Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

Labas rytas 4u.gif
kimbam darban lotuliukas.gif
klausykit o kaip jugt i skraiste g.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2010 10 04, 07:19)
drinks_cheers.gif  būtent dėl tos priežasties aš jo ir nebaigiu..  blush2.gif
Daugiau kaip pusę sujungiau tarpusavyje ir viskas, nutrenkiau į kampą iki nežinau kada..  biggrin.gif

Nei jo man reikia, nei jis man gražus..  irnesakyk.gif

Tu gal kaip ir as pasirinkai netinkamus siulus? Man taip pat buvo negrazu... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 04, 08:58)
Labas rytas 4u.gif
kimbam darban lotuliukas.gif
klausykit o kaip jugt i skraiste g.gif

laaaabas rytas..siandien ziuriu ''man jau spalvos atsirado'' smile.gif ..galiu vel pasinert ''i salio sali'' biggrin.gif ..
DASKE-o tu nesupranti kaip sujungt ar kaip sudeliot medaliukus? g.gif nes jei kaip sujungt-tai cia kaip kam patogiau ir graziau..o jei kaip sudeliot-tai yra shema mirksiukas.gif

p.s. kas tau ten negaunasi ramunej? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 09:40)
kaip sujungt

va va va ax.gif g.gif
Atsakyti
ASTUT- idedu tau savo ramunytes...kadangi didzioji mano RAMUNE yra daug didesne uz kitus medaliukus,tai as ja dariau su 2 lapukais maziau(nu kad nebutu toookia pasiputus tongue.gif'' ir susibanganavus'' blush2.gif nes salia kitu madaliuku jinai atrode OHO-TIKRA CHERNOBILINE blink.gif ...ir jungiau lapus kaip ILAMKA RODE- thumbup.gif .o vat maziuke jau dariau su visais lapais mirksiukas.gif ir jungiau pagal shema-tik dar papildoma eile apneriau. blush2.gif ..tai jinai beveik tokio dydzio kaip dauguma medaliuku,tai atrodo grazi ir pasiputus blush2.gif
user posted image

tiesa,kad mzyles lapukai kiek ilgesni atrodytu-as kelias eiles dariau stulpeliais su uzmetimu..lapukai gavosi ilgesni ir ''margesni;'' ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 04 spalio 2010 - 09:14
Jau ir as cia... parodau ka vakar nuveikiau ir vedu maze i mokyklele ax.gif gryzusi, pasitaisysiu kavos ir prisijungsiu bigsmile.gif

user posted image
user posted image

man, ko tai nelabai sis medaliukas patiko - retokas g.gif nebeardysiu... paliksiu... bet daugiau tokiu nebenersiu schmoll.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 04, 10:59)
Jau ir as cia... parodau ka vakar nuveikiau ir vedu maze i mokyklele  ax.gif  gryzusi, pasitaisysiu kavos ir prisijungsiu  bigsmile.gif
man, ko tai nelabai sis medaliukas patiko - retokas g.gif  nebeardysiu... paliksiu... bet daugiau tokiu nebenersiu  schmoll.gif  smile.gif

O tai cia kazkoks papidomas ar is tu pagrindiniu? blush2.gif
Atsakyti
na vat dar koks
user posted image
user posted image

o cia ''nuspalvota shema''-gal kam pravers ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 04, 09:40)

DASKE-o tu nesupranti kaip sujungt ar kaip sudeliot medaliukus? g.gif nes jei kaip sujungt-tai cia kaip kam  patogiau ir graziau..o jei kaip sudeliot-tai  yra shema mirksiukas.gif

p.s. kas tau ten negaunasi ramunej? blush2.gif

kaip sudeliot mirksiukas.gif
pala tuoj ramune nufotkinsiu doh.gif
Papildyta:
va ramune be lapu doh.gif
user posted image
va 7tukas kazkoks lievas
user posted image
va barankinis nieko g.gif
user posted image
Atsakyti
asta,o man gražus bigsmile.gif

septintasis tikrai toks wink.gif

o ramunėj ir tu pamažinai ,,kvalbonų,,net namie suskaičiuosiu kiek turi būt platinimų rolleyes.gif
Papildyta:
tiklis,gal dar turi tų,,kietesnių,, medaliukų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 04 spalio 2010 - 10:55
DASKE-ramune visai gera-tik lygiai mazdaug lapukus sudeliok ir sujunk kaip ILAMKA RODE IR BUS LIUKS thumbup.gif ..septintukas man NEPATINKA VISAI -AS JO NEDARYSIU schmoll.gif keisiu kokiu kitu..jis pats ''is saves'' negrazus...o vat kaip jungt i skraiste-vat radau vienos rusaites papaisyta-nu mazdaug taip-2 salio gabaliukai sujungti. mirksiukas.gif
user posted image

Papildyta:
o dek kietesniu medaliuku-as anoj temoj buvau kelis ''imetus'' jei noresit-galesiu ''pakartot'' tongue.gif
Papildyta:
DASKE-is kokiu siulu neri-LABAI GRAZIAI ISRYSKEJA RASTAS-na toks ''blizgesys'' grazus..pasidalink su ligonem siulu pavadinimu-NU NEBUK GOBSI tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 04, 10:19)
O tai cia kazkoks papidomas ar is tu pagrindiniu?  blush2.gif


Papildomas... kazkuri mezgejele buvo imetusi i ankstesne temuke mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti