Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

"Draugiškai" susitariam palikti Gardą ateities planams ir važiuoti link Bolzano - vaizdai pasakiški, o oras nieko gero nežada verysad.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Tikiuos, kad rytojus bus gražesnis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 24 spalio 2010 - 19:13
23 - 25 dienos.

Rytas išaušo tiesiog tragiškas - lietus pila kaip iš kibiro verysad.gif Matau, kad mano išsvajotos Italijos Dolomitinės Alpės ir Didysis Alpių kelias lieka kitai kelionei cry.gif Keičiu maršrutą - nuo Balzano važiuojam link Insbruko, o iš ten į Bavariją - beveik be jokio tikslo trankaus po parduotuves, vis žiūriu į dangų ir tempiu laiką, vis dar tikiu stebuklu - juk visai netoli Hitlerio buveinė - erelio lizdas thumbup.gif Bet, deja, stebuklas neįvyksta cray.gif Vyras bando ramint ir primena, kad gismeteo prognozavo lietų ir škvalus visos kelionės metu, o dabar kai jau tiek pamatėm wub.gif , tai nieko blogo - bus proga dar sugrįžti thumbup.gif Ką darysi, pritariu jam - grįšim čia tikrai thumbup.gif O dabar , kad ir kaip gaila, traukiam link namų verysad.gif Čekijoj oras šiek tiek pagerėja, nors saulė nešviečia bent lietus nelyja - stojam nakvynei kempinge netoli Prahos - jaučiamės labai pavargę - truputį sudėtinga tokiom oro salygom važiuoti...
Ryte dar truputį pasivažinėjam po Prahą thumbup.gif , nesam dar joje buvę blush2.gif , nes ji vis lieka "zapasnym variantom" lotuliukas.gif , bet ir šį kartą nutariam nestot - nebėra jokio noro trankytis po miestus schmoll.gif Važiuojam toliau link Kutna Hora - vaikas labai nori pamatyt Kaulų bažnyčią Kostnice smile.gif Pasirodo prieš išvažiuodamas matė kažkokią laidą, kurioje buvo pasakojama apie šią bažnyčią, o kai užsiminiau, kad ji visai šalia, tai nedvejodamas pareiškė norą ją aplankyt smile.gif Nepykit, nuotraukų nedėsiu, nes man ten buvo labai nejauku - niekada nenorėčiau į tokią vietą sugrįžt schmoll.gif Kažkaip keista buvo į pozuojančius turistus prie kaulų žiūrėt - tikrai nenorėčiau tokių nuotraukų turėt schmoll.gif
Na ir ką gi, artėja mūsų kelionės pabaiga - dabar jau praktiškai niekur nestodami važiuojam namo smile.gif Pavargę dar valandžiukei sustojam Lenkijoj degalinėj kartu su furistais trumpam pamiegot, po pietų kertam Lietuvos sieną - taigi mes praktiškai jau namie thumbup.gif

Taigi, nors kelionės pabaiga buvo visai nepasakiška, net praėjus trims mėnesiams po jos, mes visi trys galim ranką prie širdies pridėję pasakyt, kad visgi tai buvo mūsų kelionė į pasaką wub.gif Tas kelionės pabaigoje lydėjęs lietus dabar toks nereikšmingas atrodo... Juk tiek daug visko pamatėm wub.gif

...Kalnus sapnavau tris mėnesius iki kelionės, po kelionės jau praėjo trys mėnesiai, o aš juos vis dar tebesapnuoju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 25 spalio 2010 - 20:24
labukas 4u.gif
O Dievuliau, kaip gaila, kad viskas kas gražu- irgi baigiasi blush2.gif
taigi labai gaila, kad r mūsų pažintinė kelionė su tokia nuostabia gide atėjo iki galo, labai gaila, bet tikrai džiaugiuosi už Jūsų šeimą, kad apturėjot tokias nuostabias atostogas - pasakiškas.Kiekvienas mes kuriamės pasakas tokias, kokias jas įsivaizduojame....
Sveikinu ir labai dėkoju, taip pat tikiuosi, kad tai ne paskutinis jūsų reportažas thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
man tai po tokiu kelioniu adaptacija sunki buna gryzus ax.gif atrodo apsisuktum ir vel atgal varytum g.gif arba dar geriau ten liktum gyvent rolleyes.gif
Atsakyti
Labai ačiū už tokį nuotabų fotoreportažą.Aidulka labai laukiam galutinių skaičiukų kiek išleidot, kiek km. suvažinėjot, ar nepavedė atomobilis.Kaip suprantu jūsų kelionė truko 25 dienas.Sakykit po kiek maždaug kilometrų susukdavot.Pagal mane tos paskutinės 23-25 dienos buvo labai įtemptos, būtų įdomu sužinot po kiek ten km. suvažinėjot nes kaip suprantu namo labai greitai parvažiavot.Dar labai įdomu būtų sužinot kur miegodavot bent kelis kempingus, kokios maždaug jų kainos, ar kur keliai buvo mokami.Kkoiuose objektuose išleidot daugiausia.Žodžiu būtų labai įdomu apie tai sužinoti nes bent jau mums nuo to prasideda kelionės dėliojimosi maršrutas.Jūsiškis labai sužavėjo.Tikrai daug šalių aplankyta.Negalėtum pagalvot kad tai įmanoma, bet arodo įmanoma.Ačiū už geras emocijas.
Atsakyti
ir butinai parasykite kaip Jus surinkote toki ispudinga marsruta. Nes as kai planuoju, tai pagrinde, pagal kelioniu organizatoriu vykdomas programas, o jos jau daugmaz vienodos.
Lauksime Jusu reziume 4u.gif
Atsakyti
Man irgi labai idomu,kaip zmones deliojasi marsrutus g.gif Ar iesko internete informacijos,ar kelioniu vadovuose ar dar kaip? Niekada nesu nieko panasaus planavusi,bet paskaicius siuos fotoreportazus ir paziurejus nuotraukas,tai oi kaip norisi visur nuvaziuoti.Tai kita vasara ir planuojam kur nors lekti,tai net nezinau nuo ko pradeti doh.gif
Atsakyti
Labai dėkojam už kelionę smile.gif Malonu buvo skaityti ir gerėtis vaizdais.
Linkim nepasveikti nuo šios "nepagydomos" ligos.

Ir dar... ar mes pamatysim savo gidę? smile.gif labai būtų įdomu smile.gif
Atsakyti
Nuostabesnio kelionės aprašymo nesu skaičiusi... thumbup.gif Jūs tikriausiai dirbate gide ar pan., kad taip puikiai mokate sudominti. Ačiū už fantastiškai praleistą laiką ir gimusias svajones pakartoti Jūsų kelionę. wub.gif
Atsakyti
tikrai nuostabus reportazas wub.gif , beveik menesi kiekviena vakara laukiau tesinio, kaip gaila, kad pasibaige...labai noreciau leistis i toki ispudinga kelione, g.gif irgi lauksiu skaiciuku, kad pradet planuot blush2.gif
aciu jums labai uz reportaza thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif
aš taip pat jungiuosi prie tų keliauninkių , kurios susidomėjo autore.Jau nuo pat pradžių brandinau mintį paklausti, o kuri gi ta šio nuostabaus reportažo keliose matytose nuotrukose, kaž kaip vis neišdrįsau.o taip būt įdomu susipažint, juk tiek km "pravažiuota" kartu, o nežinom su kuom: biggrin.gif čia šiap smalsumo vedini mes tokie smalsūs biggrin.gif tiesiog kai "bendrauji" kas vakar tai ir susigyveni su tuo žmogum biggrin.gif
taigi, pritariu kad reportažas superinis,ir jei būtų galima balsuot už apdovanojima, tai tikrai skirčiau 1 vietą clap.gif clap_1.gif first.gif first.gif ploja.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Dėkoju visoms už gražius žodžius 4u.gif Na, tikrai nesitikėjau , kad mano pasakojimas sulauks tokio susidomėjimo ax.gif Esu "apakus" tikrąja ta žodžio prasme blush2.gif Atvirai pasakius, ilgai dvejojau ar iš vis rašyti - šventai buvau įsitikinus, kad nesugebėsiu schmoll.gif Beje, tai pirmas mano gyvenime bandymas visiems parodyt savo įgyvendintas svajones - niekada jokiuose forumuose nesu rašiusi wub.gif Nebent, pati ko nors klaususi apie keliones ir VISADA iš Supermamų gavusi atsakymus thumbup.gif Džiaugiuos, kad galėjau virtualiai parodyt tai, ką mes pamatėm savom akim wub.gif Galbūt kažkam padėjau atrast dar nematytas vietas thumbup.gif Galbūt , kažkam iš atminties kertelės ištraukiau jau primirštus vaizdus drinks_cheers.gif Galbūt kažką pastūmėjau keliaut savarankiškai thumbup.gif

Ir "nevarykit" čia taip ant manęs - tiesiog prajuokinot (labai maloniai) - nesu aš jokia gidė ir nieko bendro mano specialybė ir darbas neturi su turizmu lotuliukas.gif Kelionės yra tik mano pomėgis ir "liūnas", kuris kuo tolyn tuo vis gilyn traukia - be jų nebeįsivaizduoju savo gyvenimo drinks_cheers.gif Beje, gidas pateikia daug istorinių faktų ir kitos labai įdomios informacijos, o aš tik parodžiau ką mano akis matė ir širdis jautė blush2.gif - daugiau istorinių faktų sužinojau iš jūsų thumbup.gif Vien dėlto verta buvo rašyti, ačiū labai 4u.gif

Beje, manęs tikrai nei vienoje nuotraukoje nėra schmoll.gif Mano vyrai labai priešiškai yra nusiteikę fotoaparato atžvilgiu, todėl visi vaizdai 100 proc. yra fotografuoti mano smile.gif Neįsivaizduojat, kiek pastangų turėjau įdėti, kad gaučiau sūnelio leidimą įdėti nuotrauką su juo Venecjoje - juk tik taip galėjau parodyt, kad ir Venecijoje balandžių dar yra thumbup.gif Vyrukai pastoviai man priekaištauja, kad aš tik juos fotografuoju, bet dabar tikiuos įrodžiau, kad ne tik juos - vaizdai tikrai mano kelionėse sudaro daug didesnę dalį nuotraukų, nei "feisai" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 26 spalio 2010 - 20:52