Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

QUOTE(Ramuny @ 2006 10 16, 18:47)
Sveikutės mezgėjėlės, gal kuri patartumėte kaip megzti dvigubas kumštines pirštines. Paprastų kumštinių numezgiau ne vieną porą, bet jos plonos, praleidžia šaltį, o mažiukams tikrai reiktų dvigubų. Labai lauksiu patarimų. Ačiū.

Iškart pasakau - dar nebandžiau. Bet pati šią problemą mėginsiu spręsti taip: pirmą pirštinės eilę megsiu iš kitos spalvos siūlo. Toliau - normalią pirštinę. Ją pabaigus, tą siūlą ištrauksiu (išardysiu) ir surinksiu akis ant virbalų. Lenkimo vietoje reikėtų numegzti eilę blogomis akimis arba *2 sumegzti, 1 užmetimas*. Vėl megzti normalią pirštinę, tik lyg kitai rankai. Pabaigus, įkišti vieną pirštinę į kitą. Gausis dviguba. Galvoju, gal vidinę dali reikėtų megzti iš plonesnių siūlų, kad gautųsi plonesnė ir šiek tiek siauresnė. Reikia išbandyti.
Jei padarytumėt tai anksčiau už mane, papasakokit, koks rezultatas.
Atsakyti
Siūlyčiau megzti japonišku raštu ar dar kitur vadinamu - rusišku. Gaunasi dvigubos pirštinės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuDi-77 @ 2006 10 21, 12:51)
Iškart pasakau - dar nebandžiau. Bet pati šią problemą mėginsiu spręsti taip: pirmą pirštinės eilę megsiu iš kitos spalvos siūlo. Toliau - normalią pirštinę. Ją pabaigus, tą siūlą ištrauksiu (išardysiu) ir surinksiu akis ant virbalų. Lenkimo vietoje reikėtų numegzti eilę blogomis akimis arba *2 sumegzti, 1 užmetimas*. Vėl megzti normalią pirštinę, tik lyg kitai rankai. Pabaigus, įkišti vieną pirštinę į kitą. Gausis dviguba. Galvoju, gal vidinę dali reikėtų megzti iš plonesnių siūlų, kad gautųsi plonesnė ir šiek tiek siauresnė. Reikia išbandyti.
Jei padarytumėt tai anksčiau už mane, papasakokit, koks rezultatas.


Aš esu taip mezgus savo dičkei kažkada ax.gif Liuks gavos thumbup.gif Viršų mezgiau iš spalvotų gražių siūliukų su pynutėm, o vidinę pirštinytę - paprastai gerom akim iš naminės vilnos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniux @ 2006 10 21, 20:03)
Labai prasau, padekit!!!!!! Niekur neberandu gyvuneliu, masinyciu schemuciu....... Labai labai prasau, gal kas nors gali man padeti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Man tai šitas labai fainas:
user posted image
user posted image

Tik maži gavosi. Jei patiks, parašyk į AŽ savo e-mailą, aš tau atsiųsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lina: 22 spalio 2006 - 12:04
Reiketu perziureti tema "Mezgimo zurnalai" ten anksciau maciau Diana Baby, ten turetu buti nemazai schemuciu. Tikiuosi kiek padejau blush2.gif
Atsakyti
Dvigubas pirštinytes galima megzti ir atskirai, vieną didesnę, vidinę truputį mažesnę ir tada sukišus vieną į kitą apnerti vąšeliu - taip jas sujungti, na tuos "rankogalius", nežinau, net kaip pavadinti. g.gif Taip gal kam paprasčiau bus... ax.gif
Atsakyti
http://public.fotki....picture457.html ne tik rubelei ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nesenai pabaigiau drauges sunui megztuka ax.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kam pravers idėjoms...

user posted image
Atsakyti
As tai sugalvojau savo 3m vaikinukui numegzti vyrišką baltą megztinį, su pynėmis ir aukšu kaklu. Lyg ir turiu galvoje planą, bet gal kas tuite kokių pavyzdėlių, dvi galvos vis daugiau nei viena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2006 10 26, 18:06)
As tai sugalvojau savo 3m vaikinukui numegzti vyrišką baltą megztinį, su pynėmis ir aukšu kaklu. Lyg ir turiu galvoje planą, bet gal kas tuite kokių pavyzdėlių, dvi galvos vis daugiau nei viena smile.gif

man sitas labai grazus, tik cia is nelabai storu siulu, nezinau kokius tu turi 4u.gif
Cis neaukstas kaklas, bet juk ji galima numegzt. Sory uz kokybe, nes fotkinau is zurnalo tongue.gif
user posted image
o cia schemute, jei kas tiks
http://i102.photobuc.../Picture005.jpg
Atsakyti
Pamirsau KARAMELEIpadekoti uz labai issamu batuku aprasyma.
Tikrai labai nesudetingas mezgimas. Panele jau sekmingai juos nesioja.
O stai mano pirmas blynas.
http://public.fotki....ai/img1348.html
Atsakyti