Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

Ne vienintelis dinozauras- tikrai ne biggrin.gif. Mes nors ir GPS dabar jau dažnai pasiimam į kelionę, bet žemėlapiai visada po ranka, nes , kad ir kaip gaila būtų, bet naujausia informacija GPS dažnai nepasiekiama būna. Mėgstu ir miestų žemėlapius atsispausdint, maža kas kitą kartą- ypač kol iki TIC nuvažiuoji.
Mamutas irgi jau seniai pastebėjau mėgėja maltis su auto.biggrin.gif
O dėl kemperių tai apstebėjimas toks- jei važiuoji į kalnus, tai sunkus automobilis, tad ir greitis krenta ir įkalnių įveikimas tikrai sunkesnis- laiko žymiai daugiau kelionei išeina.
Atsakyti
isikisiu ir. As taip ta "senamade". Naudojuosi kelionese pagrinde zemelapiais. GPS prireikia tik mieste, kad greiciau pasiekti koki objekta. Nors ji ir atnaujiname, taciau jis daznai gryba pjauna. Nuveda nesamais keliais, arba jei kokis apvaziavimas, tai ir suki ratus, kol vistiek pasikliauji zenklais doh.gif
Tai kad tokiu "atgyvenu" yra daug 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 28 spalio 2010 - 12:31
Ir mes žemėlapiniai. Jau žinau ir ką koks mastelis reiškia (ko geografijos mokytoja nesugebėjo išaiškinti). GPS naudojam tik dideliuose miestuose ir tai ne visada, o šiaip GPS patinka dėl to, kad rodo kiek km liko iki kokio nors paskirties taško ir kokiu greičiu MB važiuoja mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Ir aš be žemėlapio kaip be rankų, GPS naudojam pagrinde mieste...ir "šturmanaut" man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
Šiaip manau, GPS - pripratimo reikalas. Kas pradėjo maltis po Europą, kai GPS-ais dar nekvepėjo, tie įprato prie žemėlapių ir iki šiol jais džaiugiasi. O kadangi mūsų pirmoji rimta kelionė automobiliu buvo tik šiemet, tai neįsivaizduoju kelionės be GPS (žinoma, nenumatytiems atvejams mašinoje yra ir popieriniai žemėlapiai, ir šiokia tokia galva ant pečių, kai pvz. kelias uždarytas). Su GPS linksmiau važiuoti - pašneka, gali matyti atstumą, laiką, aukštį virš jūros lygio (ypač įdomu kalnuose). Bet - dėl skonio nesiginčijama, ar ne blush2.gif ?
Atsakyti
Mes visas keliones iveikdavom popieriniais zemelapiais, bet siemet vasara keliavom su nuomota auto tai kartu uzsisakem ir gps-a, o gavos taip kad masina pristate i vieta o gps uzmirso, tai teko ekspromtu perorientuot smegenis ir dar syki neisbandyt technikos stebuklo
000189.gif
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2010 10 28, 12:06)
Ne vienintelis dinozauras- tikrai ne biggrin.gif. Mes nors ir GPS dabar jau dažnai pasiimam į kelionę, bet žemėlapiai visada po ranka, nes , kad ir kaip gaila būtų, bet naujausia informacija GPS dažnai nepasiekiama būna. Mėgstu ir miestų žemėlapius atsispausdint, maža kas kitą kartą- ypač kol iki TIC nuvažiuoji.
Mamutas irgi jau seniai pastebėjau mėgėja maltis su auto.biggrin.gif
O dėl kemperių tai apstebėjimas toks- jei važiuoji į kalnus, tai sunkus automobilis, tad ir greitis krenta ir įkalnių įveikimas tikrai sunkesnis- laiko žymiai daugiau kelionei išeina.


Taip, mėgėjai mes maltis blush2.gif Jei su MB dviese važiuojam, tada neabejotinai tik su lengvąja mažute ekonomiška mašina, galim numigt ir mašinoj, ir šalia jos miegmaišy, ir viešbutukuose, žodžiu, laisvė. thumbup.gif

Bet kai važiuojam su 3 vaikais, tai kemperis man išganymas. Nesuguldysi mažuliukų miegmaišy pakelėj, viešbučiai tokiai govadai brangu, be to, juos dar laisvus rasti reikia, kiek laiko užimtų doh.gif be to, penkiaviečiai kambariai retai kur būna, o išsiskirstyt po dviviečius nesinori, be to, ir važiuot mažoj mašinoj trim vaikams ant galinės sėdynės nekas, ir t.t. ir pan.... - tad mūsų šeimai tiek finansiniu požiūriu, tiek patogumo prasme (kas vakarą - rytą nereikia daiktų pakuot ir tįst į viešbutį, dar gebėt ko nors nepamiršti doh.gif ) yra išganymas. Ir kalnus su jais įveikinėjam, nepastebėjau, kad labai jau laiko prarastume, kai kalnai, gražūs vaizdai, norisi dairytis, o ne lėkti.
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2010 10 28, 14:28)
isikisiu ir. As taip ta "senamade". Naudojuosi kelionese pagrinde zemelapiais.

mes tik karta vaziavome be GPS, bet net ir kai su juo vaziuoju, tai vistiek visi naujausi ir smulkiausi zemelapiai, kokius tik galiu cia rasti yra visada ant mano keliu biggrin.gif tikrai ne karta buvo, kad grybauja jis, o zemelapis daug fainiau wub.gif o ir ne karta teko keisti marsruta jau eigoje ir ne karta, tai tiesiog be zemelapio kaip be ranku kelioneje. O ir planuojantis kelione man geriau zemelapis popierinis, nes ir taip kai planuojiesi, tai tiek "langu" kompe atidaryta buna doh.gif Keliones planavimas yra toks geris wub.gif
Atsakyti
As pasisakau tiek uz GPS, tiek uz zemelapius. Uz GPS del to, kad patogiau gaudytis mieste, tai ypac gelbejo Paryziuje, jei ne sistema, turbut infarkta buciau gavus jei reiktu kelio zemelapyje ieskoti. O ir siaip GPS padeda skaiciuku prasme. Kas del zemelapiu, juos visada reikia tureti. Mums lyg tycia buvo tokia situacija, kad nuvaziavom Belgijoj i viena miesta, turistu pilna, srautai nemazi, mes patenkinti klausom GPS nurodymu. Viskas butu ok, bet staiga navigacija pradejo negaudyti rysio, o miesto zemelapio kaip tycia nera. Tai mes tokie dar zali keliautojai, kurie ir naujoves isbando, bet ir i senus gerus dalykus nespjauna.
O fotoreportazas nuostabus, prisidedu prie gausybes pagyru ir as. Skaiciau ir aikciojau nuo vaizdu. Nuostabi kelione smile.gif
Atsakyti
Aš apakus thumbup.gif Tikrai nesitikėjau, kad rasiu tiek daug bendraminčių keliaujančių su žemėlapiais thumbup.gif Tikrai sutinku, kad GPS labai didelis pagalbininkas miestuose, bet aš užsispyrus kaip ožka, nepasiduodu vyro įkalbinėjimams jį pirkti blush2.gif Galbūt reikia kad vienakart "nudegčiau", nes po kol kas mes labai stebuklingai be jokių klaidžiojimų atsiduriam tose vietose kurių ieškom lotuliukas.gif Dabar man reikia tris kartus pabelst į stalą, kad neprisikalbėčiau bėdos doh.gif Atsimenu pernai Paryžiuje, stoviu Eifelio bokšto viršūnėje - miestas be galo be krašto ax.gif Ramybės neduoda mintis kaip reikės savo chebrą į Asterikso parką "nuvairuot" doh.gif Važiuojam į tą pusę kur pagal mane turėtų būti tas parkas, ir ką jūs manot - prieš akis reklaminė nuorada į parką thumbup.gif Toks jausmas apėmė lyg loterijoje būčiau laimėjus, labai "didžiavaus" savim - vis vyrui gyriaus, kad jis net nežino kokią "superinę" šturmanę jis turi lotuliukas.gif Šiaip tai tokių "gerų" sutapimų mūsų kelionėse buvo labai daug - ne tik susiplanuotų lankytinų vietų beieškant, bet ir kempingų - Amsterdame buvau nutarus kad būtinai turim apsistot Zieburgo kempinge - jis tiesiog prieš akis išdygo, šiemet tas pats buvo su Rialto kempingu thumbup.gif
Papildyta:
Manau , kol nuostabioji žemėlapių parduotuvė Vilniuje egzistuos, tol nepasiduosiu GPS įtakai ax.gif Vyro visada prašau iš komandiruočių parvežt po žemėlapį - kokį nuostabų Alpių atlasą turiu thumbup.gif Jei dar būtų jame kempingai sužymėti iš vis pasaka būtų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2010 10 29, 21:27)
- kokį nuostabų Alpių atlasą turiu  thumbup.gif Jei dar būtų jame kempingai sužymėti iš vis pasaka būtų drinks_cheers.gif


