Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

QUOTE(vidal @ 2010 10 13, 21:01)
sveiki,na žinokit iš Jūsų pusės, pasakyčiau žiauru mirksiukas.gif  4u.gif tokius vaizdus rodyt, kai dabar taip žiauriai šalta ir nyku ant Lietuvos žemelės 4u.gif Daroso pavojinga prieš miega net užsuktį į šią tema wub.gif  wub.gif  wub.gif
Dievuliau, kokį gėrį apturėjot šia vasara thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif jau aš galvojau, kad mes daug pamatėm, apsižavėjom  vaizdai, nu bet jūūūūūūūūūūs.....
Sveikinu, super reportažas,o jau fotkinat kaip  profė( atsiprašau, o gal ne kaip....)



Labai džiaugiuos, kad mano pasakojimas patinka smile.gif Pati prieš keletą metų net neįsivaizdavau lotuliukas.gif kad tokios vietos egzistuoja thumbup.gif Iš pradžių bijojau net rašyt ax.gif , galvojau kaži ar sugebėsiu lotuliukas.gif Kai apsisprendžiau pasidalint savo įspūdžiais, ilgai galvojau kaip pavadint šį pasakojimą g.gif - visą laiką prieš akis buvo tik du apibūdinimai - arba kelionė į ROJŲ, arba kelionė į PASAKĄ, nes iš tikro visą laiką ten būdami jautėmės būtent taip thumbup.gif

Nejuokaukit, kokia aš "profė" lotuliukas.gif - mano fotoaparatas net ne veidrodinis blush2.gif ,o truputį ""krūtesnė" muilinė lotuliukas.gif Aš tik paprasčiausiai labai mėgstu fotografuot mirksiukas.gif
Papildyta:
user posted image

Lankant Center des Ocres patariama apsirent tamsesniais drabužiais - balti gali pavirst "rausvai rusvais" doh.gif ir teks juos išmesti lauk lotuliukas.gif Mes, asmeniškai , kad ir apsirengę ""tamsiau", grįžom kaip "murzilkos" blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
ooo sitos oranzines uolos man patiko jau noriu aplankyt yahoo.gif

Aidluka o jus vaziavot http://www.grossglockner.at/ ax.gif

o Italijoj turbut aplanket grazuji Gardos ezera wub.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(NPFM @ 2010 10 13, 21:54)
ooo sitos oranzines uolos man patiko jau noriu aplankyt  yahoo.gif

Aidluka o jus vaziavot http://www.grossglockner.at/  ax.gif

o Italijoj turbut aplanket grazuji Gardos ezera  wub.gif



Gardos ežerą aplankėm - tik labai mažai pamatėm ax.gif nes prasidėjo tikrąja ta žodžio prasme audra su kruša doh.gif Net apsiverkiau iš nevilties blush2.gif Tik vyras nuramino smile.gif - liepė nepavyt dievo "į medį" lotuliukas.gif - juk kelionės metu tiek daug pamatėm ir oras buvo toks fantastiškas thumbup.gif Per tą lietų Italijos dolomitinės Alpės ir Austrijos [http://www.grossglockner.at/] wub.gif kad ir kaip gaila liko kitam kartui drinks_cheers.gif Žodžiu, liko dar viena nuostabi kelionė į Alpes thumbup.gif (Galbūt net ne viena mirksiukas.gif )
Papildyta:
Iš to oranžinio smėlio yra gaminami įvairių atspalvių okros dažai smile.gif , net yra įrengtos dirbtuvės, kur gali kokią smulkmeną pasigamint ir nusidažyt tais dažais smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Nu fantastika, zinokit wub.gif Atsiimu zodzius savo, kad Prancuzija(cia Prancuzija?) nieko idomaus neturi blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Gal galite imesti situ "dazanciuju" uolu nuoroda 4u.gif Jau imu planuoti kitu metu marsruta lotuliukas.gif

Gal pasirodysiu izuli, bet gal pasakojimo pabaigoje galetume surasyti ne tik kiek isleidote, bet ir marsruta visa blush2.gif , pvz...LT - ... ....- ... - ..... - Lt
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 14 spalio 2010 - 09:43
Aidluka, na su tokiu malonumu pasinėriau į jūsų kelionę!!.. wub.gif išties, pats tas pradėt planuot keliones gūdžiais šaltais vakarais. labai labai įdomus pasakojimas, o jau vaizdai, vaizdai... mmm wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2010 10 14, 11:39)
Gal galite imesti situ "dazanciuju" uolu nuoroda  4u.gif  Jau imu planuoti kitu metu marsruta  lotuliukas.gif

Gal pasirodysiu izuli, bet gal pasakojimo pabaigoje galetume surasyti ne tik kiek isleidote, bet ir marsruta visa  blush2.gif , pvz...LT - ... ....- ... - ..... - Lt
4u.gif  4u.gif  4u.gif

Cia as ikisiu savo trigrasi ir atsakysiu uz autore smile.gif .Sake reportazo pabaigoje viska surasys,nes ir man labai idomu,jau svaigstu kaip kita vasara leksim per Europa thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ir mes sekam visą pasakojimą thumbup.gif wub.gif thumbup.gif ir laukiam pabaigoj info apie buitinę pusę, nes pats pasakojimas tai be žodžių... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 10 14, 07:22)
Nu fantastika, zinokit wub.gif Atsiimu zodzius savo, kad Prancuzija(cia Prancuzija?) nieko idomaus neturi blush2.gif  blush2.gif


Čia tikrai Prancūzija thumbup.gif Šios uolos dar yra lyginamos su Maroke esančiomis smile.gif Aš Maroke dar nesu buvusi ax.gif tai patvirtinti ar tai tiesa tikrai negaliu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(almaklp @ 2010 10 14, 10:39)
Gal galite imesti situ "dazanciuju" uolu nuoroda  4u.gif  Jau imu planuoti kitu metu marsruta  lotuliukas.gif



Prašom smile.gif Senter des Ocres thumbup.gif
http://otroussillon..../ang_index.html
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2010 10 14, 10:39)
Gal pasirodysiu izuli, bet gal pasakojimo pabaigoje galetume surasyti ne tik kiek isleidote, bet ir marsruta visa  blush2.gif , pvz...LT - ... ....- ... - ..... - Lt
4u.gif  4u.gif  4u.gif


Nebijokit, tikrai pabaigoj surašysiu visą maršrutą smile.gif Iš pradžių specialiai nerašiau blush2.gif Bet tik dėlto, kad įdomiau būtų skaityt lotuliukas.gif Manau kad nepykstat dėl to ax.gif
Kaip minėjau, mano vyrai irgi beveik nežino, kas jų laukia kelionėj lotuliukas.gif Praktiškai žino tik šalis kur važiuosim doh.gif Na, gal dar viena kita užuomina apie lankytinas vietas man ir išsprūsta, bet ne daugiau thumbup.gif Šį kartą jie taip norėjo greičiau prie jūros, kad ilgai mane įkalbinėjo po Verdono kanjono traukt tiesiai į pajūrį doh.gif , bet aš užsispyrus nepasidaviau jų įkalbinėjimui thumbup.gif Po to abu džiaugės kad tokias gražias uolas pamatė thumbup.gif
Papildyta:
Na uolos jau aplankytos, dabar tiesiu taikymu važiuojam prie jūros drinks_cheers.gif Deja, deja doh.gif vyrus vėl teko nuvilti ir pasimaudymą jūroj atidėti dar valandžiukei doh.gif Na negalėjau leisti nesustot labai gražiame Arles miestelyje (iš pradžių buvau suplanavus jį tik pravažiuot blush2.gif ) Visi likom sužavėti wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Na, o dabar tai jau tikrai per Camargues nacionalinį parką traukiam į Stes.Maries-de-la-Mer ir panyram ilgam drinks_cheers.gif į Viduržemio jūros bangas thumbup.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Truputį norėčiau parašyt apie Camargue nacionalinį parką smile.gif Jeigu per visagalį google įvestumėte šio parko pavadinimą, tai jums TOKIUS smile.gif vaizdus išmestų, kad net žadą atimtų (pabandykit smile.gif ) thumbup.gif Bet deja blush2.gif , realybė yra visai kitokia - aišku, mes matėm ir bizonų bandas, ir praskrendančių flamingų būrius, ir laukinius arklius, bet tikrai toli gražu ne tokius vaizdus, kokie rodomi jų atvirutėse schmoll.gif - ten taip viskas yra "sukultūrinta" - arkliai aptvaruose - jokios laukinės gamtos beveik nesimato schmoll.gif gaila žiūrėt schmoll.gif

user posted image

Po maudynių einam pasižvalgyt po Stes.Maries-de-la-Mer miestelį ir nebesuprantam kur mes esam - toks jausmas kad vietoj Prancūzijos patekom į Ispaniją - vyksta bulių ir arklių pasirodymai (per tas maudynes tik pačią pabaigą spėjom pamatyt doh.gif ), visur dainuojamos ispaniškos dainos, šokamas flamento šokis thumbup.gif

user posted image

Keletas vaizdelių iš šio kurorto smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti