Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 12, 12:47)
Tikli - kiek mazyliu medaliuku nersi? Ar pirma pradesi siut/sunert ir ziuresi kiek reiks?

JO-PIRMA SUNERSIU...BISKI PASIMEZGIAU JU ,KAIP PAVYZDZIU...O KIEK REIKS-DASIMEGSIU SIUDAMA mirksiukas.gif
help.gif help.gif
REIK PATARIMO!!!
ar tinka?(as galvoju maziukes skylutes gelytem uzkisinet...ar palikt geriau g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 13:06)
REIK PATARIMO!!!
ar tinka?(as galvoju maziukes skylutes gelytem uzkisinet...ar palikt geriau g.gif



cia jau individualiau keikvienai pagal norus smile.gif
mas asmeniskai... graziau su gelytem ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 12, 14:09)
cia jau individualiau keikvienai pagal norus smile.gif
mas asmeniskai... graziau su gelytem  ax.gif

mirksiukas.gif aciu astut ..man irgi blush2.gif ..tik vat bijau kad ''geletos bombos nepadaryciau'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..nes kaip pradesiu''geliuot-kur reik ir kur nereik'',tai bus doh.gif .. :topsecret:as jau save zinau blink.gif
Atsakyti
man irgi gražiau mirksiukas.gif
tai siuvi ax.gif
ane
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 13:06)

REIK PATARIMO!!!

su gėlytėm thumbup.gif
Atsakyti
nu va...peklinaisi tu tikli kad pas kitas gražu....tai kaip man dabar jaustis.... unsure.gif ....pas mane kaip su vištos koja.....bet neardysiu, kveptelsiu ir eisiu antrą pusę apnėrinėt verysad.gif
Atsakyti
Man tai gražu ir tarpai, nes jie nedideli. Geriau mažiau nei per daug tų gėlyčių.

Žiūriu žiūriu, mano ramunė vistiek netokia g.gif . mani žiedlapiai platūs, nes jungiau tik kas antrą viršūnėlę. Kitaip pločio neužteko. Nėra labai negražu, tik kitaip Bandysiu dar vieną. Gal platinsiu ne pagal schemą, o daugiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 12 spalio 2010 - 13:27
Ka tik iveikiau pirma medali - ramune (24cm skersmuo) ir rezultatu likau patenkinta lotuliukas.gif
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 14:06)
REIK PATARIMO!!!

Man labai grazu su tom mazom gelytem mirksiukas.gif

Off topic - mano vyras tik vakar suprato, kad gyvena su siulu karaliene blush2.gif tad reikia skubiai siulu likucius naikinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 12 spalio 2010 - 13:33
Merginos, ar kuriat kas naują temukę, nes jau greitai nebeturėsim palatos
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 12, 13:06)
JO-PIRMA SUNERSIU...BISKI PASIMEZGIAU JU ,KAIP PAVYZDZIU...O KIEK REIKS-DASIMEGSIU SIUDAMA mirksiukas.gif
help.gif  help.gif
REIK PATARIMO!!!
ar tinka?(as galvoju maziukes skylutes gelytem uzkisinet...ar palikt geriau g.gif


aik sau kaip grazu su tais kvietkiukais, mano niekada nebus salis toks garzus, ale man provincijoj bus gerai ax.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti