Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

QUOTE(Nikota @ 2006 09 20, 11:15)
Sveikutės auksarankės  mirksiukas.gif

Norėčiau savo būsimam leliukui dar suspėti numegzti kelnytes..Bet va neturiu jokių schemų  verysad.gif  Gal galite padėti  g.gif
Megztinuką jau numezgiau pagal jūsų pateiktus žurnaliukus..O vasu kelnytėm sunkiau  blush2.gif

O Tu butinai nori kelnutes megzti?
As savo mazylei numezgiau tipo sliauztus (ir nugaryte neissipesioja), dar padariau susegimus, kad butu galima pakeisti sauskelnes. As tai patenkinta savo darbu.
Gal kuria diena pabandysiu nufotografuoti arba nuoroda surasiu, is kazkurio rusisko tinklapio kopijavau.
Atsakyti
QUOTE(AuDi-77 @ 2006 09 20, 14:17)
Kelnytės 75 cm ūgio mažyliui

naujo
O šiaip tikrai šliaužtukai patogiau. Aš saviškiui mezgiau kostiumėlį iš megztuko, šliaužtukų, batukų ir kepurytės. Šliaužtukus dariau užsegamus tik per pečius, o per klynuką - ne. Kol vaikeliukas mažas, nebuvo didelių nepatogumų perrengiant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AuDi-77: 20 rugsėjo 2006 - 22:45
Kelnyčių idėja
user posted image
Atsakyti
aš irgi uz šliauztukų idėją nes numezgiau kombinzoniuką 2mėn.leliui,o jis labai greit jį išaugo.jeigu būtų ties petukais atvira,tai primegzti ir tvarka mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės darbštuolytės smile.gif , gal kuri turite baltos suknytės nėrinuko shemutę (modeliuko nr 57) iš anksto dėkoju aciuks.gif

user posted image
Atsakyti
ten viena eilute stulpeliais su uzhmetimu, kita vienas stulpelis dvi kilpos. o tas gelytes gali prisiderinti bet ka ish motyvu, labai paprasta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AuDi-77 @ 2006 09 20, 23:40)
naujo
O šiaip tikrai šliaužtukai patogiau. Aš saviškiui mezgiau kostiumėlį iš megztuko, šliaužtukų, batukų ir kepurytės. Šliaužtukus dariau užsegamus tik per pečius, o per klynuką - ne. Kol vaikeliukas mažas, nebuvo didelių nepatogumų perrengiant.


Jeigu iki gimdymo spėsiu būtinai numegziu ir šliaužtukus...Tik va laikas jau spaudžia blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaGita @ 2006 09 21, 11:26)
Sveikos mamytės darbštuolytės  smile.gif , gal kuri turite baltos suknytės nėrinuko shemutę (modeliuko nr 57) iš anksto dėkoju  aciuks.gif

user posted image


Turiu labai panašios schemutę,jei domina,parašyk meilą į a.ž.-atsiųsiu wink.gif
Atsakyti
Merginos padekit! Mezgu panikei megstuka reglano rankovem ir sustojau ties kaklu. Ta prase damezgiau nugara iki kalklo zonos ir stop doh.gif doh.gif patarkit , ka toliau daryt unsure.gif

auuu, gal gali kas patart ka man toliau daryt unsure.gif jau ir prieki turiu iki apykakles biggrin.gif Gal schemute kas turit, nes as niekur nerandu verysad.gif cry.gif Noriu per sia sav. uzbaigt, nes sekmadieni iseinu darban ir nebebus kada rankdarbiais uzsiimt unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Vaikiškos kelnytės smile.gif visai mielos

http://knitty.com/IS.../PATTcargo.html
Atsakyti
priekis
user posted image
nugara
user posted image
raštas
user posted image
Papildyta:
arba oranžinis

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2006 09 23, 21:24)
Gal kas turit kokio megztinio raštuką vyrui 6m. ir tokį pat truputį vyresniam 50m.Sugalvojau Kalėdom abiem numegzti vienodus.


jei kada ishmokchaiu megzti, tai svajoju apie megztuku komplekta visai sheimai, kuris megztas rashtu kelios blogos - truputy daugiau geru. gaunasi tokiom paprastom linijom megztukas, ir esu machiusi kad ties krutine tos dvi linijos du kart persipina ir gaunasi toks lyg kvadratukas. net pagyru puode berods kazhakda kazkas gyresi. labai paprasta, bet man kaip patiko wub.gif ir svarbiausia - tiktu ir sheimos vyrams ir sheimos moterims smile.gif
Atsakyti