Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

QUOTE(raiboji peleda @ 2010 10 10, 18:51)
Fantastiskas reportazas, fantastiska salis -Sveicarija... O jau Alpiu grozis... Nors patys ten buvom, patys viska matem, bet nuotraukos taip suvirpino prisiminimu kertele, kad truks plys noriu vel ten nuvaziuoti


Labai džiaugiuosi kad patiko smile.gif Du mėnesius galvojau ar pasidalint savo įspūdžiais ar eilinį kartą nutylėt mirksiukas.gif Iš pradžių dar galvojau kad čia tik tas pirmasis euforinis įspūdis bigsmile.gif kai vadovaujiesi tik emocijomis ir jauties kaip pasakoj bigsmile.gif , bet kai praėjo jau daugiau kaip du mėnesiai ir vistiek pojūčiai nepasikeitė lotuliukas.gif tai supratau, kad tai iš tikro buvo reali išgyventa "pasaka" wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(almaklp @ 2010 10 10, 20:13)
Fantastika !!! O vaizdai - neapsakomi  wub.gif
Perskaiteme kartu su vaiku,tai jis tik ir sauke - mes cia buvom, mes cia buvom  bigsmile.gif , nors mes buvome tik Austrijos Alpese. Bet vistiek, kitamet planuose yra Lichtensteinas, manau, kad aplankysime ir Sveicarijos Alpes.
Su nekantrumu laukiame tesinio  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Ačiū labai smile.gif
Aš manau, kad "Alpės" visur yra "Alpės" - ir Šveicarijoj, ir Vokietijoj, ir Austijoj, ir Italijoj, ir Prancūzijoj thumbup.gif Svarbiausia ko žmogui reikia keliaujant į kalnus, manau - yra geras oras - tik nuo jo priklauso ar įmanoma bus visą kalnų grožį pamatyt drinks_cheers.gif
Šiaip pastebėjimas, pagal gismeteo.ru prognozes per visas mūsų buvimo Šveicarijoj dienas turėjo pliaupti lietus ir žaibuoti doh.gif - gerai kad nepasidaviau prognozuotojų įtakai ir nepakeičiau maršruto thumbup.gif Beje, Alpių mano fotoreportaže dar bus wub.gif
Atsakyti
Pst. vyrui irgi parodžiau šį fotoreportažą - tai pats sutiko kad be reikalo kartais rėkauja dėl mano fotkinimo drinks_cheers.gif Pagaliau pasijaučiau ir jo įvertinta wub.gif
[/quote]

thumbup.gif Labai gerai suprantu-pati taip pat mėgstu kuo daugiau fotografuot,o vyras mėgsta burbėti dėl to ir nemėgsta fotografuotis..Bet kadangi man tai svarbu-daug geriau kelionę prisiminti,tarsi atgyja tie vaizdai per nuotraukas,tai taip pat laikausi savo principų ir kur atrodo svarbu,stoju ir fotografuoju biggrin.gif
O ir tikrai verta-fotoreportažas nuostabus! wub.gif.Kaip ir pati Šveicarija ir jos alpės smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 10 spalio 2010 - 21:29
gaila, kad nepabuvojote Jungfrau wub.gif bet foto tai grazios smile.gif ir matosi,kad ispudziai fantastiski smile.gif
Atsakyti
super, tobula, fantastiška!!!!!!!!!!! bigsmile.gif nerealūs vaizdai, o jau tie kriokliai, vandens purslai iš arti, kalnai, senamiesčiai..pasakiškai gražu wub.gif wub.gif neveltui toks temos pavadinimas drinks_cheers.gif
mintyse jau svarstau galimybes 2011m vasarą pakeliaut panašiu maršrutu cool.gif
ačiū autorei už grožį akims 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NPFM @ 2010 10 11, 10:56)
gaila, kad nepabuvojote Jungfrau  wub.gif  bet foto tai grazios  smile.gif  ir matosi,kad ispudziai fantastiski  smile.gif


Jungfrau mes neaplankėme ''sąmoningai'' smile.gif - šiandien tai įrodysiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Eglytia @ 2010 10 11, 18:32)
super, tobula, fantastiška!!!!!!!!!!! bigsmile.gif nerealūs vaizdai, o jau tie kriokliai, vandens purslai iš arti, kalnai, senamiesčiai..pasakiškai gražu wub.gif  wub.gif neveltui toks temos pavadinimas drinks_cheers.gif
mintyse jau svarstau galimybes 2011m vasarą pakeliaut panašiu maršrutu cool.gif
ačiū autorei už grožį akims 4u.gif



Ačiū labai - čia dar tik trečdalis "pasakos" lotuliukas.gif
Atsakyti
Prieš pradėdama rašyt apie Prancūziją truputį nukrypsiu į "lankas" smile.gif
Kasmetinę vasaros kelionę visada pradedu planuot ilgais ir "gūdžiais" žiemos vakarais bigsmile.gif Man asmeniškai kelionės planavimas teikia beveik tiek pat adrenalino kiek ir pats keliavimas lotuliukas.gif Mano vyrai į šį procesą visiškai nesikiša - praktiškai iškeliaudami žino tik į kokią šalį važiuos, o ką pamatys tai nelabai net įsivaizduoja lotuliukas.gif Taigi, jau kovo mėnesį buvau maždaug sudėliojus maršrutą kai vieną dieną netyčia užklupau TOKIUS VAIZDUS wub.gif wub.gif wub.gif Akimirksniu kelionės maršrutas buvo pakeistas thumbup.gif Taip mano maršrute atsirado Šveicarija thumbup.gif Aišku tai super graži šalis - sužavėjus iki "negalėjimo" smile.gif Bet tikrai ne ji buvo mūsų kelionės "vinis" ax.gif
Papildyta:
Taigi vakar vakare įvažiavom į Prancūziją - pirmieji vaizdai smile.gif

user posted image

Mus pasitinka ledyno liežuvis thumbup.gif

user posted image

user posted image

Pasigrožim ir traukiam link Chamonix miegot - ryt turėtų būt įspūdinga diena thumbup.gif
Papildyta:
9 diena.