atrodo as turiu Austrijos kempingu zemelapi. na ten ne tikras zemelapis, bet Austrijos kempingu leidinyje labai geras zemelapis su visais kempingais idetas. Jei ka - pabandysiu paieskoti, gal tiktu bigsmile.gif
O siaip tiek daug visko pas mus jau yra, kad net nebezinome ka ir beturime. Sysyk vel vaziuodami i kelione nusipirkome dar Cekijos zemelapi, o pasirodo toki viena jau turime doh.gif
Atsakyti
QUOTE(green_tea @ 2010 10 27, 21:14)
Labai smagus fotoreportazas su daug graziu nuotrauku thumbup.gif Man labai patinka tokie reportazai, kur nuotrauku nepagaileta  drinks_cheers.gif Tik vis delto truksta veidu... blush2.gif Pati kelionese fotografuoju ir ne visi pakeleiviai tuo dziaugiasi, taciau ismokiau juos nors kartais ir mane nufotografuoti. Ne ypatingai megstu buti kadre, taciau man mieliau ziureti i tas savo keliones nuotraukas, kuriose esu as. Veliau jas ir atsispausdinu bei pasikabinu blush2.gif
O


Visos nuotraukos, kurias atsirenku darytis yra su "veidais" smile.gif Turiu įprotį iš kiekvienos "didžiosios" metų kelionės pasidaryt po albumą gražiausių nuotraukų - jau atsirinkau 300 - laukiu kada eurokosas paskelbs akciją nuotraukoms lotuliukas.gif O po to vis žiūriu ir žiūriu - popierinis variantas man patinka daug labiau nei nuotraukos kompe drinks_cheers.gif O į fotoreportažą labiau tinka vaizdai - be to ir pačiai proga buvo peržiūrėt kokius vaizdus pavyko pagaut ax.gif Praėjusių metų kelionės vaizdus išvis galtik kelis kartus žiūrėjau, kai po ilgo laiko atsiverčiau net nepatikėjau kad tokiose gražiose vietose teko pabuvot blush2.gif

QUOTE(green_tea @ 2010 10 27, 21:14)
O kokia pas jus palapine? Kur isigijote?


Kadangi , važiuojant į Kroatiją, Slovakijoj prasidėjo audra ir lūžusi medžio šaka pradūrė mūsų senosios palapinės prieškambarį, tai pernai sau kalėdoms pasidovanojom naują - ją pirkom iš pigu.lt. esam labai patenkinti thumbup.gif

http://pigu.lt/palap...tra_4?id=367637

Be to, kaip minėjau, vežiojamės ir mažutę, tokią kur maximoj 20-30 kainuoja - kartais praverčia kai tingim kempingo ieškot smile.gif


QUOTE(green_tea @ 2010 10 27, 21:14)
Dar butu idomu suzinoti, kokius daiktus imates su savimi? Nesu keliavusi dar automobiliu, todel neisivaizduoju, ka imti i tokia kelione?


Būtiniausi daiktai palapinė, miegmaišiai, čiūžinys, viryklė, elektrinis virdulys, o visa kita beveik kaip važiuojant į eilinę kelionę - drabužiai, higienos priemonęs, maistas, vaistai - man atrodo pagrindinius vaiktus išvardinau, kažkur internete mačiau yra labai smulkus sąrašas kelionei reikalingų daiktų thumbup.gif

O važiuodami ilgus maršrutus mes labai mėgstam klausytis muzikos ir paprasčiausiai kalbėtis - juk kai pagalvoju kaip retai būnam visi trys kartu - tėtis ištisai komandiruotėse - grįžta namo tik savaitgaliais doh.gif Mums kelionės yra galimybė visai šeimai pabūti kartu, todėl mums visai nereikalinga kompanija - visada važiuojam vieni patys lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(almaklp @ 2010 10 29, 21:48)
atrodo as turiu Austrijos kempingu zemelapi. na ten ne tikras zemelapis, bet Austrijos kempingu leidinyje labai geras zemelapis su visais kempingais idetas. Jei ka - pabandysiu paieskoti, gal tiktu  bigsmile.gif
O siaip tiek daug visko pas mus jau yra, kad net nebezinome ka ir beturime.  Sysyk vel vaziuodami i kelione nusipirkome dar Cekijos zemelapi, o pasirodo toki viena jau turime  doh.gif



Ačiū labai 4u.gif , aš savo Atlase su markeriu susižymėjau visus kempingus iš šio puslapio

http://www.eurocampi...o.uk/en/europe/

Tai juokiuos, kad dabar turiu Atlasą su "kempingais" thumbup.gif Beje, visai neblogai gavos - tikrai galėjau kelionėj juo pasiklaut thumbup.gif Tik pikta buvo, kad iš karto jie nebuvo sužymėti, kelias dienas sugaišau, kol "savo maršrute" sudėliojau "taškiukus" lotuliukas.gif
Mums su Čekija irgi panašiai gavos - kažkaip buvau užmiršus kad jau vieną žemėlapį turiu ir nusipirkau kitą blush2.gif - gerai kad jie nors nevienodi buvo ax.gif
Atsakyti