Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

NJU suskaiciavau ir as savo medalius-turiu 22 ir dar 5 eksperimentinius,kurie man schmoll.gif ..jie 100 proc nepateks i mano sali.. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 04, 10:48)
kaip sudeliot mirksiukas.gif
pala tuoj ramune nufotkinsiu doh.gif
Papildyta:
va ramune be lapu doh.gif
user posted image


mano ramaske irgi tokia rolleyes.gif
Atsakyti
nu negobsi as rasiau kad merino vilna mirksiukas.gif neriu 3,5 vaseliu
jo 7 negrazus ardysim doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 04, 11:48)
pala tuoj ramune nufotkinsiu doh.gif

labai graži spalva ir pats siūlas patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 04, 12:02)
Papildomas... kazkuri mezgejele buvo imetusi i ankstesne temuke  mirksiukas.gif

user posted image

as...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 11:01)
septintukas man NEPATINKA VISAI -AS JO NEDARYSIU schmoll.gif keisiu kokiu kitu..jis pats ''is saves'' negrazus...


man irgi 7 nepatiko.... as ji truputuka perdariau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 11:02)
NJU suskaiciavau ir as savo medalius-turiu 22 ir dar 5 eksperimentinius,kurie man  schmoll.gif ..jie 100 proc nepateks i mano sali.. tongue.gif

nu blyn sunervinai , ji visa diena čia sedi ir dar prinert speja, greit sakai kas uz tave neria? tuos 5 tai pati sunerpliojai berasinedama todel jie ir brokuoti ane? o kas kitus 22 pavare a? greit ataskaitą duodi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
DASKE,GAUDVILE-geros jusu ramaskes thumbup.gif ..NESINERVUOKIT...as kai dariau ir tokias ir tokias-tai GALIU PASAKYTI JUNGIANT PAGAL ILAMKA ,ir darant jas ''ilgesnes'',jos gaunasi ''tvarkingesnes''ir nesiraito ir nesivarto..zodziu-man graziau pagal ILAMKA blush2.gif blush2.gif ..
Papildyta:
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 04, 12:06)
nu blyn sunervinai , ji visa diena čia sedi ir dar prinert speja, greit sakai kas uz tave neria? tuos 5 tai pati sunerpliojai berasinedama todel jie ir brokuoti ane? o kas kitus 22 pavare a? greit ataskaitą duodi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

topsecret.gif SUPRANTI-as NAKTI NEMIEGU IR PICOS NEVALGAU bebe.gif( kaip kai kurios liezuvis.gif)

Papildyta:
BLIAAAM..mano katiniukas ka tik bande papugas ''islukstent is narvelio'' blink.gif ....rezultatas toks-PAPUGOS SU VISU NARVELIU ANT ZEMES blink.gif blink.gif ,KATINIUKAS, uz bausme ,lauke istremtas,O MANES LAUKIA DARBAS SU ''SIURBIMO MASINA'' doh.gif ,nes plunksnu pilnas kambarys doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 04, 12:03)
labai graži spalva ir pats siūlas patinka  4u.gif

bet ir kaina grazi doh.gif matkelis 10 litu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 11:14)
DASKE,GAUDVILE-geros jusu ramaskes thumbup.gif ..NESINERVUOKIT...as kai dariau ir tokias ir tokias-tai GALIU PASAKYTI JUNGIANT PAGAL ILAMKA ,ir darant jas ''ilgesnes'',jos gaunasi ''tvarkingesnes''ir nesiraito ir nesivarto..zodziu-man graziau pagal ILAMKA blush2.gif  blush2.gif ..
Papildyta:

topsecret.gif SUPRANTI-as  NAKTI NEMIEGU IR PICOS NEVALGAU  bebe.gif( kaip kai kurios liezuvis.gif)

Papildyta:
BLIAAAM..mano katiniukas ka tik bande papugas ''islukstent is narvelio'' blink.gif ....rezultatas toks-PAPUGOS SU VISU NARVELIU ANT ZEMES blink.gif  blink.gif ,KATINIUKAS, uz bausme ,lauke istremtas,O MANES LAUKIA DARBAS SU ''SIURBIMO MASINA'' doh.gif ,nes plunksnu pilnas kambarys doh.gif  doh.gif

katiniuk buk geras, iškrėsk dar ką nors kai tave namo įleis, kad ji taip greit nenertų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 04, 11:22)
katiniuk buk geras, iškrėsk dar ką nors kai tave namo įleis, kad ji taip greit nenertų  biggrin.gif


jo jo !!! i siulu kamuolika ten jai isisuk lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 04, 11:28)
jo jo !!! i siulu kamuolika ten jai isisuk  lotuliukas.gif

vo mintis !!! gali katiniuk ir į du kamuoliukus, ypač į ta kur pradėta nert, kad gerokai nusiardytų biggrin.gif
Atsakyti