Įkraunama...
Įkraunama...

Drabužėliai vaikams (2 dalis)

Laumiux,pasimatuok iš naujagimio kraitelio mirksiukas.gif maniškė 5mėn.galiu tik tokius matmenis nuimt smile.gif
Atsakyti
SOS MERGINOS labai reikia jusu pagalbos, už 2 savaičių dukrytės krikštynos ir niekaip normalaus modeliuko suknytei neturiiu, kiek mezgu tai vis ne kokia gaunasi. matot siuliukai balti ir gan ploni, tai gal kas turit koki gražų modeliuką.

PADEKIT, LABAI PRAŠAU, NES LIKO MAZAI LAIKO.
Atsakyti
Gal patik stokia kriksto suknyte:

user posted image
aprasymas

labai maza foto isikele
modeliuka rasi ciasabrina baby
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daivajna: 10 rugpjūčio 2006 - 12:12
QUOTE(uogyte @ 2006 07 30, 15:59)
Skraistė SUPER thumbup.gif
o akis sumezgiai  tik priekyje ir nugaroje?


sumezgiau abiejose pusese 3 vidurines akis i viena: pirmoji akis nukeliama ant desiniojo virbalo, o antroji akis- ant pagalbinio virbalo. trecioji akis ismezgama geraja akimi ir pertraukiama per pirmosios nukeltos akies viduri. po to si nauja akis pertraukiama per akies, esancios ant pagalbinio virbalo, viduri. taip sumezgus 3 akis vidurines pynele eina virs soniniu pyneliu susikirtimo. nezinau ar aiskiai parasiau, pabandykit
Atsakyti
QUOTE(VAMI @ 2006 07 03, 19:40)
vesesniam vakarui numezgiau tokia skraistele
[SIZE=1]user posted image


labai grazi skraiste thumbup.gif is kokiu siulu cia megzta ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzka @ 2006 08 20, 14:17)
labai grazi skraiste  thumbup.gif is kokiu siulu cia megzta ?  ax.gif


is paprasto akrilano, Norfoje po 3lt pirkau. ir skalbiant nesitampo
Atsakyti
Merginos, mane irgi domina kaip numegzti kepurytę naujagimiui ax.gif gal kas padėsit? Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolančiukė @ 2006 08 23, 08:38)
Merginos, mane irgi domina kaip numegzti kepurytę naujagimiui ax.gif gal kas padėsit? Būčiau labai dėkinga 4u.gif

as paprasciausiai numezgiau toki kaip šalikiuka, ir virsuje surisau- gavosi bumbuliukas biggrin.gif o prie sonu prisuvau raistukus.

o kitas, bet jas sudetingiau. mezgi istisai, o kai jau galvytes dydis pasiektas visas akis padalinau i 3 dalis, tada viduriniaja dali dar pamezgiau, pakol gavosi is ilgio vienodai su sonais( tai pamatuoti sulenkus)... niu sunkiau paaiskint, juolab kad cia nupiesti negalima tongue.gif
Atsakyti
Ačiū kad ir už tiek, o tai aš iš kito galo megzti pradėjau , tai man truputi keistokai ji atrodo, o pamatuoti dar neturiu ant ko... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2006 08 23, 11:20)
.tada viduriniaja dali dar pamezgiau, pakol gavosi is ilgio vienodai su sonais( tai pamatuoti sulenkus)...


O aš viduriniąją dalį iškart sumezgiau su šoninių dalių akim. Pvz. Jei gerai prisimenu:

1)Dėjau 64(pagal siūlų storį) akis. Mezgiau gal 15 cm (bijau pameluot).
2) tada mezginį pasidalinau į 3 dalis (gali pasižymėti tas 2 vietas žiogeliu) .
3) Tada mezgi toliau, tik tose pasižymėtose vietose sumezgi po 2 akis. ir taip mezgi kol baigsis šonų akys. biggrin.gif Siūti nereikės, neišsitemps šonai ir bus viskas tikslu. Svarbiausia be siūlių.
4)Po to apačioj surinkau akis, mezgiau stulpeliu 1:1 apie 5 eiles. Kad kraštas nebūtų kietas toks, tada mezgiau taip: 2a. sumezgiau , 1 užmetimas. Toliau vėl 1:1 5eiles. (mezgant geriau matyt). Kraštą sulenki toj vietoj kur skylutės ir kitoje pusėje prisiūni ar prinarstai, jei gražiai moki. Įveri juostelę. Svarbu: jei kepurytės kraštelis atlenkiamas, mezgant apačią jį reikia iškart užlenkt.

Aš dar pagražinau: nugarinėje pusėje , kur sumezginėjau akis ,aš surinkau akis ir mezgiau keletą eilučių vien geromis akimis, kad po to į priekio pusę susiraitytų volanėlis ir pasislėptų sumezgimai. Man patiko.

Tikiuos kam nors būsių naudinga savo patirtim.
Atsakyti
QUOTE(persy @ 2006 08 15, 17:54)
as irgi noriu megzti kepuryte naujagimiui, bet nezinau kaip.
gal kas ikels kokia schemute, butu super jei butu lietuviskai:)

As savo mazylei buvau numezgusi tokia, jei patiks galesiu bandyti parasyti kaip megzti.

O gal kas mano mazylei turi pasiulyti kokia zaisminga ziemine kepuryte.
Kiek perziurejau nuorodu niekas neuzkliuvo.

http://public.fotki....e/img_0293.html

Atsakyti
http://www.hot.ee/bn/knitting.htm
Rusu k.
Atsakyti