Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

schmoll.gif shemutes neturiu IR NETURESIU KOL NEPABAIGSIU SAAALIOO!!!!SALIO!SALIO! cray.gif cray.gif ..ir kodel,KODEL, TAIP SUNKU BUTI MOTERIM...ir moketi nert ar megst.. doh.gif ..nu nemoki-tai ir nereikia..ir sirdies neskauda doh.gif doh.gif ....ech...O DAR LAKSTO VISOKIOS PO SVETIMAS PALATAS,ir ramiai issveikt neduoda aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 18:17)
NU TODEL IR SIUNTU,KAD GRAZUS!!!! verysad.gif
Papildyta:
user posted image

as ,jei nersiu paltuka,tai nersiu vat tokio stiliaus blush2.gif ...tik spalvas rinksiuos ne tokias kontrastingas...o balta,ruda ir kokios kavos su pienu.. g.gif ar ir smeliniu atspalviu kokiu...
vnz...as nersiu toki savo pupai. biggrin.gif ..kartu ir likucius sunaudosiu..o tai vyras kai pamatys kiek visokiu galiuku turiu-bus man doh.gif

va šyyyyyyyytas pas mane yr tongue.gif pagamytc
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 11 spalio 2010 - 16:55
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 11, 16:43)
va šyyyyyyyytas pas mane yr tongue.gif pagamytc

tai parodyyyyyk
Atsakyti
Aš pagal šitą sesei suknę gaminau. Nesenei suknėse rodžiau. Aš vis galvoju, kad turbūt atsilaikysiu tam jūsų virusui, bo jau kai susergi, tai būtinai sunkia forma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 11, 18:52)
tai parodyyyyyk

a va blush2.gif
user posted image
tik jis čia neplautas buvo, kreizova akimirka su drauge buvo tai prifotyjom
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 11, 16:57)
a va  blush2.gif
tik jis čia neplautas buvo, kreizova akimirka su drauge buvo tai prifotyjom

nu gražuuuuu thumbup.gif
Atsakyti
Meskute, paltikas thumbup.gif

bet... mes cia ne i tema su tais paltais ax.gif uzbaigsim temute, ne pagal paskirti blink.gif
Atsakyti
dabar toks britkus momentas kad megzt per tamsu, o šviesą jungt kaip ir nepadoru dar, tai siūliukus vynioju. aisiu neužilgo jungt
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 11, 14:41)

Vaje, vaje - ka  reiks daryt, kai pritruks  g.gif  fear.gif  fear.gif

taip ir atsitiko vaiksciosiu su skylem doh.gif bus tik kita gal savaite plyzzzzz padekit kuri gal paas jus yra tokiu siulu
http://www.alizeyun....aw-secilmis.asp
sitie 119 spalva g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 17:07)
taip ir atsitiko vaiksciosiu su skylem doh.gif bus tik kita gal savaite plyzzzzz padekit kuri gal paas jus yra tokiu siulu
http://www.alizeyun....aw-secilmis.asp
sitie 119 spalva g.gif



Nu Jūs man berazumiai paporinkit aš nemoku per nuorodas vaikščioti ar koks biesas? Jau antroj temoj ta nuoroda alizeyun.com man tuščia. doh.gif verysad.gif
Atsakyti
O gal kas matet kokioj parduotuvej tokiu siulu?
http://www.garn.is/v...p;sid=234917208

Spalva labai panasi kaip foto
user posted image

cia visi medaliukai kiek turejau ryte, dabar turiu 2 daugiau doh.gif

jeigu kas pamatysit praneskit... busiu laaaabai dekinga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 11 spalio 2010 - 17:54
QUOTE(asta30a @ 2010 10 11, 11:54)
Na... merginos, tarkit zodeli...  g.gif
ar man toliau keliais klupoti ar galvoti kita jungimosi buda  unsure.gif
tik saaaaaziningai prasau  ax.gif  nesinori po to, kur spintoj laikyt, del nenuvykusio jungimo  unsure.gif

user posted image

labai seniai pas jus lankiausi, ne sniekiap nerandu laiko prie kompo sedeti, tai tik prabegom perbegau per temele blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif blush2.gif
papasakokit, kaip jus cia juos jungete?
Atsakyti