Taigi prieš jus mūsų kelionės "vinis" dėl kurios Austrijos Alpės buvo išmainytos į Šveicariją ir Aguille du Midi thumbup.gif - kelsimės beveik į 4 km aukštį - manau NPFM dabar supras dėl ko "samoningai" atsisakėm Jungfrau mirksiukas.gif

user posted image

Perkam bilietus ir kylam į viršų wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Ten tam baltam debesėly pasislėpęs gražiuolis Montblanas wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Mes jau viršuje thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Na dabar tai tikrai bus daug panašių nuotraukų - tikrai negaliu atrinkt kuri gražesnė wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Sutikit thumbup.gif , tokius vaizdus matyt pačiam vidurvasaryje yra kažkas nerealaus drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Alpinistai grįžta iš Alpių wub.gif

user posted image

user posted image

Su šita "transporto" priemone galima pasiekt Italiją wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Man šis vaizdas labai "nerealus" - alpinistai ruošias į kalnus wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

Atsakyti
Viršuje buvom tol kol visiškai sušalom ir išalkom - akimis rijom kiekvieną aplink supantį vaizdą , stengėmės kiek įmanoma ilgiau pabūt arčiau dangaus bigsmile.gif Kampe atsisėdus rašiau draugams žinutę, kad jau numirt nuo Alpių grožio galiu, kad nieko gražesnio gyvenime nepamatysiu thumbup.gif thumbup.gif Kai kas tikriausiai pagalvojo kad man pasimaišė protas doh.gif Kai kas suprato thumbup.gif Na visgi - kiekviena pradžia turi ir pabaigą - mes leidžiamės į 2,3 km aukštį ir kaip visi rengiam ten pikniką thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Kol mes ilsimės - Aguille du Midi šturmuoja vis nauji turistai thumbup.gif

user posted image

Na, o mes kad ir kaip gaila doh.gif, ruošiamės leistis į apačią verysad.gif

user posted image

Grįžę į apačią pasijautėme kaip pirtyje - termometro stulpelis rodė beveik 40 laipsnių doh.gif Trumpam dar užsukom apsipirkti į Chamonix smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Pagaliau susėdom į mašiną ir nutarėm traukti toliau link Grenoblio smile.gif - staiga atsitiko neįtikėtinas dalykas doh.gif - tiesiog žemė su dangum pradėjo maišytis schmoll.gif - užplaukė juodžiausi debesys ir tikrąją ta žodžio prasme prasidėjo audra ir škvalas doh.gif doh.gif Neįsivaizduoju ką žmonėms teko "išgyventi" ten viršuje g.gif Vėl (jau kelintą kartą ax.gif ) padėkojom dėvuliui už suteiktą galimybę pamatyt įspūdingąjį Montblaną visu grožiu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ir Jungfrau buvau ir Du Midi tai man tie abu kompleksai tiesiog nesulyginama - nes labai grazu ir ten ir ten mirksiukas.gif ir grazu ir unikalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NPFM @ 2010 10 12, 12:00)
ir Jungfrau buvau ir Du Midi tai man tie abu kompleksai tiesiog nesulyginama - nes labai grazu ir ten ir ten  mirksiukas.gif ir grazu ir unikalu  smile.gif


Sutinku 100 proc. kad ir Jungfrau, ir Aguille du Midi yra nesulyginamos thumbup.gif - nuostabios, unikalios thumbup.gif - joms paprasčiausiai žodžių trūksta apibūdint bigsmile.gif Nemanykit, kad aš nesvarsčiau galimybės abiejų jų aplankyt g.gif - tikrai tikiu kad kada nors ir Jungfrau aplankysim, bet per vieną kelionę iškart pamatyt šias dvi nuostabias vieteles, patikėkit blush2.gif - dar neįkandama mūsų kišenei blush2.gif Iš pradžių dar planavom su traukinuku važiuot iki Kleine Scheidegg stotelės ir ten pasivaikščiot, bet po to, kai mes kelias dienas važinėjomės panašiame aukštyje kaip Kleine Scheidegg - supratome - arba keliamės iki viršaus (tai mūsų šeimai būtų kainavę daugiau kaip 1000 Lt doh.gif ) arba šiam kartui visai atsisakom Jungfrau blush2.gif Taigi, kad ir kaip gaila doh.gif , Jungfrau liko ateičiai - norėčiau kad nelabai tolimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 12 spalio 2010 - 17:55
as tai zinokit spaudziu lita prie lito, kad tik i tuos kalnus nuvaziuoti ax.gif jau viskas as ligonis tuo klausimu blush2.gif ir vis tikiuosi ir viliuosi,kad ateityje galesiu sau tai leisti vel ir vel ax.gif bet, kad tos Alpiu salys pinigine paplonina tai sutinku 120% lotuliukas.gif brangokos ten jos ...

bet va geriuosi jusu foto ir tokie prisiminimai malonus sukyla smile.gif grozis ir geris tos keliones wub.gif
Atsakyti
Mane irgi zavi Alpes, issiziojusi seku kelione drinks_cheers.gif
Ir finansai idomus, bet teks pakenteti biggrin.gif
Simet varem i Tatrsu, tai tikrai, jie negali lygintis su Alpem bent jau pagal nuotraukas drinks_cheers.gif
Atsakyti