Įkraunama...
Įkraunama...

Kelionė į pasaką arba automobiliu po Europą 2010

QUOTE(Vivica @ 2010 10 19, 10:41)
Tas jūsų matytas keistas medis man labai į figmedį "neša"  ax.gif , o ir vaisiai į neprinokusias figas panašūs  mirksiukas.gif

Taip taip, ten figmedis... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aidluka @ 2010 10 19, 00:15)


Didelis dėkui už puikų, nuostabų fotoreportažą. aciuks.gif Gerai, kad dar nesibaigia, seku jį nuo pradžios, manau, padėkosiu pabaigoje, bet neištvėriau. hihihi.gif Dėkui. Pasakojimo stilius irgi nepriekaištingas, jaučiasi, kad trykštate azartu, meile, vis dar puolsuojate ir gyvenate kelionių dvasia. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2010 10 19, 11:01)
Taip taip, ten figmedis... 4u.gif


Na va, ir pačiai į naudą išeina dalintis ispūdžiais thumbup.gif - sužinau tai kuo tingėjau pasidomėt blush2.gif Vakar atrinkinėdama nuotraukas atsiminiau, kad su vaiku dar Italijoj buvom nutarę išsiaiškint koks ten medis, bet paprasčiausiai grįžę pamiršom doh.gif Ačiū labai kad padėjot 4u.gif - dabar žinosim kur figos, kurias labai mėgstam, auga thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(inrinke @ 2010 10 19, 16:33)
Didelis dėkui už puikų, nuostabų fotoreportažą. aciuks.gif Gerai, kad dar nesibaigia, seku jį nuo pradžios, manau, padėkosiu pabaigoje, bet neištvėriau. hihihi.gif Dėkui.


Smagu kad patinka, ačiū labai mirksiukas.gif Man atrodo, kad nuo visų pagyrų, aš greitai "pasikelsiu" tiek, kad kojom žemės nesieksiu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inrinke @ 2010 10 19, 16:33)
... jaučiasi, kad trykštate azartu, meile, vis dar puolsuojate ir gyvenate kelionių dvasia. 4u.gif


Aš apakus, dūrėte kaip pirštu į akį thumbup.gif - toks jausmas kad mane šimtą metų pažinotumėte lotuliukas.gif Na aš tokia jau esu ax.gif , vyras kartais bando mano temperamentą "nugesint" doh.gif , bet vis jam nepavyksta schmoll.gif , tai numoja ranka ir vėl man leidžia "vadovaut" drinks_cheers.gif
Papildyta:
17 diena.

Na pagaliau susiruošiam važiuot toliau smile.gif Važiuojam "patiesint" Pizos bokšto lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Na, o dabar mes apsisprendimo "kryžkelėj", galvojam kokį kelią pasirinkt: ar važiuot į Florenciją ar traukt iki Romos g.gif Pasirenkam Romą, o Florenciją paliekam kitam kartui, nes jaučiam kad bręsta dar viena kelionė į Alpes, o nuo jų nelabai toli ta nuostabioji Florencija wub.gif

Graži ta Roma blink.gif , na, bet nesužavėjo mūsų... blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Vaikui labiausiai patikus Romos vieta - Koliziejus smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Iki nakties prasibastėm po miestą - na tiek daug prostitučių, narkomanų ir valkatų tikrai dar niekur nebuvom matę schmoll.gif Kažkaip nelabai saugus miestas pasirodė verysad.gif Nepykit, Romos mylėtojai verysad.gif , čia tik labai subjektyvi mano nuomonė, gal Roma mūsų paprasčiausiai "neužkabino" dėl to , kad mes daugiau gamtos mylėtojai blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aidluka: 19 spalio 2010 - 21:54
Romoje reikia žinoti ko ieškoti, savaitės neužtenka jos visos pamatyti. Aišku, ten ne gamta (nors ir kalvų yra, Gianicolo vien ko verta, miesto horizonte kalnai dunkso, išpuoselėti gėlynai, kiparisai, palmės, parkai...), Roma tinka meno mėgėjams, nes tiek nuostabių statinių niekur daugiau nerasite. Baroko mėgėjams Il gesu bažnyčios lubos, su puikia erdvine perspektyva, iš paveikslo rodos išlipančiomis kojytėmis, rankytėmis, bei daugybė kitų barokinių statinų, bažnyčių su banguojančiomis fasadų linijomis, super grakščiais architektūriniais sprendimais; Romoje pilna romaninio stiliaus bažnyčių su bizantiškomis freskomis... O naktį reikia vaikščioti prie Ispanijos laiptų, ten gatvės muzika ir visa kita... Šiaip pasivaikštinėti smagūs rajonai apie Panteoną ir viduramžiška Transtevere. Vatikanas irgi neblogas lobis.

Manęs asmeniškai romėniški griuvėsiai irgi nesužavėjo, nei tas baisuoklis Viktoro Emanuelio paminklas schmoll.gif Bet tai tik mažytė Romos dalelytė.


Superinis reportažas wub.gif 4u.gif
Atsakyti
18 diena.

Vieningai visi nutariam, kad tikrai labai stipriai "prasilenkiam" su menu blush2.gif Juk tikrai Roma yra nuostabi thumbup.gif Ką padarysi - esam tokie kokie esam blush2.gif Bandom "pataisyt" susidarytą nuomonę apie Romą - važiuojam į Vatikaną thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

Keliamės į šv.Petro bazilikos kupolą wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image


Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Bazilikos viduje wub.gif wub.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
Vatikano sargybiniai thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Karštis beprtotiškas - beveik 40 laipsnių doh.gif , nusiperkam po porciją skaniųjų itališkų ledų wub.gif ir nusprendžiame palikt Romą geresniems laikams ax.gif - dėl karščio šiandien nebenoriu net savo išsvajoto Trevi fontano pamatyt ax.gif - pirmą kartą per šią kelionę išdaviau savo svajonę blush2.gif blush2.gif blush2.gif

user posted image

Einam link mašinos, nusprendžiam kirsti Italiją ir važiuot link Adrijos pusės lotuliukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Apeninai - oras, net keista, permainingas wub.gif

user posted image

Na, ir pagaliau pasiekiam Adrijos pakrantę thumbup.gif Jau tris metus jautėm nostalgiją ir norą sugrįžt prie Adrijos ax.gif

user posted image

Pst. Gal kvaila aš, bet Adrijos pakrantė iš Kroatijos pusės man vistiek pasirodė įspūdingesnė ax.gif ax.gif ax.gif Bet nieko tokio, šį kart tiks ir Italijos drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal galima trumpai apie keliones skaicius. kiek kainavo viskas, kiek kurui, kiek km ir kiek truko.
Atsakyti
Juk rašė, kad gale pasakojimo sudės ir skaičiukus, kantrybės 4u.gif
Atsakyti
19 diena.

Per šią kelionę jau aplankėm tris nykštukines šalis - Lichtenšteiną, Monaką ir Vatikaną thumbup.gif , o dabar esam šalia San Marino ir nutariam, kad ir kokie blogi atsiliepimai internete sklando apie šią šalį, vistiek užsukam drinks_cheers.gif Ar San Marinas yra visai neverta dėmesio šalis, spręskite patys g.gif , mums asmeniškai ji visai patiko biggrin.gif - vieną kartą aplankyti tikrai verta mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image





Papildyta:
smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti