Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

asta30a, eik tu peklon kaip gražu thumbup.gif taip ir toliau mergyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 11, 13:54)
Na... merginos, tarkit zodeli...  g.gif
ar man toliau keliais klupoti ar galvoti kita jungimosi buda  unsure.gif
tik saaaaaziningai prasau  ax.gif  nesinori po to, kur spintoj laikyt, del nenuvykusio jungimo  unsure.gif

sąžiningai nori, ane? bigsmile.gif Tais rašau tuomet sąžiningai - tik pasirinkta spalva gali priversti laikyti šalį spintoj, o jungimui priekaištų nėr. Super wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 11, 13:32)
sąžiningai nori, ane?  bigsmile.gif Tais rašau tuomet sąžiningai - tik pasirinkta spalva gali priversti laikyti šalį spintoj, o jungimui priekaištų nėr. Super wink.gif  4u.gif


oi neeee... pas mane 2/3 drabuziu balti ax.gif Dievinu sia spalva ax.gif

na... aciu, mergickos, uz ivertinimus... vadinasi galiu eit toliau klupot cool.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 11, 14:34)
oi neeee... pas mane 2/3 drabuziu balti  ax.gif  Dievinu sia spalva  ax.gif

na... aciu, mergickos, uz ivertinimus... vadinasi galiu eit toliau klupot  cool.gif

ne dėl mėgimo, o manrods baisiai tepli tokia spalva, nebent jau esi įpratus ir moki išlaikyt drabužius baltutėlius wink.gif biggrin.gif

uf, apsimelavau, cielus 6 medaljončikus turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gaudvilė: 11 spalio 2010 - 13:39
As 21 medalijona baigiu, bet siulu jau 4 matkiuka baigiu doh.gif
Liks 3 vnt verysad.gif

Vaje, vaje - ka reiks daryt, kai pritruks g.gif fear.gif fear.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 11, 14:34)


na... aciu, mergickos, uz ivertinimus... vadinasi galiu eit toliau klupot  cool.gif


Klupok, klupok, nes tau gerai sekasi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 11, 13:46)
Klupok, klupok, nes tau gerai sekasi  biggrin.gif


ale, sakau... gal kokia maldele reiktu sukalbeti... tuo paciu klupojimu angel.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 11, 15:01)
ale, sakau... gal kokia maldele reiktu sukalbeti... tuo paciu klupojimu  angel.gif


kad tik gerai susijungtų, kad tik gerai susijungtų lotuliukas.gif va tau maldelė lotuliukas.gif
Atsakyti
asta sujungimas LIUKS. dar gražiau nei pas mane. biggrin.gif

o aš biskiuką rankinį įjungiau, nu šalta tai nebegaliu - reik kokio šilto daikto (neturiu ko apsirengt šilto, o mezgu mezgu mezgu.....)
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 11, 14:11)
asta sujungimas LIUKS. dar gražiau nei pas mane. biggrin.gif

o aš biskiuką rankinį įjungiau, nu šalta tai nebegaliu - reik kokio šilto daikto (neturiu ko apsirengt šilto, o mezgu mezgu mezgu.....)


nepergyvenk... tuoj... dienele - dvi... ir eisim paltuko nerti wink.gif
Atsakyti
Tai ką neriat visos g.gif tik aš tundra darbe sėdžiu biggrin.gif Asta30a, tai ropoja ir maldeles šneka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 11, 15:02)
Tai ką neriat visos  g.gif  tik aš tundra darbe sėdžiu  biggrin.gif  Asta30a, tai ropoja ir maldeles šneka  bigsmile.gif


darausi pertraukele ax.gif
ieskausi siulu naujai palatai lotuliukas.gif
Atsakyti