Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

QUOTE(cheery @ 2010 11 21, 14:54)
Šveicarijoje galima pirkti ir lipduką 10 dienų, kainuoja apie 8 Eur, jei gerai pamenu smile.gif bent jau mes tokį pirkom keliaudami smile.gif


Na, tikrai nebuvo jokio kito pasirinkimo - tik metinis schmoll.gif Metinį reiktų pirkti ir mokėti 40 frankų, net jei lipduką pirktume gruodžio mėn. ir jis realiai galiotų tik du mėn., t.y. iki sausio 31 d. doh.gif
Jūs tikriausiai maišote su Austrija - ten lipdukas dešimčiai dienų kainuoja 7,8 Eur smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2010 11 21, 15:02)
Na, tikrai nebuvo jokio kito pasirinkimo - tik metinis  schmoll.gif  Metinį reiktų pirkti ir mokėti 40 frankų, net jei lipduką pirktume gruodžio mėn. ir jis realiai galiotų tik du mėn., t.y. iki sausio 31 d. doh.gif
Jūs tikriausiai maišote su Austrija - ten lipdukas dešimčiai dienų kainuoja 7,8 Eur smile.gif


hm.. gal ir sumaišiau.. unsure.gif porą metų po kelionės praėjo..
bet tikrai pamenu, kad kelionėj pirkom lipduką tik vienoj šaly, tai, jei tai buvo Austrija, vadinasi, po Šveicariją važinėjom nesusimokėję blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2010 11 21, 15:07)
hm.. gal ir sumaišiau.. unsure.gif porą metų po kelionės praėjo..
bet tikrai pamenu, kad kelionėj pirkom lipduką tik vienoj šaly, tai, jei tai buvo Austrija, vadinasi, po Šveicariją važinėjom nesusimokėję blush2.gif


Na, busike rašo, kad mokėti Šveicarijoj reikia tik už autostradas

http://www.busikas.l...ciai-sveicarija

Tik tada lieka neaišku, kodėl pasienyje visos mašinos pravažiuoja lengvai su lipdukais smile.gif , o kitos yra statomos į atskirą eilę - čia kažkas neaišku, o gal mes pvz. nevažiuosim autostradom g.gif Kažkoks priverstinis lipduko pirkimas gaunasi g.gif Tiesa, mūsų įvažiuojant į Šveicariją niekas netikrino ir aš tų dviejų eilių nemačiau (apie jas buvau skaičiusi Supermamoj - Šveicarijos temoj) - paprasčiausiai pravažiavę sieną pirmoj degalinėj nusipirkom lipduką smile.gif Aišku, jis pravertė, mes važiavom autostrada smile.gif
Atsakyti
Ačiū ačiū už atsakymus 4u.gif

[quote=SOLI-SOL,2010 10 26, 09:31]
Sakykit po kiek maždaug kilometrų susukdavot.Pagal mane tos paskutinės 23-25 dienos buvo labai įtemptos, būtų įdomu sužinot po kiek ten km. suvažinėjot nes kaip suprantu namo labai greitai parvažiavot.
Mus irgi neduoda ramybės šis klausimas ax.gif
O kai kempinge kur nors išeidavote, kur dėdavote visus daiktus, į mašiną g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2010 11 21, 11:19)
Na šituo klausimu nelabai galiu patart, nes mes VISADA thumbup.gif  keliaujam vieni ir atostogos mums yra galimybė visai šeimai pabūt kartu thumbup.gif Net neįsivaizduojam ir nenorim kitokio keliavimo būdo smile.gif Mano manymu, keliauti didelei kompanijai yra smagu, kai visų poreikiai yra vienodi, bet man kažko atrodo, kad tai suderinti nėra labai lengva ar net tai misija neįmanoma schmoll.gif


O vieniems ar nebaisu, o jei mašina sugestų arba šiaip kas atsitiktų doh.gif Ar važiuoti didelei kompanijai nėra saugiau g.gif ? O dėl poreikių, bent dabar atrodo, kad mums pavyktų suderinti visų norus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Aidluka @ 2010 10 27, 18:39)
Suvenyrams - magnetukams - 500 Lt  wub.gif Tai mano silpnybė, galiu kiekvieną vakarą prieš šaldytuvą sėdėt ir paskęst prisiminimuose wub.gif

Štai čia mano meilė wub.gif  wub.gif  wub.gif

user posted image



Kolekcija iš tikrųjų įspūdinga thumbup.gif Norėjau paklausti, o Jūs visas savo kolekcijos vietas patys esate aplankę smile.gif Kiek magnetukų - suvenyrų parsivežėte iš šios kelionės, nes jiems išleistų pinigų suma tai atrodo labai didelė doh.gif Jei ne paslaptis kokius dar suvenyrus vežatės iš kelionių?
Atsakyti
Tikrai labai geras reportazas 4u.gif ,buvo smagu prie kompiuterio pamatyti tiek graziu vaizdu,aisku labiausiai suzavejo klanai wub.gif
O saldytuvas super thumbup.gif Mes taip pat magnetukus vezames is aplankytu saliu,tik ju dar labai nedaug ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ARDUTE @ 2010 11 27, 19:45)
Kaip gaila kad nuotraukų neberodo verysad.gif


QUOTE(*Jūra* @ 2010 11 27, 20:21)
dėl photobucket apribojimų. gal autorė pasižiūrėjusi pasakys, nuo kurios dienos galėsim vėl matyt  4u.gif


"Autorė" yra labai susinervinus - užsiutino photobucketas nerealiai aggressive.gif Aš kiekvieną mėnesį susimoku tuos 3$, nes tik pradėjus fotoreportažą paskelbė, kad susimokėčiau, nes jau pasiekiau 10GB, nors realiai tik kelias nuotraukas buvau įkėlus ir tikrai jos sudarė ne daugiau kaip 1 GB schmoll.gif Jei teisingai supratau, kad tie GB yra skaičiuojami ne nuo įkeltų nuotraukų kiekio ir dydžio, o nuo peržiūrų skaičiaus g.gif Dabar photobucketas kažkokias nesamones rašinėja, iš pradžių atsiprašė, kad nepamatė mano mokėjimo doh.gif Dabar mane kaltina, kad tai atsitiko dėl to kad aš neatnaujinau photobucketo ir laikau jį neatjungus doh.gif Bet nesuprantu, jei kažką ne taip padariau kodėl pinigus nuskaičiavo g.gif Be to, laiške rašė

"You have exceeded the 10 GB monthly bandwidth limit on your free
Photobucket account. As such, your image and video links have been
temporarily disabled. Your images and videos have not been deleted but
will be reactivated on the 01st of the month, when your bandwidth
usage resets to zero."

Tai kaip suprantu, nuotraukas nesumokėjus turėtų rodyt nuo gruodžio 1 d, ar ne?

O kai atnaujinus prisijungiau prie photobucketo tai vos šoko negavau:

Hey Aidluka, your pro account has expired.
Please renew it by January 12, 2011 to preserve the original format of your images. (Your compressed files will not be affected

Dabar išvis nieko nebesuprantu schmoll.gif Tikiuos nuotraukos neišnyks - labai gaila būtų įdėto darbo verysad.gif

Labai atsiprašau, kad išsiliejau - labai sunervino tos nesamonės su photobucketu ax.gif
Papildyta:
Ardute, nepykit kad neatsakau į jūsų klausimus blush2.gif Jau kelias savaites sirguliuoju, tai jokio noro neturiu sėdėt prie kompiuterio - kai pasveiksiu būtinai atsakysiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 27 lapkričio 2010 - 22:26
Aidluka, aš irgi su tuo susidūriau verysad.gif drinks_cheers.gif

prisijungus prie savo photobusket, stats čia galima pažiūrėt, kiek užimate vietos ir kiek peržiūrų buvo:
http://s50.photobuck.../jurajura/stats

ten pat yra data, nuo kurios esate narė (pvz, aš 02/12 - vasario 12d.). tai mano nuotraukas vėl pradėtų rodyt nuo 12 dienos, jei kartais nustotų rodyt dėl per daug peržiūrų.

dalį kelionės nuotraukų pradėjau dėt į naują savo susikurtą vardą, bandydama nuo to apsisaugoti. pažiūrėsim, ar pavyks unsure.gif



nuotraukos neišnyks, tik jų neberodys iki jūsų prisijungimo dienos. o paskui vėl normaliai rodo 4u.gif
bandykit pasižiūrėt, gal jau greit rodys mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jūra*: 28 lapkričio 2010 - 09:11
QUOTE(*Jūra* @ 2010 11 28, 10:10)
Aidluka, aš irgi su tuo susidūriau  verysad.gif  drinks_cheers.gif

prisijungus prie savo photobusket, stats čia galima pažiūrėt, kiek užimate vietos ir kiek peržiūrų buvo:
http://s50.photobuck.../jurajura/stats

ten pat yra data, nuo kurios esate narė (pvz, aš 02/12 - vasario 12d.). tai mano nuotraukas vėl pradėtų rodyt nuo 12 dienos, jei kartais nustotų rodyt dėl per daug peržiūrų.



Ačiū labai už patarimą 4u.gif - dabar žinosiu kur ieškoti informacijos smile.gif Realiai aš tik nuo rugsėjo pabaigos pradėjau naudotis photobucketu, nors prisiregistravau jau seniai, todėl daug kas man dar lieka neaišku blush2.gif
Stat's radau, kad mano nuotraukos užima tik 67MB (o įsivaizdavau žymiai daugiau blush2.gif ), o peržiūrėtos per mėnesį daugiau nei 406 000 kartų (kažkoks nerealus skaičius g.gif ). Photobucketo narys aš nuo 04/01/2009 - tai nuotraukas turėtų pradėt rodyt nuo gruodžio 4 dienos, ar ne g.gif ?

QUOTE(*Jūra* @ 2010 11 28, 10:10)
dalį kelionės nuotraukų pradėjau dėt į naują savo susikurtą vardą, bandydama nuo to apsisaugoti. pažiūrėsim, ar pavyks  unsure.gif


Na aš irgi, kai gavau pirmą laišką kad mano limitas eina į pabaigą, vyro vardu sukūriau kitą photobucket vartotoją blush2.gif Dabar iš ten įkeltas Aquille du Midi nuotraukas mano fotoreportaže rodo smile.gif Tačiau manosios vistiek buvo išnykusios doh.gif, kaip dabar suprantu dėl per didelio peržiūrų skaičiaus. Norėdama greičiau baigt fotoreportažą susimokėjau tuos 3$ ir jos tuoj pat atsirado smile.gif Pikčiausia tai, kad prieš porą savaičių gavau laišką, kad vėl limitas senka, tai vėl sumokėjau už mėnesį 3$, bet vistiek nuotraukų neberodo aggressive.gif Nesuprantu kam tada mokėti g.gif Parašiau photobucketui laišką, tai atsiprašė, kad nepastebėjo mano mokėjimo - tik niekaip nesuprantu kaip tai galėjo įvykti, nes juk viskas vyksta automatiškai - mokėjau per jų atsiųstą nuorodą g.gif Beje, pasiūlė dar kartą susimokėt doh.gif Bet viskas - daugiau jiems NIEKADA nebemokėsiu - geriau tegu kurį laiką nerodo nuotraukų schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(SOLI-SOL @ 2010 10 26, 09:31)
Sakykit po kiek maždaug kilometrų susukdavot.Pagal mane tos paskutinės 23-25 dienos buvo labai įtemptos, būtų įdomu sužinot po kiek ten km. suvažinėjot nes kaip suprantu namo labai greitai parvažiavot.
Mus irgi neduoda ramybės šis klausimas  ax.gif


Atsiprašau SOLI-SOL, kažkaip buvau pražioplinus šį klausimą blush2.gif Nebuvo tos paskutinės dienos labai įtemptos - tik dėl lietaus buvo nekoks matomumas - kai kur teko net sustot, nes buvo toks stiprus lietus, kad paprasčiausiai buvo pavojinga važiuot doh.gif Šiaip grįžti namo galėjom ir greičiau, bet mes neskubėjom, nes dar turėjom laiko ir galėjom sau leisti bent po parduotuves pasivaikščiot ax.gif - aišku būtų buvę smagiau jas išmainyt į kalnus drinks_cheers.gif Pasiėmiau kelionės užrašus ir matau, kad paskutinėm dienom pravažiavom atitinkamai 610km, 640km, o paskutinę dieną - 725km smile.gif Tai tikrai nėra labai daug lotuliukas.gif Daugiausia nuvažiavom pirmą - antrą dieną: kadangi išvažiavom iš vakaro, tai iki kito vakaro nuvažiavom - 1142km doh.gif Aišku, buvom naktį sustoję porai valandėlių numigti degalinėj smile.gif Visada ilgiausiai tenka važiuot pirmom ir paskutinėm kelionės dienom - juk reikia tą didžiulę Lenkiją pravažiuot doh.gif Nuvažiuojant Lenkijoj visada suplanuoju ką nors aplankyt - ir tikrai niekada nesu nusivylusi savo pasirinkimu - visgi Lenkija tikrai yra labai graži šalis thumbup.gif Man asmeniškai labai patinka miestų ir miestelių senamiesčiai wub.gif Kažkada seniai galvojau, kad Lenkijoje yra tik vienas dėmesio vertas miestas - Krokuva, o dabar žinau, kad klydau blush2.gif Mums labai patiko šioj kelionėj aplankytas Wroclavas, iš ankstesnių -Gdanskas, Poznanė, Ščesinas, aišku Krokuva ir daugybė kitų nedidukų miestelių smile.gif
Papildyta:
O kitom dienom žiūriu dažniausiai nuvažiuodavom po 300 - 350 km, Šveicarijoj išvis mažai - po 100 - 150km (tik paskutinę dieną - 330) thumbup.gif Ten tikrai nereikia skubėti - tik mėgautis gyvenimu ir nuostabiais kalnais wub.gif wub.gif wub.gif
Papildyta:
Buvo dienų kai išvis nevažiavom - kelionėse juk reikalingas ir pasyvus poilsis drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 03 gruodžio 2010 - 22:11
QUOTE(ARDUTE @ 2010 11 21, 16:57)
O kai kempinge kur nors išeidavote, kur dėdavote visus daiktus, į mašiną g.gif ?


Ne, ne į mašiną, o į palapinės prieškambarį - pas mus jis nemažas - telpa ir staliukas, ir kėdės, ir kiti daiktai smile.gif Galbūt elgiuos truputį neatsakingai, bet palapinėj palieku ir kompą, ir kartais, kai užmirstu pasiimt, telefoną blush2.gif Kažkaip niekada net nepagalvojau kad kas nors galėtų dingt schmoll.gif Italijoj kempinge net stalo su kitais daiktais nenešdavom į prieškambarį - palikdavom lauke smile.gif Va Lietuvoj, tai tikrai kempinge nieko nepalikčiau nei palapinės viduj, nei tuo labiau šalia palapinės schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ARDUTE @ 2010 11 24, 16:59)
O vieniems ar nebaisu, o jei mašina sugestų arba šiaip kas atsitiktų doh.gif Ar važiuoti didelei kompanijai nėra saugiau g.gif ? O dėl poreikių, bent dabar atrodo, kad mums pavyktų suderinti visų norus  smile.gif


Nemanau, kad kelionė tampa saugesnė važiuojant didele kompanija schmoll.gif Iš vis man atrodo, kad mūsų Lietuvėlėj yra daug nesaugiau keliauti, nei kitose šalyse g.gif Netoli mūsų namų yra keletas vietų prie ežeriukų ir upės skirtų poilsiui - ten žmonės suvažiuoja su palapinėm didelėm kompanijom - kartais vakare nuvažiavus pavakarot, norisi kuo greičiau iš ten dingt - tokiose vietose tikrai niekada nesutikčiau statytis palapinės ir pasilikti nakvot schmoll.gif Daugumai lietuvių poilsis yra paprasčiausiai neįsivaizduojamas be labai didelio alkoholio kiekio blush2.gif O ten kur alkoholis - apie jokį saugumą kalbėt nėra jokios prasmės doh.gif Beje, kiek keliavom užsienyje, kempinguose niekada nematėm kad kas nors triukšmautų ar naktį gertų schmoll.gif
Juokinga, kai norėjom prieš kelionę išbandyt naują palapinę, tai trenkemės net iki Venspilio, nes kažkaip Lietuvoj prie jūros normalių kempingų nelabai galima rast schmoll.gif

O dėl mašinos gedimų kelionėje niekas nėra apsaugotas - čia jau yra laimės dalykas - kaip likimo duota taip ir bus smile.gif Bet važiuot į kelionę su kompanija vien tam, kad pagelbėtų automobilio gedimo atveju, man truputį savanaudiška atrodo ax.gif Juk tai reiškia, kad atostogos sugadintos jau kelioms šeimoms doh.gif Matėm šiemet lietuvius (tiksliau, kelis kartus su jais prasilenkėm) jau nuo Italijos tempenčius savo kelionės bendražygius - manau po tokios "nuostabios" kelionės žmonės išvis praras norą savarankiškai keliaut doh.gif Ar ne geriau būtų buvę sugedusį automobilį į kokį autoservisą nuvaryt g.gif Na, gal gedimas buvo nebepataisomas g.gif Bent jau mes prieš kelionę visada autoservise patikrinam automobilį smile.gif Be to, sudarydama kelionės biudžetą, visada skiriu pinigų "nenumatytam" automobilio remontui - juk tikrai nežinai kokie pavojai tyko kelyje schmoll.gif


Ardute, jūs minėjote, kad irgi esat keliavus po Slovakiją - tai kaip jūs keliavot - ar vieni, ar su kompanija? Manau, kad pati jaučiate kaip jums smagiau keliaut thumbup.gif Žmonės labai skirtingi - vieniems kompanija būtina, kitiems kelionėj daug smagiau pabūt tik su šeima drinks_cheers.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 05 gruodžio 2010 - 19:43