Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

perziurejau visa jusu tema wub.gif ......nerealu smile.gif , ne tik vaizdai pasakiski,bet ir pasakojimai idomus,itraukiantys wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 06 26, 15:02)
aplankant svarbiausias ir gražiausias vietas bigsmile.gif

Va cia tai as (o is paskos ir mano seimyna, nes jie i kelioniu palanavimus nesikisa) visai kitokia, man geriau mazesni mastai, bet jau tada pasniukstineti kiek imanoma kruopsciau biggrin.gif . Aplamai, jei svarbiausiomis laikyti tas zinomiausias ir populiariausias vietas, tai paprastai jos mane pradziugina maziausiai, o labai dideli ispudi palieka gal maziau zinomos, bet ne tiek gausiai nutryptos viecikes, jauciuosi kaip nauja planeta atradusi tada biggrin.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 26, 15:59)
Va cia tai as (o is paskos ir mano seimyna, nes jie i  kelioniu palanavimus nesikisa) visai kitokia, man geriau mazesni mastai, bet jau tada pasniukstineti kiek imanoma kruopsciau  biggrin.gif .  Aplamai, jei svarbiausiomis laikyti tas zinomiausias ir populiariausias vietas, tai paprastai jos mane pradziugina maziausiai, o labai dideli ispudi palieka gal maziau zinomos, bet ne tiek gausiai nutryptos viecikes, jauciuosi kaip nauja planeta atradusi  tada biggrin.gif  wub.gif

bet tai ir rask, kad nori tas viečikes biggrin.gif atrodo tiek daug visko prisiskaičiau,bet iš esmės viskas sukasi apie tą patį,kažkokio aukso neatradau g.gif viskas girdėta ir turistų lankytina ax.gif
aš tai toookį sąrašą pasidariau(svarbiausių vietų biggrin.gif ),jog bijau,kad į savo 10 dienų netilpsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Ilgą laiką buvau tik nebyli, bet ištikima šios temos skaitytoja, nuo šaltos žiemos dienos, kai Aidlukos fotoreportazas beveik tikrąja to žodžios prasme šildė savo nuostabiais vaizdais. Kaip tik tuo metu mintyse jau buvo planų vykti su kelionių agentūra į Italiją, tačiau perskaityti įspūdžiai pakeitė mūsų planus.Pagalvojom, mes irgi galim patys. Pusė metų planavimo, intensyvaus skaitymo ir mes su savo mašiniuku išvykom į pirmąją savarankišką kelionę - dviejų savaičių trukmės savąją pasaką (Prancūzijos Provansą ir dalį Italijos). Prieš savaitę kaip tik grįžoms iš jos. Nors ir šiek tiek privargom, ir buvo šiokių tokių nesklandumų, bet labai labai super praleidom laiką. Pamatėm tikrai daug, ir išleidom mažiau nei su kelionių agentūra, kai važiuodavom savaitei.
Taigi Aidluka labai ačiū už nuostabius įspūdžius ir pasakojimą, manau, kad jis ne tik mus paskatino ryžtis tokioms kelionėms! smile.gif
Visoms kitoms besiruošiančioms pačios geriausios kloties! 4u.gif Net šiek tiek pavydas ima, nes jums dar visi įspūdžiai tik artėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistulis.oho: 26 birželio 2011 - 17:11
aidluka, kartu su džiaugsmu del artejančios keliones, jau pradeda kankinti ir nerimas doh.gif sakyk prašau, kaip vyksta kilimas ir leidimasis i/iš Aguile du midi.Buvot minejus, kad nusileidžiant buvot išlipe kiek žemiau pavalgyt.Ar leidžiantis, gali išlipt tarpinese stotelese ir vel paskui leistis toliau(su tuo pačiu bilietu g.gif )
Atsakyti
QUOTE(Thea! @ 2011 06 26, 16:09)
bet tai ir rask, kad nori tas viečikes biggrin.gif atrodo tiek daug visko prisiskaičiau,bet iš esmės viskas sukasi apie tą patį,kažkokio aukso neatradau g.gif  viskas girdėta ir turistų lankytina ax.gif 
aš tai toookį sąrašą pasidariau(svarbiausių vietų biggrin.gif ),jog bijau,kad į savo 10 dienų netilpsiu lotuliukas.gif

Jei gerai paieškai, tai ir randi. lotuliukas.gif Daug info galima rasti rusų puslapiuose. Arba tiesiog naršyti , kad ir Austriją arba Vokietiją jų kalba, nepriklausmai nuo to, moki kalbą ar ne. Puslapiuose dažnai būna dar nuorodų, papildymų, kuriuos reikia nepatingėti atsiversti- šitaip esam radę labai gerų ir įdomių kavinių , mažulyčių miestukų, pilių, takų. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Aistulis.oho @ 2011 06 26, 18:10)
Pagalvojom, mes irgi galim patys. Pusė metų planavimo, intensyvaus skaitymo ir mes su savo mašiniuku išvykom į pirmąją savarankišką kelionę - dviejų savaičių trukmės savąją pasaką (Prancūzijos Provansą ir dalį Italijos).

