Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

QUOTE(Aidluka @ 2011 06 12, 19:33)
Fotografe, smagu kad patiko aciuks.gif Žinau, kad blogai padariau, kad suplakiau kelias keliones į vieną fotoreportažą  - tikrai norėjau aprašyt tik vieną vienintelę "pasaką", o gavos... blush2.gif  ax.gif  blush2.gif

Aš dar labai žaviuosi, kad jūs keliaujate trise be jokių kompanijų, ir kaip matau, puikiai sutariate, kur keliausite, ką pamatysite, be jokių ten "ožiavimųsi" thumbup.gif

Nes tai mane labai dažnai stabdo... Todėl aš kartais keliauju viena su savo fotiku...

Vienas kitas burbtelėjimas dėl fotografavimo - nesiskaito cool.gif lotuliukas.gif

Einu sukelsiu iš kitos temos į atskirą temą savo fotoreportažus kelis smile.gif
Atsakyti
Nuostabu thumbup.gif Visada seku šią temą. Greičiau vykit šią vasarą kur nors, laukiam įspūdžių smile.gif
Atsakyti
Si tema man primena projekta lietuviu Afrika Lt ar panasiai, kuri neseniai linkomanijoj radau ir parsisiunciau, kaip lietuviai po pasauli keliavo thumbup.gif tai cia taip pat ispudinga ax.gif vieni geriaisu ir isimintiniausiu reportazu aidulkos ir anciux keliones drinks_cheers.gif su tokiomis patirtimis knyga galetumete leisti drinks_cheers.gif first.gif new_russian.gif showoff.gif gun_smilie.gif vacation4.gif tourist5.gif
Atsakyti
Aidulia,labai grazus jusu reportazai wub.gif tik jus mus ikvepet pradet keliauti savo automobiliu 4u.gif beje gal pasakysit kaip su dujomis Austrijoje? Austrijos temelej klausiau tai kaip supratau nelabai ju yra ten g.gif
Atsakyti
pasaka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurda @ 2011 06 13, 18:48)
Nuostabu thumbup.gif Visada seku šią temą. Greičiau vykit šią vasarą kur nors, laukiam įspūdžių smile.gif


Aš irgi kiekvieną dieną užsuku į šią temą mirksiukas.gif Labai laukiu naujo fotoreportažo ax.gif Seniai bemačiau Aidluką SM - galbūt ji jau kokioje nuostabioje kelionėje wub.gif Taip gavosi kad mums šią vasarą tikriausiai nepavyks išvažiuoti į tolimesnę kelionę doh.gif Labai džiaugiamės, kad tokių fotoreportažų dėka turime galimybę bent virtualiai pakeliauti aciuks.gif
Atsakyti
[quote=ARDUTE,2011 06 21, 13:22]
Aš irgi kiekvieną dieną užsuku į šią temą mirksiukas.gif Labai laukiu naujo fotoreportažo ax.gif

TAIP TAIP 4u.gif kaži kur šios pasakos pagrindinė herojė g.gif jau seniai nebuvau jos čia sutikus blush2.gif
kaip gaila, kad jau ši pirma draugystė į pabaiga- beliko vos du lapukai verysad.gif
bet manau, kad Aidluka mus vėl pakvies į naujus namus, į naują kelionę 4u.gif mirksiukas.gif
o aš be galo laukiu Liepos 1 nakties..... ta naktį,......mes leisimės į kelia- šios pasakos herojų keliais blush2.gif 4u.gif ax.gif Dievuliau, kaip laukiu wub.gif wub.gif
Visiems linkiu geros vasaros, gerų įspūdžių, potyrių, ir.....daug daug gražių pasipasakojimų drinks_cheers.gif
Atsakyti
Laba,
matau jau "iškomandiravot" mane į kelionę lotuliukas.gif Deja mes dar niekur neišvažiavom - tiesiog aš buvau apsivertus darbais doh.gif Neįsivaizduojat kaip norėčiau kad jūsų žodžiai išsipildytų ir mes šiemet iškeliautume smile.gif Kelionių virusas baigia mane praryti doh.gif Beprotiškai pasiilgau tos žodžiais nenusakomos kelionės dvasios - kalnų, jūros, miego palapinėj ir viso kito ką gali patirti tik kelionėj wub.gif Jei svajonės vis dėlto išsipildys - pažadu fotoreportažą - sugrįžimą į Alpes, Kroatiją ir Juodkalniją wub.gif wub.gif wub.gif

QUOTE(Thea! @ 2011 06 20, 20:48)
Aidulia,labai grazus jusu reportazai wub.gif  tik jus mus ikvepet pradet keliauti savo automobiliu 4u.gif  beje gal pasakysit kaip su dujomis Austrijoje? Austrijos temelej klausiau tai kaip supratau nelabai ju yra ten g.gif


Thea!, šaunu kad nuspendėt keliaut automobiliu thumbup.gif Pamatysit kad tai pats smagiausias keliavimo būdas drinks_cheers.gif

O dėl dujų - teoriškai dujų Austrijoj yra - net kainas radau smile.gif

http://www.autogasve...ns/austria.html

Bet praktiškai - tai kiek teko Austrijoj važiuot niekur dujų nematėm doh.gif Aišku, negaliu kategoriškai sakyt, kad jų iš tikro nebuvo - galbūt kokią degalinę ir pražiūrėjau - mums tuo metu nebuvo poreikio jų ieškot - buvom užsipylę Italijoj, po to Vokietijoj smile.gif

Beje, automobiliams skirtos dujos gali būti žymimos ne tik LPG, bet ir GPL bei Autogas smile.gif


Papildyta:
QUOTE(vidal @ 2011 06 21, 14:31)
o aš be galo laukiu Liepos 1 nakties..... ta naktį,......mes leisimės į kelia- šios pasakos herojų keliais blush2.gif  4u.gif  ax.gif Dievuliau, kaip laukiu wub.gif  wub.gif


Vidal wub.gif wub.gif wub.gif Linkiu gero oro ir nepakartojamos kelionės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aidulka, grisite i tas pacias salis, bet su tikslu pamatyti kazka ko nematete? As kartosite marsrutus ? Juodkalnijos pavydziu nuosirdziai.
Atsakyti
QUOTE(Cobre @ 2011 06 24, 19:25)
Aidulka, grisite i tas pacias salis, bet su tikslu pamatyti kazka ko nematete? As kartosite marsrutus ? Juodkalnijos pavydziu nuosirdziai.


Ne, tikrai nekartosim maršrutų - nors esam buvę šiose šalyse tikrai dar daug ko nematėm smile.gif Beto, ta Juodkalnija kaip užkerėta kažko labai traukia - tikrai palikom ten dalį širdies (važiuosim susigrąžint lotuliukas.gif ) wub.gif wub.gif wub.gif Keisčiausia tai, kad ne aš, o mano vyrai, kurie niekada nesikiša į kelionių planavimus, pareiškė norą šiais metais sugrįžt būtent į Kroatiją ir Juodkalniją thumbup.gif Man tik liepė pasirūpint lankytinom vietom... Viską jau suplanavau, dabar ramybės neduoda tik viena mintis - kad tik pavyktų išvažiuot... ax.gif ax.gif ax.gif

Na viskas, baigiu rašyt apie neįgyvendintas svajones - bijau prisišnekėt - juk svajonės gali taip ir likti tik svajonėmis... ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 24 birželio 2011 - 20:10
QUOTE(Aidluka @ 2011 06 24, 20:58)
Ne, tikrai nekartosim maršrutų - nors esam buvę šiose šalyse tikrai dar daug ko nematėm smile.gif

Mes irgi grįžtam į tas pačias šalis jau vien dėl to, kad gali dar tiek pamatyti . Nors kai pagalvoji, dar tiek pasaulio nematyta, kad nebežinai kaip čia ir suspėt. biggrin.gif


Papildyta:
QUOTE(vidal @ 2011 06 25, 16:03)
geeeeeras, kaip fain būtų kur susipypsėt, nes praėjusiais metais vis žvalgėmės kur lietuvišku numeriu, bet kaip bebutų keista- praktiškai nematėm g.gif  schmoll.gif
tai jus irgi jau spirgat kaip ir mes, sėkmės dideliausios, viskas bus gerai 4u.gif  thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Su mumis, nebent grįžtant susipypsėsim. Šįmet kabinsim lietuvišką vėliavą , tai matysis iš toli lotuliukas.gif

Aidluka- laikysiu kumščius už jūs, kad išvažiuotumėt. Labai gerai pažįstu kelionių badą, tad kad tik viskas jums susiklostytų kuo palankiausiai clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aruna: 25 birželio 2011 - 21:11
na tikrai, tie fotoreportažai išbarstė tokias bacilas, kad jokios marlės kaukės nuo šio kelionių užkrato neišgelbės mirksiukas.gif doh.gif
taip - mes jau sapnuojam šveicarija( nors buvom ir praėjusiais metais) prancūzijos provansa, žydraja pakrante, monaką.....
O austrija dar sapnuoju nuo praėjusiu metų wub.gif wub.gif wub.gif
pernai buvo pirma mūsų kelionė savo auto, ir ji dar dažnai aplanko sapnuose.Juk kaip sakė Aidluka, kiekviena kelionė- tai mūsų pačių susikurta pasaka.bent jau mes- jos kurybai labai daug atiduodama savęs dar namie, ir tai toks įvadas i mūsų paska, kad ja jau pradedam gyventi daugiau nei puse metų prieš starta...
sėkmės visiems dideliausios 4u.gif
Atsakyti