečių linijoj yra patogios perrenginėjant?
Labai lauksiu atsakymo.
Atsakyti
QUOTE(Sraunius @ 2006 12 27, 15:50)
Sveikos, merginos  4u.gif
Norėčiau pasiteirauti štai ko: kokio modelio megztinukai yra patogiausi ką tik gimusiems? Ar per priekį susagstomi nespaus pilvuko, jei netyčia apsiverstų? Ar sagutės pečių linijoj yra patogios perrenginėjant?
Labai lauksiu atsakymo.

As savo mazylei mezgiau susagstoma per prieki, mezgiau didesni, kad ilgiau uztektu, tik pradzioje atraitydavau rankovytes. Ka tik gime vaikiukai dar nesivarto, nebent ji taip paguldysi. O be to juk Tavo mazylis bus aprengtas silciau, ne tik su megztuku. Tad tikrai nieko nenuspaus. Sekmes mezgant ir butinai pasirodyk kai baigsi.
Atsakyti
Na ka ir as pasirodau savo paskutini darbeli.
Nors paprastute, bet labai pravercia vesiais vakarais kai nesinori labai prirengti vaiko. dabar ji mano mazylei iki keliu, tad tikiuosi iki kokiu 3 metuku tampysim po namus.

http://public.fotki....ai/img1630.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HERBERA: 28 gruodžio 2006 - 19:14