Šaunuoliai. Ir ne toks velnias baisus, kaip jį paišo- tiesa? mirksiukas.gif

Thea! - ir jum viskas bus puiku. thumbup.gif Turėti sąrašą ir jį įgyvendinti du skirtingi dalykai. Visada reikia turėti alternatyvą blogam orui, jei lis, nelabai smagu būti gamtoj ir atvirkščiai biggrin.gif
Svarbiausia nedaryti spaudimo ir nesistengti visko pamatyti ir aplėkti, o tiesiog mėgautis tuo esamuoju laiku biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki smile.gif Mes irgi prisijungsime prie keliaujanciu liepos 1 d biggrin.gif Pas mus vestuviu metines liepos 7 d. todel nusprendeme povestuvine kelione pasidaryti ax.gif Tik musu masinos numeriai bus norvegiski blush2.gif Ir keliausime aplink Europa, toliausias taskas Ispanija 4u.gif Keliones trukme apie 3 savaites. Bndysiu daryti fotoreportaza, bet kalnu jauciu nematysite, nes jie neieina i musu planus, nes matome juos kartu su jura pro langa Norvegijoje ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 27 birželio 2011 - 12:35
Kaip smagu, kad artimiausiu laiku tiek daug šeimų savarankiškai iškeliaus į savo svajonių pasakas thumbup.gif Sėkmės kuo didžiausios visiems 4u.gif

QUOTE(Aistulis.oho @ 2011 06 26, 18:10)
...Pagalvojom, mes irgi galim patys. Pusė metų planavimo, intensyvaus skaitymo ir mes su savo mašiniuku išvykom į pirmąją savarankišką kelionę - dviejų savaičių trukmės savąją pasaką (Prancūzijos Provansą ir dalį Italijos


Aistuli.oho, super thumbup.gif Visiems, kurie galvoja, kad kelionės automobiliu - misija neįmanoma, visada sakau - jeigu labai nori - nieko gyvenime nėra neįmanomo drinks_cheers.gif Kartą pasiryžus ir išvažiavus... nebeįmanoma sustot lotuliukas.gif Kelionėse patirtas nuovargis ir nedideli nesklandumai labai greitai užsimiršta ir lieka tik nuostabūs prisiminimai, kurie virsta tiesiog ... pasakom wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(vidal @ 2011 06 26, 23:35)
aidluka, kartu su džiaugsmu del artejančios keliones, jau pradeda kankinti ir nerimas doh.gif  sakyk prašau, kaip vyksta kilimas ir leidimasis i/iš Aguile du midi.Buvot minejus, kad nusileidžiant buvot išlipe kiek žemiau pavalgyt.Ar leidžiantis, gali išlipt tarpinese stotelese ir vel paskui leistis toliau(su tuo pačiu bilietu g.gif )


Vidal, nėra jokio reikalo nerimauti mirksiukas.gif Pakilti į Aquille du Midi reikia dviem keltuvais - pirmas kelia į 2 km aukštį, po to perlipate į kitą ir kylate aukštyn smile.gif Analogiška situacija ir leidžiantis iš viršaus į apačią smile.gif Taigi gaunas viena tarpinė stotelė - joje visi ilsisi arba eina pasivaikščiot į kalnus thumbup.gif Bilietas galioja visą dieną, tai kiek norit laiko tiek ir galit praleisti tiek viršuj tiek toj tarpinėj stotelėj smile.gif

Čia vaizdai iš tos tarpinės stotelės wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Aidulka, į tokią ilgą ir įspūdingą kelionę kelių GB kortelę vežėtės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akcent: 27 birželio 2011 - 21:31
As tai imsiu 8GB kortele, bet ir kompa su savimi imsiu, tai ten viska desiu, jeigu vietos neuztektu netycia ax.gif

Sekmes rytoj keliaujantiems 4u.gif
Atsakyti
Fantastiniai pasakojimai ir reportažai. Temos autorei siūlau pratęsti temą Nr.2, nes ši jau į pabaigą i įdėti nuorodą.
Atsakyti
QUOTE(akcent @ 2011 06 27, 22:06)
Aidulka, į tokią ilgą ir įspūdingą kelionę kelių GB kortelę vežėtės?


Kažkaip labai juokingai pasirodė... atsakau lygiai po mėnesio blush2.gif blush2.gif blush2.gif Į keliones aš vežuos tris korteles, kurių bendra vertė 10GB, kompą ir gal atrodys paranojiškai, bet nuotraukas, kurias ištrinu iš kortelės, keliu ne tik į kompą bet ir į flešiuką ax.gif Pernai per kelionę sugebėjau nepataisomai perkaitint kompo motininę plokštę doh.gif doh.gif doh.gif Visa laimė, kad Šveicarija liko bent flešiuke ax.gif doh.gif

QUOTE(Mergelė @ 2011 07 21, 19:04)
Fantastiniai pasakojimai ir reportažai. Temos autorei siūlau pratęsti temą Nr.2, nes ši jau į pabaigą i įdėti nuorodą.


Mergele, na teks kurti naują temą - jau seniai esu prisižadėjus smile.gif Pirmadienį grįžau iš dar vienos nuostabios pasakos wub.gif wub.gif wub.gif Dar niekaip negaliu atsigauti ir grįžti į realybę ...tiesiog kaifuoju ir skraidau padebesiais - esu labai laiminga kad galėjau įgyvendint dar vieną savo svajonę wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti