Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Vėl visa diena diena prabėgo kaip akimirka thumbup.gif Vaikas pareiškia, kad net nesvajotume, kd iki stoties plauksime laiveliu schmoll.gif - jo planas nuo Rialto tilto pėstute grįžti iki stoties thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

user posted image

user posted image

Sudie, pasakų mieste, dabar jau galiu sakyt, kad tave pamatėme thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Šiandien grįžtame į kempingą visai kita nuotaika negu vakar smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 10 22, 19:48)
Aidluka, fantastiskas reportazas! wub.gif  wub.gif Daugumoje jusu aplankytu vietu teko pabuvoti, ir labai smagu buvo vel po jas pasidairyti. Tik mums prireike daugybes kelioniu, kad visa tai pamatyti, o jus per viena kelione sitiek aplanket thumbup.gif Marsrutas labai ispudingas,biggrin.gif)



Ačiū, ačiūwub.gif Mes irgi šiųmete kelione esam labai patenkinti ir džiaugiamės įgyvendinę savo svajones, manau, kad toks intensyvus maršrutas įmanomas tik kelionėje su savo automobiliu ax.gif Po šios kelionės visiškai pamišom dėl kalnų thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (buvom pamišę ir nuo Tatrų, bet dabar tapom visiški ligoniai verysad.gif ), kelis kartus perskaičiau jūsų fotoreportažą iš Grenoblio thumbup.gif ir jau turiu įtarimą, kad mes vėl trauksim link Alpių thumbup.gif , o be to širdis skauda dėl kai kurių mūsų neaplankytų vietų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 10 22, 19:48)
... tikrai esate, kaip sakete, pamisusi del fotografavimo  mirksiukas.gif  4u.gif (Beje, mano vyras lygiai ta pati galvoja apie mano fotografavimo iprocius, kaip ir jusiskis apie jusu - tokie jau matyt tie vyrai  biggrin.gif)


Manau, mes visos esam dėl fotografavimo savaip "pamišusios" - vienos daugiau, kitos mažiau drinks_cheers.gif - juk smagu tokais niūriais vakarais kaip šis prisimint nuostabias atostogų akimirkas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O vyrai smile.gif Mes juos girdim thumbup.gif , bet nebūtinai klausom lotuliukas.gif Jie juk mus vistiek myli wub.gif , o tam mūsų "silpnybė" fotografavimui tikrai įtakos neturi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 10 22, 19:48)
Ir tie alpinistai... ar jums nesinorejo prie ju prisijungti? Man tai labai...  blush2.gif  biggrin.gif



Norėjos, dar ir kaip norėjos smile.gif , bet ten, man atrodo, buvo prižiūrėtojai g.gif , kurie žiūrėjo, kad tokie "turistai su kedukais" kaip mes (o tokių ten buvo dauguma thumbup.gif ) nebandytų "įveikt" Alpių lotuliukas.gif Beje, Aguille du Midi mes matėm sniego griūtį doh.gif Išgirdę tą duslų garsą puolėm į tą pusę iš kurios jis sklido ir visi labai apsidžiaugėm, kad nei vieno turisto-alpinisto ten nebuvo thumbup.gif Pagalvojom, gal tai netikra sniego griūtis g.gif , gal tai bandymas specialiai turistams adrenalino "pakraut" drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2010 10 23, 21:39)
Beje, Aguille du Midi mes matėm sniego griūtį doh.gif Išgirdę tą duslų garsą puolėm į tą pusę iš kurios jis sklido ir visi labai apsidžiaugėm, kad nei vieno turisto-alpinisto ten nebuvo thumbup.gif Pagalvojom, gal tai  netikra sniego griūtis  g.gif , gal tai bandymas specialiai turistams adrenalino "pakraut" drinks_cheers.gif

Oho! blink.gif Man tokiu ekstrymu neteko patirti smile.gif Beje, i Aguille du Midi as kilau viena - vyras pazvelge i keltuvo kabina ir pareiske, kad jis apacioj palauks (jis pas mane siek tiek aukscio bijantis). Laukti jam teko labai ilgai... lotuliukas.gif

Kalnu liga serganciu tai tikrai cia pilnas forumas musu biggrin.gif As dabar brandinu toki plana-chuligana: surinkti graziausius matytus kalnu vaizdus i viena reportaza. Pabaigsiu Egipta ir, ko gero, imsiuosi sio projekto - jei tik entuziazmas per ta laika neisbles doh.gif

O gondolos Venecijoje, ziuriu, vos ne trigubai pabrango... blink.gif Mes 2002 m. buvom, ir jau tada kaina atrode baisiai didele, tai mes irgi vaporetto plaukem, kaip ir jus.
Atsakyti
As tai jungiuosi ne prie miestu myletoju, o gamtos blush2.gif Tikrai, kur kalnai-ten liezuvi iskisus vepsojau, kur miestai-perverciau be jokio susidomejimo blush2.gif
Venecijoj mes buvom, nesuzavejo manes visai, zalias murzinas vanduo ir daug daug muru, kai kur mes net pastrigom siaurose gatvelese(neplaukiojom gondoloj, emem zemelapi ir ismaisem Venecija pesciomis drinks_cheers.gif ), isdziauti, atsiprasant, triusikai virs galvos(cia irgi maciau nuotrauka su skalbiniais isdziautais per langa), niekur jokios gamtos, jokios gelytes verysad.gif Buvo didelis karstis, tai vanduo man smirdejo, tarp muru kepino kaip keptuvej, Venecijoj jauciausi kaip didelej kanalizacijoj. Gal jei butume plaukioje laivais-kitas ispudis butu susidares, gal virs vandens nebutu karsta, gaivu. Bet is kitos puse patenkinti, nes Venecijoj pasiklydom ir noredami rasti kelia link SanMarko aikstes, pamatem tokias gatveles, kurios buvo turistu nenuciuoztos drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 10 24, 06:22)
Venecijoj mes buvom, nesuzavejo manes visai, zalias murzinas vanduo ir daug daug muru, kai kur mes net pastrigom siaurose gatvelese(neplaukiojom gondoloj, emem zemelapi ir ismaisem Venecija pesciomis drinks_cheers.gif ), isdziauti, atsiprasant, triusikai virs galvos(cia irgi maciau nuotrauka su skalbiniais isdziautais per langa), niekur jokios gamtos, jokios gelytes verysad.gif Buvo didelis karstis, tai vanduo man smirdejo, tarp muru kepino kaip keptuvej, Venecijoj jauciausi kaip didelej kanalizacijoj. Gal jei butume plaukioje laivais-kitas ispudis butu susidares, gal virs vandens nebutu karsta, gaivu.

Man is pradziu Venecija irgi siaip sau pasirode - karsta, vanduo smirda, zmoniu be proto daug, viskas baisiai brangu... Bet paskui vandens taksi praplaukem Didziuoju kanalu, dar pasivaiksciojom siaurutem gatvelem, pasigrozejom neriniuotais apgriuvusiu rumu balkoneliais ir lauke plevesuojanciais triusikais (mums jie kazkaip romantiski pasirode) ir jau i pacia pabaiga, kai reikejo isvykti, Venecija man eme patikti. Nors sugrizti dar karta netraukia... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2010 10 24, 07:22)
Venecijoj mes buvom, nesuzavejo manes visai, zalias murzinas vanduo ir daug daug muru, kai kur mes net pastrigom siaurose gatvelese(neplaukiojom gondoloj, emem zemelapi ir ismaisem Venecija pesciomis drinks_cheers.gif ), isdziauti, atsiprasant, triusikai virs galvos(cia irgi maciau nuotrauka su skalbiniais isdziautais per langa), niekur jokios gamtos, jokios gelytes verysad.gif Buvo didelis karstis, tai vanduo man smirdejo, tarp muru kepino kaip keptuvej, Venecijoj jauciausi kaip didelej kanalizacijoj. Gal jei butume plaukioje laivais-kitas ispudis butu susidares, gal virs vandens nebutu karsta, gaivu. Bet is kitos puse patenkinti, nes Venecijoj pasiklydom ir noredami rasti kelia link SanMarko aikstes, pamatem tokias gatveles, kurios buvo turistu nenuciuoztos drinks_cheers.gif


QUOTE(Jurzole @ 2010 10 24, 11:08)
Man is pradziu Venecija irgi siaip sau pasirode - karsta, vanduo smirda, zmoniu be proto daug, viskas baisiai brangu... Bet paskui vandens taksi praplaukem Didziuoju kanalu, dar pasivaiksciojom siaurutem gatvelem, pasigrozejom neriniuotais apgriuvusiu rumu balkoneliais ir lauke plevesuojanciais triusikais (mums jie kazkaip romantiski pasirode) ir jau i pacia pabaiga, kai reikejo isvykti, Venecija man eme patikti. Nors sugrizti dar karta netraukia...  ax.gif


Na, aš noriu apgint Veneciją ax.gif Nežinau kodėl, bet man Venecijos "smarvė" kažkodėl neužsifiksavo blush2.gif Gal dėl to, kad daug plaukiojom laiveliu Vaporetto (buvau užmiršus kaip jis vadinas blush2.gif) Vėjelis taip maloniai vėsindavo, kad net nenorėjos iš jo išlipt thumbup.gif Per tą plaukiojimą, pirmą dieną tik pagrindines turistų lankomiausias Venecijos vietas ir tepamatėme verysad.gif Todėl ir buvo labai didelis noras pasilikti dar vieną dieną ir palandžiot po Venecijos gatveles wub.gif Beje, mes antrą dieną pėstute nuėjom beveik nuo autobusų stoties iki pat San Marko aikštės ir dar toliau - koks vaikui buvo džiaugsmas po gatvelių labirintus paklaidžiot thumbup.gif Aišku, ir paklydom, ir į ne vieną akligatvį pataikėm, užeidavom vietų kur nė vieno turisto nesimatė lotuliukas.gif Mes net žemėlapio neturėjom, nes iš turistų lankomiausių vietų tik du objektus norėjau pamatyt - tai Rialto tiltą ir San Marko aikštę (o jų praeit neįmanoma ir jiems žemėlapis nereikalingas schmoll.gif )
Iš pradžių dar labai blaškiaus dėl pasiplaukiojimo gondola g.gif Buvau prisiskaičius, kad atsisakę šio malonumo žmonės vėliau labai gailisi, bet aš visiškai nesigailiu savo pasirinkimo schmoll.gif - tikrai smagu buvo Vaporetto paplaukiot thumbup.gif Iš visos šios kelionės aš labiausiai gailiuos, kad Marselyje su laivu neplaukėm palei Calangues nacionalį parką, kad Italijoj per mažai laiko skyriau Cinque Terre - dėl šitų vietų tai širdį po šiai dienai skauda...
Mūsų visa šeima yra labiau gamtos megėjai thumbup.gif ir pamatyti gamtos stebuklai tikrai mums daug didesnį įspūdį palieka nei miestai drinks_cheers.gif Bet juk yra miestų, kuriuos tikrai verta vieną kartą gyvenime pamatyti smile.gif Venecija, bent po kol kas, yra vienas iš labiausiai mus sužavėjusių miestų - net ilgai "lyderiavusius" Paryžių su Dubrovniku pastūmė žemiau blush2.gif Bet antrą kartą grįžti kad ir į labai sužavėjusius miestus tai tikrai visai nenoriu - gyvenimas tam per trumpas, juk kiek daug visko dar nepamatyta...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 24 spalio 2010 - 12:29
22 diena.

Šios dienos planas - nuostabusis Garda ežeras wub.gif Norim paskutinį kartą per šią kelionę pasimėgauti krištoliniu ežero vandeniu, vėl pasigėrėt Alpėmis - jau spėjom jų pasiilgti smile.gif Taigi pakuojamės daiktus ir traukiam link Gardos thumbup.gif thumbup.gif Kelias netolimas, tik truputį daugiau nei 100 km nuo Venecijos, tik man kažko neramu labai daros - saulėtą rytą pamažu keičia juodi debesys verysad.gif Kuo tolyn, tuo oras vis labiau prastėja verysad.gif Pagaliau pasiekiam ežerą - niūrus vaizdas nė iš tolo neprimena to ką tikėjaus pamatyt - įsivaizduoju kaip gražu čia turėtų būti saulėtą dieną doh.gif

user posted image

user posted image

Pasirodo, kad tas mano "niūrusis" vaizdas ne toks ir niūrus buvo schmoll.gif , čia tik pradžia - dar matosi mažas šviesos ruoželis smile.gif Bet ir jis nenumaldomai mažėja verysad.gif

user posted image

O netrukus viskas atrodo taip doh.gif doh.gif doh.gif

user posted image

Ir dar baisiau - turim stot - net kelio per lietų nebesimato doh.gif Negana to, dar pasipila kruša doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2010 10 24, 12:21)
Na, aš noriu apgint Veneciją  ax.gif

Tai kad nereikia jos ginti biggrin.gif Grazus ir idomus miestas, tik turistu jame smarkiai per daug, kaip ir turizmo industrijos rolleyes.gif Jei ir noreciau dar kada ten sugrizti, tai ne sezono metu, kad nebutu tokios grusties - tik kazi, ar buna Venecijoj kada nors ne sezonas? doh.gif

Del Cinque Terre pritariu - mums irgi ten laiko pritruko. Bet paziurekim i tai is gerosios puses - dar ne viskas apziureta, vadinasi, bus proga sugrizti, ar ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2010 10 24, 18:06)
Tai kad nereikia jos ginti  biggrin.gif Grazus ir idomus miestas, tik turistu jame smarkiai per daug, kaip ir turizmo industrijos  rolleyes.gif Jei ir noreciau dar kada ten sugrizti, tai ne sezono metu, kad nebutu tokios grusties - tik kazi, ar buna Venecijoj kada nors ne sezonas?  doh.gif

Del Cinque Terre pritariu - mums irgi ten laiko pritruko. Bet paziurekim i tai is gerosios puses - dar ne viskas apziureta, vadinasi, bus proga sugrizti, ar ne?  mirksiukas.gif



Na, aš irgi manau, kad Venecijoje ne sezono nėra lotuliukas.gif Ir sugrįžt kaži ar norėčiau - išvažiuodama pasakiau - sudie, pasakų mieste thumbup.gif , o ne iki pasimatymo blush2.gif O Cinque Terre tikrai į maršrutą dar kada nors įtrauksiu - tai tikrai viena iš vietelių kur noris sugrįžti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif




Papildyta:
Na, tęsiu pasakojimą verysad.gif Sėdžiu mašinoj, vos neverkiu verysad.gif Vyras dar bando juokaut, kad čia dievas nusprendė, kad per šią kelionę pakankamai pamatėm lotuliukas.gif ir mums siūlo dar kartą atvažiuot thumbup.gif Man iš vis nervas ima - visai ne juokai galvoj - aš taip noriu dar Alpes pamatyt doh.gif Dangus šiek tiek prasigiedrija thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

Koks grožis wub.gif O jei dar saulė išlystų ax.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 24 spalio 2010 - 18:17
Atrodo, dievas išgirdo mano norus - saulė išlindo thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Labai draugiška "manekenė" thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Po valandžiukės vėl aplink aptemo doh.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 24 spalio 2010 - 18:50