Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

[quote=tiklis,2010 10 03, 14:01]
[quote=Kolekcionierė,2010 10 03, 14:54]

o kuri čia schema tos ramaškes?
nr 2
mirksiukas.gif
[/quote]
čia iš tų mano chemų nr2 ? g.gif
Atsakyti
taip-nr2 tongue.gif
ir pas tave plonas siulas?tai varyk su uzmetimu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 spalio 2010 - 14:08
QUOTE(tiklis @ 2010 10 03, 14:07)
taip-nr2 tongue.gif
ir pas tave plonas siulas?tai varyk su uzmetimu mirksiukas.gif

su uzmetimu butinai varysiu, nes uzsiknisciau be uzmetimo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 03 spalio 2010 - 14:11
nu ir kodėl neėmiau dvigubo siūlo huh.gif fool.gif bash.gif

kolekcioniere,tai margutis bus bigsmile.gif
Papildyta:
lakiu laukan,o tai wacko.gif
Atsakyti
nesigauna man ta ramaske, kazkokia nesamone
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2010 10 03, 12:37)



as neriau su uzmetimais, tik neriau dviem eilem maziau  ax.gif  nes be uzmetimu ko tai man negraziai gaunasi  rolleyes.gif

user posted image



nu va čia jau pirmoj eilėj klostes gaunasi,o as trecia neriu ir jokiu klosciu nesidaro verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 03, 16:02)
nesigauna man ta ramaske, kazkokia nesamone
Papildyta:

nu va čia jau pirmoj eilėj klostes gaunasi,o as trecia neriu ir jokiu klosciu nesidaro  verysad.gif

o tai ar nors banguojasi/
nes jokiu klosciu ir nebuna kol nenumezgi paskutines eiles...tik atrodo nerinys kaip sambos sokiu sijonas( daaug ''gvarbatku'' tongue.gif )
trecia eile ko?stulpeliu ar viso nerinio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 spalio 2010 - 15:12
QUOTE(tiklis @ 2010 10 03, 15:10)
o tai ar nors banguojasi/

nei trupucio
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 03 spalio 2010 - 15:15
Panos jaučiu kad šššš bus man be užmetimo ,neriu jau 7 ėilę ir jis man labai jau mažas atrodo.o kokio skersmens daug maž pas jus ar labai skiriasi didžiu nuo 1S
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 03, 16:12)
nei trupucio
user posted image

tu blogai darai eile virs gelytes pumpuriniu lapuku(kur stulpelis su uzmetimu ir 2 pyneles kilpos mirksiukas.gif .tu ju darai per mazai...tu neri juos tik i 2 akiu pynele tarp lapuku,o turi nert ir i lapuku viduri blush2.gif ..ar supratai?)
Atsakyti
taip,ramunė mažesnė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 03, 16:26)
tu blogai darai eile virs gelytes pumpuriniu lapuku(kur stulpelis su uzmetimu ir 2 pyneles kilpos mirksiukas.gif .tu ju darai per mazai...tu neri juos tik i 2 akiu pynele tarp lapuku,o turi nert ir i lapuku viduri blush2.gif ..ar supratai?)

tu apie 3 eile kalbi? as ten pynele dariau net po 4, nes po du per maza pasirode
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 10 03, 16:56)
Panos jaučiu kad šššš bus man be užmetimo ,neriu jau 7  ėilę ir jis man labai jau mažas atrodo.o kokio skersmens daug maž pas jus ar labai skiriasi didžiu nuo 1S
user posted image

na jei pagal schema neriant-tai pas mane gaunasi beveik tokio pat dydzio..(kaip 1s blush2.gif ..bet tu gi gali biski pakeist pagal save- blush2.gif nu pvz. tarp zemu stulpeliu,imaisyti kelias eiles stulpeliu su uzmetimu.. mirksiukas.gif ..(2 eiles zemu-1 eile su uzmetimu i t.t.)..visai grazu ir ziedukai pailgeja mirksiukas.gif )
Atsakyti