Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

žiūriu jūs čia linksminatės, o pas mus namuose taip šalta, kad vąšelis tuoj prie pirštų prišals. PAJUNKIT KAS NORS ŠILDYMĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ protest.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūratė V.: 11 spalio 2010 - 10:49
QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 11:36)
kita sali nersiu is dar storesniu mirksiukas.gif ..(nes kai rinkausi-jie man ,palyginus su maxiais,TOOKIE STORI ATRODE doh.gif ...O DABAR NORIU DAR STORESNIU.. blush2.gif )

oi, kai rasi, būtinai pasidalink radybomis, nes kiek pati ieškojau, visi per ploni pasirodė.
Atsakyti
oi, merginos... neskubekit uzbaiginet unsure.gif nes susiut tuos medaliukus - kosmaras doh.gif
taigi, megaukites nerimu kuo ilgiau, nes po to laukia kruvinas darbas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 11, 13:02)
oi, merginos... neskubekit uzbaiginet  unsure.gif  nes susiut tuos medaliukus - kosmaras  doh.gif
taigi, megaukites nerimu kuo ilgiau, nes po to laukia kruvinas darbas  lotuliukas.gif

topsecret.gif tu KAAAA?! blink.gif ..TYLEK TIK! topsecret.gif nu negalima tokiu sunkiu ir jautriu ligoniu ''pradziugint tokiom prognozem'' unsure.gif ...tai anot taves-''nusiraminkite ir nebijokite..viskas bus TIK DAAAR BAISIAU IR SUNKIAUUUU!!!!''...bliam ,astut. TU taip visus palatos ligoniu nuo musu atbaidysi!!!!! bijau.gif bijau.gif
Papildyta:
''kokia tiu kaka liale'' verysad.gif ...
KOLEKCIONIEREduok greiciau sen lipnios juostos... triniti.gif ASTAI pirstus prie vaselio prilipdysim,kad negaletu cia zinuciu ''PAGUODZIANCIU'' rasinet unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 11 spalio 2010 - 12:15
džiaugiuosi kad aš tos 'malonios' naujienos nepasakiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 11, 13:16)
džiaugiuosi kad aš tos 'malonios' naujienos nepasakiau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

tai TAVO LAIME,kad tu NEPASAKEI blink.gif ...bo tave isvis buciau ''uzkandziojus'' mirksiukas.gif

o jei rimtai-TAI FOTO...PLYYYYYZ smile.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 11, 11:48)
žiūriu jūs čia linksminatės, o pas mus namuose taip šalta, kad vąšelis tuoj prie pirštų prišals. PAJUNKIT KAS NORS ŠILDYMĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄĄ protest.gif

'GRAZINKIC OPCIMIZMA,I MANO ORGANIIIZMA...GRAZIINKIC OPCIMIIIIZMAAA......''


nu kaip pagalvoji-tai jezus marija... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 11 spalio 2010 - 12:19
ups... blush2.gif
mergytes... tiesiog isivaizduokit, kad ten viskas kabutese parasyta lotuliukas.gif

gerai, kad namuose nieko nera - o tai mirtu seimyna is juoko blink.gif eina mocia ant grindu parklupusi keliais... parkrenat gulom ant zemes... vel pakyla ant keliu... ir taip aplink viena medaliuka aplink ratais... po to apie antra medaliuka vel gulom, klupsciom... aplink doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Smagu cia pas mus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif . Sedesiu ir as ramiai ir ilgai dar, medaliu tik 13, pagal grubius paskaiciavimus apie 36 reiks. doh.gif galo nematyt dar ilgai.
Ka gi, mergytes, lekiu i darbuka, verysad.gif . Vasa pajudinsiu ne anksciau rytojaus verysad.gif
Atsakyti
Na... merginos, tarkit zodeli... g.gif
ar man toliau keliais klupoti ar galvoti kita jungimosi buda unsure.gif
tik saaaaaziningai prasau ax.gif nesinori po to, kur spintoj laikyt, del nenuvykusio jungimo unsure.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 11 spalio 2010 - 12:55
asta30a - man tai labai patinka tavo jungimas - buciau laaabai patenkinta jei ir man taip gerai gautusi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 11 spalio 2010 - 13:01
Nu ką žinau, man tai geras tas jungimas. Bus be tarpų, skylių. Užskaitau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 11, 13:54)
Na... merginos, tarkit zodeli...  g.gif
ar man toliau keliais klupoti ar galvoti kita jungimosi buda  unsure.gif
tik saaaaaziningai prasau  ax.gif  nesinori po to, kur spintoj laikyt, del nenuvykusio jungimo  unsure.gif

user posted image




nu ka as tau galiu pasakyt g.gif ..EIK TU SI..T,KAIP GRAZU!!! blink.gif

Papildyta:
unsure.gif ...tu speciaiai TAIP?IR DAR SITAIP GRAZIAI doh.gif ...nebegaliu 2.gif 2.gif
Atsakyti