Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

Randam gražią vietelę ir nutariam ten susirengt pikniką thumbup.gif thumbup.gif Traukiam tam reikalui reikalingus daiktus ir lipam aukščiau į kalnus mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

Netgi ledyno liežuvis šaliai wub.gif wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

Sūnelis kaip kalnų oželis karstosi po kalnus mirksiukas.gif

user posted image
Papildyta:
Laimingas parbėga iš viršaus su gėlėmis wub.gif wub.gif wub.gif Mamyte, čia gėlytės tau 4u.gif Taip suspaudė širdį iš džiaugsmo - tiesiog ašara ištryško wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Toj nuostabioj vietelėj praleidom kelias valandas - jautėmės kaip rojui drinks_cheers.gif
Na, o dabar leidžiamės į apačią ir važiuojam į kempingą - šiai dienai įspūdžių pakaks drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
Statomės palapinę ir einam pavakarot prie Briens ežero - kas pasimaudyt ir pažvejot, kas vyno išgert - juk yra dėl ko thumbup.gif smile.gif - buvo dar viena nuostabi diena Šveicarijoj wub.gif wub.gif drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
8 diena.

Keliamės "anksti' - apie 9 val., pusryčiaujam ir pakuojamės daiktus - reikia paskubėti - šiandien išaušo paskutinė diena Šveicarijoje verysad.gif
Pravažiuodami dar sustojam toj vietoj prie ežero kur vakar praleidom fantastinį vakarą thumbup.gif

user posted image

Atsisveikinam ir važiuojam link Grinddelwaldo wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image





Atsakyti
Šalia Trummelbachfalle kriokliai, bet ekipažas vieningai nutaria juos palikt kitam kartui g.gif - juk tiek daug visokių krioklių ir kriokliukų wub.gif wub.gif wub.gif per šias dienas jau matėm- žinau, kad čia labai gražu, bet nenorim, kad nuo "persisotinimo" nublanktų jų vaizdas drinks_cheers.gif

user posted image

Toliau traukiam į Lauterbrunneną

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Dar sustojam Interleikene nusipirkt suvenyrų smile.gif , be to, esam vaikui gimtadienio proga nupirkt šveicarišką peiliuką - tai tas dabar spirga iš nekantrumo mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(evid @ 2010 10 10, 13:24)
Jega  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Seniai maciau toki grazu fotorepertaza su tiek superiniu vaizdu  tongue.gif



Džiaugiuos kad patinka smile.gif Šiaip aš esu truputį "pamišus" dėl fotografavimo wub.gif - per keliones su savo brangiausiais pastoviai sugebu po kelis kartus susipykt kartais net iki ašarų doh.gif ir ne dėl kažko rimto reikalo, o tik dėl to, kad man vienoj vietoj ko kelis kadrus reik padaryt iš visų pusių, o jiem nusibosta laukt verysad.gif Iš šios kelionės parsivežiau daugiau nei 6000 nuotraukų, iš kurių daugiau nei pusę sudaro vaizdai, o likusios su "veidais" smile.gif Kadangi vyras, nelabai pasiduoda mano įtakai ir tikrai nesutinka kaip sako "prie kiekvieno kampo" fotkintis lotuliukas.gif , tai "atkenčia" nors ir su didžiausiais trukšmais mano sūnelis - ne vieną kartą man palinkėjo kad fotoaparatas nukristų nuo olos doh.gif Jei taip atsutiktų g.gif tikriausiai šokčiau iš paskos... lotuliukas.gif Bet tai trunka labai trumpai - kiekvienas "išsiliejam" ir vėl viskas gerai drinks_cheers.gif
Pst. vyrui irgi parodžiau šį fotoreportažą - tai pats sutiko kad be reikalo kartais rėkauja dėl mano fotkinimo drinks_cheers.gif Pagaliau pasijaučiau ir jo įvertinta wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 10 spalio 2010 - 13:29
Palei Truner ežerą traukiam link Berno smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Kadangi karštis beprotiškas - temperatūra siekia vos ne 40 laipsnių doh.gif ir tikrai nėra jokio noro trintis po miestą schmoll.gif - savo vyrukam pažadu, kad mes aplankysim tik vieną Berno vietą - labai noriu pamatyt tą nuostabųjį Berno laikrodį prie senamiesčio vartų thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Pagaliau prieinam mano išsvajotą senamiestį wub.gif

user posted image

user posted image

Fontane turškiasi balandžiai wub.gif drinks_cheers.gif

user posted image
Papildyta:
Kol fotagrafuoju net nepastebiu kad dingo mano brangiausieji - iš pradžių susinervinu doh.gif - galvoju, to betrūko kad pasimestume g.gif schmoll.gif
Pagaliau pamatau -mojuoja man ateit bigsmile.gif - pasirodo, jie pamatę Lietuvos trispalvę nukūrė prie Lietuvos ambasados lotuliukas.gif Visgi kokie mes esam savo šalies patriotai thumbup.gif Netgi klajodami po tokią gražią šalį ilgimės savosios drinks_cheers.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Na, o dabar greitkeliu traukiam link Montreux smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Paskutinį kartą maudomės Ženevos ežere smile.gif ir kalnais traukiam link Prancūzijos bigsmile.gif

user posted image

user posted image

Sustojam aukštai kalnų aikštelėje - širdį spaudžia - tai mūsų paskutinis žvilgsnis į nuostabiąją šalį - net neįtikėtina kad tik per keturias čia praleistas dienas tiek daug pamatėme wub.gif wub.gif wub.gif Vieningai nutariam, mes čia tikrai kada nors dar sugrįšim - juk tiek liko nepamatyta thumbup.gif Sudie, nuostabioji šalele thumbup.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
Nuostabūs Šveicarijos vaizdai wub.gif O jau Alpių grožis bigsmile.gif Reiks planuotis keliaut į tą pusę, taip norėtus po Alpes keletu maršrutų pasivaikščiot.Labai rūpi finansinė pusė mirksiukas.gif Ir dar norėjau paklausti kaip mokama kempinge už automobilį ir palapinę tik, ar dar plius už žmones?
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2010 10 10, 16:41)
Nuostabūs Šveicarijos vaizdai wub.gif O jau Alpių grožis bigsmile.gif Reiks planuotis keliaut į tą pusę, taip norėtus po Alpes keletu maršrutų pasivaikščiot. Ir dar norėjau paklausti kaip mokama kempinge už automobilį ir palapinę tik, ar dar plius už žmones?


...Na Alpės tikrai užburiančios, atsimenu prieš kelis metus, kai svaigau nuo Tatrų viena mano draugė pasakė, vaikeli,tu dar Alpių nematei - kai pamatysi apie Tatrus nebekalbėsi wub.gif wub.gif wub.gif Iš pradžių pagalvojau kad nusišneka, nes tuo metu Tatrai man buvo tokia "jėga" thumbup.gif Pirmas žmogus, kuriam po kelionės paskambinau ir buvo ji - patvirtinau kad kažkada ji buvo teisi - Alpės mane užbūrė thumbup.gif

Maršrutų po Alpes yra daugybė - manau ir internete ir informacinuose punktuose ar kaip ten jie vadinasi tiksliai nežinau Šveicarijoj pakankamai rasite - aš tuo nesidomėjau (mes "esam" tinginiukai, be to mūsų kompanijoj tik mano vyras vairuoja, todėl neleisčiau sau suorganizuot tokio labai" aktyvaus" poilsio - juk žmogaus galimybės ribotos - kelionė turi teikt džiaugsmą visai šėimai smile.gif Be to, Šveicarija mums buvo tik tarpinė stotelė, iš kurios tikėjaus daug mažiau nei gavau thumbup.gif drinks_cheers.gif

Aš rinkausi kempingus pagal iš šio puslapio - kiek pastebėjau skaičiuoja žmones, palapinę, automobilį ir elektrą smile.gif

http://www.eurocampings.co.uk/en/

Briens kempingas tiksliai vadinamas Aaregg (buvau primiršus, atsiprašau blush2.gif ), čia jo puslapis

http://www.eurocampi...aaregg-107110/#

Kaina pastebėjau panaši nurodyta - mums paskaičiavo 45 eurus smile.gif Bet dabar tik permiegojimui jo nebesirinkčiau - nerūpėjo mums kavinės, barai ir kitos jo teikiamos pramogos- tai buvo tik mano užgaida, dabar tikrai nemokėčiau tiek už permiegojimą verysad.gif
Atsakyti
Fantastiskas reportazas, fantastiska salis -Sveicarija... O jau Alpiu grozis... Nors patys ten buvom, patys viska matem, bet nuotraukos taip suvirpino prisiminimu kertele, kad truks plys noriu vel ten nuvaziuoti
Atsakyti
QUOTE(Ingel @ 2010 10 10, 16:41)
Labai rūpi finansinė pusė mirksiukas.gif


Apie finansus dar nenorėčiau kalbėt, nes galima sakyt tik trečdalį savo kelionės aprašiau blush2.gif

Konkrečiai Šveicarijoj iš to ką pamatėm už Reino krioklius mokėjom apie 75 Lt ir už Arės tarpeklį apie 50 Lt (čia kaina trim žmonėm),o visa kita nemokamai smile.gif Degalų kaina panaši kaip pas mus, pagrindinių maisto produktų kaina irgi kaip pas mus tik padauginta iš 2,6 smile.gif
Atsakyti
Dar galiu pasidalint keletu pastebėjimų ir praktinių patarimų aplankius Šveicariją smile.gif

Per visas keturias Šveicarijoj praleistas dienas nesutikom nė vienos mašinos su lietuviškais numeriais (Liucernoj matėm tik vieną pravažiuojantį tralą 4u.gif ) - aišku, manau, tai tik sutapimas smile.gif - juk daug lietuvių jau yra aplankę šią nuostabią šalį smile.gif
Bet visgi tikuos - šis mano fotoreportažas padėjo daug kam apsipręst (optimistė ax.gif) ir papildė norinčių keliaut į Šveicariją gretas bigsmile.gif

Antra, turėkit galvoj, kad Šveicarija labai "vakarietiška" šalis ir tiktai nerasite nei vienos maisto parduotuvės ar net suvenyrinės lotuliukas.gif pačiose lankomiausiose Šveicarijos vietose, kurios dirbtų ilgiau nei iki 19 val. doh.gif - man asmeniškai šokas buvo kai vos spėjau prieš 19 val. "nugriebt'' magnetuką Liucernoj - dar akimirka ir suvenyrinė būtų užsidariusi (aš ne tik fotografavimo fanatikė, bet ir magnetukų blush2.gif )verysad.gif Taigi, jeigu reikia apsipirkt, pasistenkite padaryt tai iki 19 val., nes vėliau dirba tik kavinės ir degalinės, o ten kainos tai - patikėkit - kosminės , aišku gal tik man taip atrodo verysad.gif
Atsakyti
Fantastika !!! O vaizdai - neapsakomi wub.gif
Perskaiteme kartu su vaiku,tai jis tik ir sauke - mes cia buvom, mes cia buvom bigsmile.gif , nors mes buvome tik Austrijos Alpese. Bet vistiek, kitamet planuose yra Lichtensteinas, manau, kad aplankysime ir Sveicarijos Alpes.
Su nekantrumu laukiame tesinio 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 10 spalio 2010 - 19:13