Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(mamkaa @ 2010 10 11, 18:15)
labai seniai pas jus lankiausi, ne sniekiap nerandu laiko prie kompo sedeti, tai tik prabegom perbegau per temele  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
papasakokit, kaip jus cia juos jungete?


tiesiog, pirma padarau 3-4 kilpu pinele... po to stulpeliai su 1 - 3 uzmetimais... priklausomai nuo norimo ilgio... ir taip aplinkui ta tarpeli einant ir kabinant - gaunasi kaip zieelis viduryje rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 18:07)
taip ir atsitiko vaiksciosiu su skylem doh.gif bus tik kita gal savaite plyzzzzz padekit kuri gal paas jus yra tokiu siulu
http://www.alizeyun....aw-secilmis.asp
sitie 119 spalva g.gif

ar po Alize ne CASHMIRA užrašyta?
Ar šį 119 pavyzdėlį turėjai omeny:
user posted image

QUOTE(editamazoji @ 2010 10 11, 18:48)
Nu Jūs man berazumiai paporinkit aš nemoku per nuorodas vaikščioti ar koks biesas? Jau antroj temoj ta nuoroda alizeyun.com man tuščia. doh.gif  verysad.gif

na, toks ir paaiškinimas, kad nuoroda neveikia, tiesiog wink.gif Ją reiktų kitaip įdėti. Tačiau vaikščioti galima per Products-> colours.


Mergaites, Alize ir Kartopu berods turkų siūlai, tai visur, kur prekiauja turkiškais siūlais turėtų būti. Kaune anksčiau būdavo daug nusileidus Savanorių prospektu, o jei nuo Laisvėss al., tai kiek aukščiau nei stotelė didelė parduotuvė. Urmo bazėje taip pat labai daug sklyrių, kur turkiškais siūliukais prekiauja.
Aaagnex, o ant popierėlio spalvos kodo nėra? Gal dar šią savaitę važinėsiu po parduotuves, galėčiau atkreipt dėmesį wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 11 spalio 2010 - 18:54
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 10, 18:41)
merginos, kaip reikia megzti tuos kablius, kur yra priešpaskutinėj eilėj?
user posted image

o situ kabliuku kazkuo negalima pakeist? jie manes nevilioja, bet deja jau pradejau nert šį medali verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 11, 19:52)
ar po Alize ne CASHMIRA užrašyta?


taip si bigsmile.gif gal galetumete nupirkti ir atsiusti as pinigelius pervesciau pas mus mrj tik vienoj parduotuvej prekiauna o kitose nera doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 11, 20:30)
o situ kabliuku kazkuo negalima pakeist? jie manes nevilioja, bet deja jau pradejau nert šį medali  verysad.gif

As tai nuneriau raudonai nupiesta eile ir daugiau neneriau, nes tos kitos eiles laaabai daug siulo suvalgo, o man deja tenka taupyt... Visai neblogai atrodo mirksiukas.gif Dar be to man kazkip niekaip neisejo 2 eiles is eiles apkabintas daryt blush2.gif Nu netikus as nereja, bet ka padarysi cool.gif
Idedu foto kaip maniske atrodo... Deja nekokybiska, bet dabar jau nera galimybes perfotografuot... Turetum suprast kas ir kaip unsure.gif
user posted image

Gaudvile - busiu laaabai dekinga. Spalvos kodo nera parasyta arba as neimatau

Yra kazkoks RENK NO: Y9006 ir PARTI NO: K548
Papildyta:
tikli - gal dar Gaudvile isgelbes mane ir nereiks nusisaut biggrin.gif

Siandien nuneriau 6 medaliukus ir septinta pradejau nert... Tai turiu 26 jau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 11 spalio 2010 - 22:03
AAGNEX- mirksiukas.gif dziaugiuos mergyt mirksiukas.gif

na o as turiu 40 medaliuku...dabar dar reikia mazyliu prisinert..tu dideliu jau gal ir uzteks g.gif ...velnias-nju labai jau laiko neturiu paskutinem dienom doh.gif ..O DAR MESKUTE SU ASTULKA su savo wub.gif PALTUKAIS ''kortas maiso'' schmoll.gif ...tiesa-MESKUT,KOKIO DYDZIO DARAI SALI?
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 23:06)
na o as turiu 40 medaliuku...dabar dar reikia mazyliu prisinert..tu dideliu jau gal ir uzteks g.gif ...velnias-nju labai jau laiko neturiu paskutinem dienom doh.gif

As planuoju lyg ir 30, o gal ir 27 didelius daryt... O kol kas yra tik 22 (kiti vnt mazyliai) ... Bet jeigu siulo negausiu nusipirkt, tai turbut reiks mazint kieki blush2.gif

Kokius maziukus darysi? issirinkai kazkokiu papildomu? As tai siandien ivairiu prisispausdinau, bet dar nebandziau ax.gif Turiu po 2 nusinerus abieju pagrindiniu mazyliu... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 11 spalio 2010 - 22:23
QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 20:36)
taip si bigsmile.gif gal galetumete nupirkti ir atsiusti as pinigelius pervesciau pas mus mrj tik vienoj parduotuvej prekiauna o kitose nera doh.gif

jei tik rasiu pirkti. Parašysiu kaip sekasi paieškos wink.gif
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 11, 22:55)
Gaudvile - busiu laaabai dekinga. Spalvos kodo nera parasyta arba as neimatau
Yra kazkoks RENK NO: Y9006 ir PARTI NO: K548

joa, tas Renk ir yra spalvos kodas. Užsirašysiu 4u.gif
Atsakyti
Na va... siandien nieko nenuveikiau... kadangi visa diena praleidau nete ieskodama naujo viruso rolleyes.gif
itariu, merginos, kad ne tik i kita palata, bet net i kita ligonine man teks pereiti unsure.gif nes vaseli iskeiciu i virbalus cool.gif
ziurekit... argi toks grozis nevertas isdavystes ?!?!? bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 11, 23:45)
jei tik rasiu pirkti. Parašysiu kaip sekasi paieškos wink.gif

joa, tas Renk ir yra spalvos kodas. Užsirašysiu  4u.gif

okis buciau ziaurei dekinga i AZ parasaau savo numeriuka blush2.gif
Atsakyti
labas rytas biggrin.gif
tiklis žinok plataus nedarau, o ilgis toks kad aplink susieitų ir dar bisky užsikeistų.

asta šitas paltikas tai joooo. wub.gif mačius internete ir ryškiai raudoną, gal net kažkuri mūsų forumo mamytė mezgė, neprisimenu kuri
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 12, 02:45)
Na va... siandien nieko nenuveikiau... kadangi visa diena praleidau nete ieskodama naujo viruso  rolleyes.gif
itariu, merginos, kad ne tik i kita palata, bet net i kita ligonine man teks pereiti  unsure.gif  nes vaseli iskeiciu i virbalus  cool.gif
ziurekit... argi toks grozis nevertas isdavystes ?!?!?  bigsmile.gif

Paltukas laaaabai graus, bet as virbalais nenoriu, taip sakant patiko man sita ligonine... jeig issirinksit sita - as pasuoju cool.gif
Atsakyti