Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

QUOTE(cudo @ 2006 10 05, 21:29)
GAL kas patars kokiu siulu pirkt ir kiek gramu ?! ACIU


Kaip tik mezgu iš Jeans siūlų .būtent šitų,tai tik 50GR-170m sad.gif.jei mažam leliukui,tai 2 matkelių būtinai reiks,gal net ir 3 g.gif

user posted image
Atsakyti
sveikos turiu nemazai savo mergytei primezgusi, visko cia is karto nekelsiu. Dabar imetu kostiumeli viena smile.gif
user posted image
Atsakyti
na ikelsiu dar pora savo darbu smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
zaniatja užbūrei savo mezginiais wub.gif

merginos - jei aš noriu numegzti savo būsimajam vaikiukui pvz. kostiumelį ar megztinuką, tai iškur žinot kokio dydžio, proporcijų megzt? g.gif aš galvoju blogiausiu atveju jau kai pirksiu kokius drabužėlius naujagimiui tai pagal juos megzt, ar yra kažkokie standartiniai išmatavimai? kaip jūs darot? g.gif
Atsakyti
user posted image
padekit su shema geles,man nepaviksta padident
Atsakyti
murmur as tai kaiptik taip ir dariau, nusipirkau viena komplektuka ir pagal ji mezgiau. tai visai neblogai gavos biggrin.gif
Sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2006 10 09, 12:14)
zaniatja užbūrei savo mezginiais wub.gif

merginos - jei aš noriu numegzti savo būsimajam vaikiukui pvz. kostiumelį ar megztinuką, tai iškur žinot kokio dydžio, proporcijų megzt? g.gif  aš galvoju blogiausiu atveju jau kai pirksiu kokius drabužėlius naujagimiui tai pagal juos megzt, ar yra kažkokie standartiniai išmatavimai? kaip jūs darot? g.gif


tik patarimas megzti bent jau 62 dydzio, ar 3-6 mėn dydžio leliukui, nes mazesnius tai jau laaaaaabai greitai isauga, o kiti ir gimsta jau didesni...

o siaip dazniausiai prie aprasymu buna parasyti dydziai...
Atsakyti
QUOTE(murmur @ 2006 10 09, 12:14)
zaniatja užbūrei savo mezginiais wub.gif

merginos - jei aš noriu numegzti savo būsimajam vaikiukui pvz. kostiumelį ar megztinuką, tai iškur žinot kokio dydžio, proporcijų megzt? g.gif  aš galvoju blogiausiu atveju jau kai pirksiu kokius drabužėlius naujagimiui tai pagal juos megzt, ar yra kažkokie standartiniai išmatavimai? kaip jūs darot? g.gif




As kai mezgiau tai vadovavausi viena taisykle, jei rubelis bus per didelis vaikutis iki jo uzaugs...
O dabar paverksiu... Norejau nufotografuoti ir parodyti savo mazosios kudikio rubelius, tai radau juos peliu sukapotus cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
aciu uz pagyrimus 4u.gif blush2.gif
QUOTE(Jolancike @ 2006 10 08, 20:59)
Kaip gražu  4u.gif  wub.gif  wub.gif  Nuostabūs darbeliai  thumbup.gif  thumbup.gif
Gal turi schemutę to miegmaišiuko rašto  blush2.gif  ax.gif  - labai gražus raščiukas  thumbup.gif


turiu schemute zurnaliuke. Vakare, kai Paulina uzmigs, nuskanuosiu, tada imesiu 4u.gif
QUOTE(murmur @ 2006 10 09, 12:14)
zaniatja užbūrei savo mezginiais wub.gif

merginos - jei aš noriu numegzti savo būsimajam vaikiukui pvz. kostiumelį ar megztinuką, tai iškur žinot kokio dydžio, proporcijų megzt? g.gif  aš galvoju blogiausiu atveju jau kai pirksiu kokius drabužėlius naujagimiui tai pagal juos megzt, ar yra kažkokie standartiniai išmatavimai? kaip jūs darot? g.gif

as tai dariau zinai kaip? o nusipirkau mezgimo zurnaliuka leliukams kur visokiu yra rubeliu. Ir prie aprasymu buna papiestos detales ir nurodyta visi matmenys kiek cm. Tai pagal tuos matmenis mazdaug ir mezgiau. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2006 10 09, 18:32)
user posted image
padekit su shema geles,man nepaviksta padident

O Tu ta paveiksleli nukopijuok i Worda, apkarpyk ir savo gelyte pasisidink kiek tik nori.
Atsakyti
QUOTE(cudo @ 2006 10 09, 18:32)
user posted image
padekit su shema geles,man nepaviksta padident



Oooo - aš pagal šitą schemutę prieš dadug metų savo mažylei mezgiau suknutę. tai pasigirsiu.
priekis
nugara
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2006 10 09, 21:35)
Ačiukas  4u.gif  Lauksiu  bigsmile.gif  Noriu numegzt tokio rašto paklotėlį dukrytės lėlei  biggrin.gif  Kažko panašaus ieškojau  thumbup.gif

blyn, kazkas pasidare su skaneriu, niekaip neiseina prijungt verysad.gif
bandysiu gal kaip nors aprasyt. Siaip labai nesunku, tik skirtingose eilese yra nevienodas skaicius akiu.

_,_,_,*,_,_,_,I,I, I, I,I,I,I 11. (8 a.)
I,_,_,*,_,_,I,I{I, O,I,O,I}I 9. (10 a.)
I, _<,I,>,_,I,_,_,_,W,_,_,_ 7. (8 a.)
I, I,I, I,I, I,I, _,_,_,*,_,_,_ 5. (8 a.)
I{I,O,I,O,I}I, I,_,_,*,_,_,I 3. (10 akiu)
_,_,_,W,_,_,_,I,_,<,I,>,_,I 1. (8 akys)

Bandau paaiskint sita sudetinga schemute lotuliukas.gif
Kableliais atskyriau tik akis, kad nesusimaltu i kruva, siaip jie nieko nereiskia.
_-sitas zenklas irgi nereiskia jokios akies, tik zymimas schemoje del akiu islyginimo (kaip minejau, skirtingose eilese nevienodas akiu skaicius)
I-geroji akis
O-uzmetimas (uzdedamoji akis-nezinau, kaip lietuviskai teisingai butu smile.gif )
*-trys akys sumegztos geraja (1 a. nukelti, dvi sumegzti geraja, tada ta nukelta pertraukti per tas sumegztas)
<-dvi akys paprastai sumegztos geraja
>-dvi akys sumegztos geraja (1 a. nukelti, kita ismegzti geraja ir nukeltaja aki pertraukti per ismegztaja)
W-viena geroji akis+uzmetimas+viena geroji akis (sitiek ismezgama is pries tai buvusios vienos akies)
{I,O,I,O,I}-sitas dalykas, kas pazymeta tarp siu skliaustu, reiskia, jog visos sios akys (t.y., geroji, uzmetimas, geroji, uzmetimas, geroji) ismezgamos is vienos akies (tos uzmetamosios, kuri buvo "W" zenkle)
Lygines eiles mezgamos pagal rasta.

Oj kaip tikiuosi, kad cia kasnors aisku blink.gif Labai stengiausi aiskiau, bet gavosi taip, kaip gavosi blink.gif
Jei kas neaisku, sakykit 4u.gif blush2.gif
Dar skliaustuose parasiau is kiek akiu mezgama kiekviena eile 4u.gif
Atsakyti