Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

neriu 4virta nes 2tras nesigauna doh.gif
Atsakyti
uh kiek darbo ta ramaškė doh.gif turbųt vis savaitę ją reiks nert
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 03, 19:15)
Nu ir prineret groziu!! 4u.gif Tempai pas jus blink.gif . Kaip sakant, Dievas prisake sventa diena svest, bet dirbt neuzdraude biggrin.gif  Turiu klausimuka zinovems- jei paemus truputi storesni vasa tiem patiem siulam, ir juos neriant lyg banguodavos su plonesniu, tai storesnis pataisytu situacija, ar tik pablogintu?
g.gif . Mastau as dabar, radau dar storesni vasa beturinti, bet jei su juo nersiu, tai ir i sonus, ne tik i auksti bus stambiau, tai gal dar labiau banguosis, kaip manot?

su storesniu vąšeliu ir siūlai storoki turėtų būti. wink.gif
Tarkim manieji siūlai gal labiau 4 ar 5 numeriu labiau tinkami nerti, tačiau pabandžiau su Nr. 6 ir esu labiau patenkinta, tiek mažiau problemų neriant, tiek didesniais motyvais 4u.gif
Atsakyti
ramiai tik. nunersit. aš išsimaudžiau ir jėgų atsirado tai kol MB muzikos pasauly (prie pc) aš neriu. jau penktukus varau, bet bus greitai tie septyni, nes gi mažiuliai visai
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 03, 20:53)
neriu 4virta nes 2tras nesigauna doh.gif

nu nufotkink ar paaiskink kas nesigauna-ir bendrom jegom nunersim mirksiukas.gif ...
GERVUT- DEL RAMSKES BY ILAMKA biggrin.gif - jei darai pagal jos aprasyma-tai lieka laaabai mazi tarpukai-patys lapuku galiukai...ir ramunele buna graziai prigludus...ir lapukai nesivarto niekur.. mirksiukas.gif na jinai tokia ''tvarkinga'' biggrin.gif

na jums ziuriu pats darbymetis,o as jau begsiu i ''lovyte''-kazkoks blink.gif ''parazitinas'' prie manes limpa..br...DASKE- as ryt beveik visa diena ''prie kompo kabesiu'' tai jei kas neaisku-gali i az mirksiukas.gif mirksiukas.gif ...gerrro darbo mergytes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 spalio 2010 - 20:25
išsidėliojau pirmą liniją ir mastau.gif nežinau net kaip pradėt sunert ar susiūt į vientisą gabaliuką visą gėrį g.gif jie toki skirtingi dydžiu ir tankumu unsure.gif

nunert medalijoną yr semkės,o vat sujungt mastau.gif .....
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 03, 17:27)
ačiūūūūūūūū už pagalbą pradėjau garbanotis  biggrin.gif


thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(gerve @ 2010 10 03, 18:15)
as prisikisus ziurejau kaip ji jungia- o nera taip kad ji suneria visus lapeliu krastus kartu, nes jei neklystu, ju atviru nesimato  g.gif


taip... as irgi taip suprantu, kad ji apneria aplinkui akute i akute - taigi jai nera laisvu galuneliu rolleyes.gif gal ir saunu - visada tvarkingai stoves cool.gif
Atsakyti
Atsiskaitau ir ėinu liu ,nežynau ar per savaitę pavyks paraizgyt ,bet savaitgali tęsiu tikrai
user posted image
Mano antrukas bus nepriplotas ,toks tik gavosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 10 03, 21:52)
Atsiskaitau ir ėinu liu ,nežynau ar per savaitę pavyks paraizgyt ,bet savaitgali tęsiu tikrai



gavosi puikiai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 03, 21:31)

nunert medalijoną yr semkės,o vat sujungt mastau.gif .....



drinks_cheers.gif būtent dėl tos priežasties aš jo ir nebaigiu.. blush2.gif
Daugiau kaip pusę sujungiau tarpusavyje ir viskas, nutrenkiau į kampą iki nežinau kada.. biggrin.gif

Nei jo man reikia, nei jis man gražus.. irnesakyk.gif

Atsakyti
nu nu nuu nono.gif Bielra negasdink
nu va rytas už vakarą protingesnis tongue.gif (jei tik vakare visko neišardysiu cool.gif )o jeigu tuos tvarkingus apskritimus iškarto vėžliuku pabaigt g.gif ir tada su adataaaaaaaaa g.gif
gaila kad tik vakare išbandysiu dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 04 spalio 2010 - 07:25
Sveikos.
Prisiduodu, kad grįžau ir jau viską perskaičiau, bet nert dar laiko neturėjau ax.gif
Šiandien dar namų ruoša ilga laukia, o rytoj irgi bus trukdžių... Bet kažkiek panersiu rolleyes.gif

Dar prisiduodu, kad kol kas turiu tik 8 medaliukus blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 04 spalio 2010 - 07:45