Įkraunama...
Įkraunama...

Infanrix-IPV+Hib vakcina- ar skiepyti vaiką?

Skiepytis ar nesiskiepyti cia labai jau individualiai kiekviena mama turetu apsispresti, manau patarimas siuo klausimu butu labai rizikingas. Todel mamytes pacios priimkit sprendima pasitarusios su namiskiais.
Atsakyti
Mano dukrytei jau 6 menesiukai. Neturi nei vieno skiepo. Imunitetas pas ja tikrai stiprus, vyras namo du kartus buvo parneses nerealu gripo/persalimo virusa, apsikreciau ir pati, o mergyte atsipirko nedidele sloga. Baisiai bijojau kokliuso- tfu tfu tfu, mums iki siol pavyko jo isvengti.

Vienintelis skiepas, kuriuo galbut skiepysiu savo dukryte yra sis Infanrix skiepas, nes poliomielitas neisgydomas ir stablige vis del to pavojinga. Galbut, jei daug keliausim, skiepysiu mergyte nuo Hepatito B- kad nelaimes atveju perpilant krauja kokiam Egipte/ Tunise jos neuzkrestu... Bet realiai pagalvojus, tikimybe tokio ivykio tokia maza. Todel tai darysiu tik mergytei jau gerokai ugtelejus.

Jokiu budu nepersu savo nuomones. Pati nesu 100 proc tikra, ar elgiuosi teisingai. Tiesiog susirinkau informacija, ivertinau ligas, rizika, ir darau, kaip liepia mano sirdis...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pellagija: 10 vasario 2011 - 21:19
As savo vaiko neskiepijau,nes netikiu,kad skiepai apsaugo + dar daro zala imunitetui. pvz. musu apylinkeje nera neskiepytu vaiku - taip pasake gydytoja - ir pati pridure, bet praeitais metais 4 susirgo kokliusu.Tai ka tai reiskia?
Farmacinis akiu dumimas. Jei kam idomu,turiu knyga apie skiepus,tik rusu kalba "Atsakymai i tevu klausimus apie skiepus".
Atsakyti
QUOTE(Medeinna @ 2011 02 11, 12:16)
As savo vaiko neskiepijau,nes netikiu,kad skiepai apsaugo + dar daro zala imunitetui. pvz. musu apylinkeje nera neskiepytu vaiku - taip pasake gydytoja - ir pati pridure, bet praeitais metais 4 susirgo kokliusu.Tai ka tai reiskia?
Farmacinis akiu dumimas. Jei kam idomu,turiu knyga apie skiepus,tik rusu kalba "Atsakymai i tevu klausimus apie skiepus".


biggrin.gif drinks_cheers.gif
man tas pat buvo su tuberkuliozės skiepu "būtinai paskiepykit, nes vis ateina vaikai, sergantys tuberkulioze"
paauglę seserį siuntė tirtis nuo kokliušo, kai kosėjo, nors irgi skiepyta

labai būtų gerai, jei turėčiau alternatyvą neskiepyti iškart nuo 5 ligų, o pasirinkti vienvalentes vakcinas. visos tos kombinacijos man daugiausiai kelia abejonių...
Atsakyti
QUOTE(virvė @ 2011 02 11, 13:31)
biggrin.gif  drinks_cheers.gif
man tas pat buvo su tuberkuliozės skiepu "būtinai paskiepykit, nes vis ateina vaikai, sergantys tuberkulioze"
paauglę seserį siuntė tirtis nuo kokliušo, kai kosėjo, nors irgi skiepyta

labai būtų gerai, jei turėčiau alternatyvą neskiepyti iškart nuo 5 ligų, o pasirinkti vienvalentes vakcinas. visos tos kombinacijos man daugiausiai kelia abejonių...

tikrai taip, as ir manau, kad butu geriau, kad galetume patys pasirinkti skiepus..
mano mazyliui 4menesiai.. laikas skiepytis.. bet.. kai pradejau dometis kas ir kaip.. atsoko fantazija.. patys gydytojai nesiskiepija nuo nieko... o musu angeliukus vercia taip daryt sad.gif vienas pazystamas gydytojas patare neskiepyti vaikucio kol jis dar normliai neturi imuniteto.. o paskiepyti ji 3-4 metu..
kadangi nebeturiu pienuko, tai mazylio imuniteta stiprinu 4life transfer factor thumbup.gif dar nei kart nesirgom thumbup.gif jei kam idomu ar norite daugiau info apie juos kreipkites i AZ drinks_cheers.gif
SEKMES APSISPRENDZIANT! thumbup.gif
Atsakyti
Maniske iki 6 men. amziaus suskiepyta visais privalomais skiepais. Nuo MMR atsisakiau (pe r velai pradejau dometis skiepu zala). Dabar 1,8 men. laukia rvakcinacija nuo difterijos, stabliges, kokliso, poliomielito, influenzes, nezinau ka daryti, linkstu i ta puse, kad gal nereikia, zodziu pasimetus doh.gif
Atsakyti
Jau labai greitai teks ir man apsispresti del skiepu, pirmas vaikelis gavo visus.
Sesuo kuri gyvena Londone, pasakojo, kad panašus nesiskiepijimo bumas buvo ir ten tik pries kokius 8- 10 metus, kada visi pradejo kalbeti apie salutinius reiskinius. Bet po keliu metu buvo tikrai nemazas tu ligu paumejimas. Juk tikrai taip gali buti, bus si karta maziau skiepyti ir susirgimu bumas padides. g.gif
Dar tik pradejau dometis, todel cia tik toks pamastymas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bierasa @ 2011 03 12, 21:37)
Jau labai greitai teks ir man apsispresti del skiepu, pirmas vaikelis gavo visus.
Sesuo kuri gyvena Londone, pasakojo, kad panašus nesiskiepijimo bumas buvo ir ten tik pries kokius  8- 10  metus, kada visi pradejo kalbeti apie salutinius reiskinius. Bet po keliu metu buvo tikrai nemazas tu ligu paumejimas. Juk tikrai taip gali buti, bus si karta maziau skiepyti ir susirgimu bumas padides.  g.gif
Dar tik pradejau dometis, todel cia tik toks pamastymas schmoll.gif

o ar tikrai tai buvo ligų bumas, ar specialiai surežisuotas spektaklis? Juk babkės nerealios sukasi. O "pagązdinti" tėvelius dėl keliolikos milojonų tikrai nesudėtinga g.gif

Interviu su medicinos mokslų daktaru VYTAUTU STONKUMI
Bent vienas padorus gydytojas kalba atviru tekstu:

video įrašas

Gal bent šitas įrašas bus informatyvus visoms mamytėms ir tėveliams, kuriems sunkiau suprasti užsienio kalbas

doh.gif nors labai gaila, kad yra tėvų, su kuriais kalbėti - tas pat kaip aiškintis su televizoriumi... Daktarė pasakė, reiškia šventa.
Tik kodėl ta pati daktarė nepasigiria, kelis kartus metuose jai dovanojamos "už gražias akis" kelionės į užsienius??? Tai juk "vieša paslaptis" unsure.gif Daktarai yra suinteresuoti "prisidurti prie algos" skirdami beverčius vaistus ir ypač skiepus. Juk po to kai organizmas pažeidžiamas daugeliui metų į priekį - toks žmogus taps garantuotu medicinos klano "penėtoju" visą būsimą gyvenimą doh.gif
Atsakyti
Apie skiepa pora straipsniuku, gal pades apsisprest neapsisprendziancioms smile.gif
http://dirbumama.lt/...-ligos/skiepai/
Atsakyti
Sveikos.Sakykit,ar gali nuo sito skiepo isberti vaikuti?Aciu.
Atsakyti
QUOTE(alina r @ 2011 05 16, 15:47)
Sveikos.Sakykit,ar gali nuo sito skiepo isberti vaikuti?Aciu.

Pasitaiko toks šios ir ne tik šios vakcinos nepageidaujamas poveikis: išbėrimas, dilgelinė, niežėjimas, dermatitas.

Rašau tik sausą klinikinių tyrimų faktą atsakydama į lakonišką klausimą, ar taip gali būti.

Visokių tų bėrimų būna ir dėl įvairių priežasčių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo AlfaBeta: 16 gegužės 2011 - 19:22
QUOTE(alina r @ 2011 05 16, 14:47)
Sveikos.Sakykit,ar gali nuo sito skiepo isberti vaikuti?Aciu.


Berimus geriau gydykit klasikine homeopatija (arba antivakcinom), nes tepant kremais, suvarysit liga i vidu, veliau gausit dar "idomesnes" ligas tipo epilepsijos, naviku ir t.t.
Atsakyti