Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 11, 21:55)
As tai nuneriau raudonai nupiesta eile ir daugiau neneriau, nes tos kitos eiles laaabai daug siulo suvalgo, o man deja tenka taupyt... Visai neblogai atrodo  mirksiukas.gif Dar be to man kazkip niekaip neisejo 2 eiles is eiles apkabintas daryt  blush2.gif  Nu netikus as nereja, bet ka padarysi  cool.gif
Idedu foto kaip maniske atrodo... Deja nekokybiska, bet dabar jau nera galimybes perfotografuot... Turetum suprast kas ir kaip  unsure.gif
:

tiek ir aš nunėriau ir stop, tai ir paliksiu tada tokį, mano kai siūlai ploni tai jis pataps mažiuku labai, reik žiūrėt kokį kitą dabar nert, pritrūkai medalių schemų doh.gif
Atsakyti
As tai 8 rusiu tik neriau didelius, vienos dar 1 zadu pabandyt nert, jeigu gausiu siulu daugiau...
Del maziuku neapsisprendziu - noreciau ju ivairiu prisinert, nes nenoriu det vienodu vienas prie kito... bet ir per daug primargint nenoriu blush2.gif

Patersiu tema 4u.gif

Paltukai, tai man tokie grazus
http://s003.radikal....2cbea446791.jpg
http://i078.radikal....e05edb7f47a.jpg (sitas maziau margas man patiktu dar labiau)
Ir sitas toks paprastutis, bet man irgi grazus
http://s58.radikal.r...6584d66cff6.jpg

Bet siaip, jeigu neuzkresit kazkokiu virusu, tai baigus sita sali zadu nert kazka panasaus i si salikeli wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 spalio 2010 - 07:37
LABS RYTS! ..tai ka -VEEEL?! gathering.gif ...
AAGNEX-zinok neturiu nieko konkretaus nusiziurejus g.gif ,tik mintyse rezgu kelis ''variantus'' blush2.gif ...kai ka nors sukursiu-imesiu tau ivertint mirksiukas.gif ... topsecret.gif supranti,jie turi buti ''paprastai grazus'',ir tikt ''stilistiskai'' g.gif ...visas demesys turi but DIDIESIEMS medaliukams,o sitie ''kleckai'-tik fonas blush2.gif

ASTULKA- wub.gif NJU GRAZU...as sita irgi turiu savo darbu planuose.. g.gif VAT TIK NEAISKU KADA JAM EILE ATEIS biggrin.gif ...siUO METU AS UZ NERTA blush2.gif

MESKUT-GRAZUS TAVO PAAALTUKAS... thumbup.gif '
Atsakyti
user posted image

nu vat tokius darysiu...ir dar reiktu keliu modeliu g.gif ...tos mazytes gelytes skirtos visai maziukms tarpukams kamsyti blush2.gif ...tik si kart foto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 11, 20:30)
o situ kabliuku kazkuo negalima pakeist? jie manes nevilioja, bet deja jau pradejau nert šį medali  verysad.gif

bet labai šauniai žiūrisi toks kraščiukas
ten tik iššvirkščios mezginio pusės kabinant apsukt žemiau esančio stulpelio kojytę, doh.gif vašeliu duri ne ant akutės viršuj.
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 12, 08:54)
bet labai šauniai žiūrisi toks kraščiukas
ten tik iššvirkščios mezginio pusės kabinant apsukt žemiau esančio stulpelio kojytę, doh.gif vašeliu duri ne ant akutės viršuj.

labs dzukute mirksiukas.gif ..kur buvai pradingus? blush2.gif ..kiba pasdare kas?
Atsakyti
nea biggrin.gif nepasdarė,tik lauko -ūkio -virtuvės darbai prispaudė cool.gif
dar šiandien namelius apkuopt ir vėl sėsiu prie to pasiutėlio gražuolio rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
Nebuvau pora dienu, o jus tiek priplepejot doh.gif bet dziugu, kad ligoniu gretos nereteja ax.gif Uzsiplikiau kavos ir kimbu i darba, kol mazyle miega mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 12, 07:15)
Paltukas laaaabai graus, bet as virbalais nenoriu, taip sakant patiko man sita ligonine... jeig issirinksit sita - as pasuoju  cool.gif


na... manau, juk nebutinai tokius pat modelius megzti/nerti... nes, tikrai sunkoka butu surinkti ligoniu palata rolleyes.gif manau, pakaktu, kad temute butu toms, kurios mezga/neria paltuka ir tenai dalintumemes savo kuriamu groziu ax.gif
grazus tavo pasirinkti paltukai... visus buvau maciusi... jau dvi dienas iki 2 - 3 nakties nete sedziu zvejodama modelius doh.gif ir visgi - pasilieku prie virbalu bigsmile.gif

beje... Laaabas rytas visoms 4u.gif
na ka... vel puolu ant keliu pries savaji medalioncika doh.gif
Atsakyti
labas rytas suraitytas bigsmile.gif
Merginos ar nėrėt kuri tą malūnėlį? aš vakar pradėjau, na galima sakyti jau ir į pabaigą einu, nu ebt man ten kažkas nepatinka, gal yra kažkokia paslaptis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 12, 10:43)
labas rytas suraitytas bigsmile.gif
Merginos ar nėrėt kuri tą malūnėlį? aš vakar pradėjau, na galima sakyti jau ir į pabaigą einu, nu ebt man ten kažkas nepatinka, gal yra kažkokia paslaptis g.gif

Malunelis, tai cia kuris? Ivardink numeriuku arba foto idek... Dar vienas pavadinima gavo bigsmile.gif

Klausykit, atidarant nauja tema reikia prie medaliuku schemu parasyt ne tik numeriuka, bet ir pavadinimus, tokius kaip ramune, heksagonas ir pan..., kad naujokes suprastu apie ka kalba eina bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 12 spalio 2010 - 09:48
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 12, 09:43)
labas rytas suraitytas bigsmile.gif
Merginos ar nėrėt kuri tą malūnėlį? aš vakar pradėjau, na galima sakyti jau ir į pabaigą einu, nu ebt man ten kažkas nepatinka, gal yra kažkokia paslaptis g.gif


siaip ta maluneli mes neriame ne tokia, kaip shemuteje... mes ji truputi modifikuojame ax.gif
Atsakyti