Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(asta30a @ 2010 10 11, 10:50)
oho  bigsmile.gif  koks jau didelis atrodo tas tavo salis... negi dar negana ?  g.gif  kokio dydzio jis dabar yra ? atrodo, tai pakankamai didelis...

bet spalvike si, tai sauniai ziurisi  cool.gif

nematavau bet kaip tik apsigobe tik dar vienoje vietoje reikia 2ju vidutinio dydzio be to reikia is vis minetiuriniu uzkimsti skyles bei apnerti visa o siullas baigesi tai varysiu pirkt ir toliau dirbt
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 11, 10:54)
Daske - nu as negaliu i sali ziuret  bigsmile.gif
Per ta grazuoli modeli, net salio nesimato biggrin.gif

O jeigu rimtai, tai labai graziai atrodo  thumbup.gif

toks klausimelis - o tu ji toki netaisyklingos formos ir palikt ketini? blush2.gif

taip tik kairej pusej 2 dadesiu apacioje gausis tipo toks trikampis mirksiukas.gif
kai uzsidedi grazei atrodo is tikruju o spalva tai taip superine thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 10:57)
nematavau bet kaip tik apsigobe tik dar vienoje vietoje reikia 2ju vidutinio dydzio be to reikia is vis minetiuriniu uzkimsti skyles bei apnerti visa o siullas baigesi tai varysiu pirkt ir toliau dirbt
Papildyta:

taip tik kairej pusej 2 dadesiu apacioje gausis tipo toks trikampis mirksiukas.gif
kai uzsidedi grazei atrodo is tikruju o spalva tai taip superine thumbup.gif

o kiek medaliuku nerei? Papildomai daug daugiau nei pagal schema? Gali pakartot kokio storio siulai pas tave? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 11, 10:34)
Tikli, nori dar pašiukšlinsiu temukę ir paerzinsiu Tave dukros būsimu komplektuku?

VAAARYK mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 10:57)
nematavau bet kaip tik apsigobe tik dar vienoje vietoje reikia 2ju vidutinio dydzio be to reikia is vis minetiuriniu uzkimsti skyles bei apnerti visa o siullas baigesi tai varysiu pirkt ir toliau dirbt
Papildyta:

taip tik kairej pusej 2 dadesiu apacioje gausis tipo toks trikampis mirksiukas.gif
kai uzsidedi grazei atrodo is tikruju o spalva tai taip superine thumbup.gif

NU g.gif .... g.gif .... g.gif ...grazu bliam... thumbup.gif thumbup.gif .o skyles uzkisus isvis bus wub.gif ...
Papildyta:
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 11, 11:02)
o kiek medaliuku nerei? Papildomai daug daugiau nei pagal schema? Gali pakartot kokio storio siulai pas tave? ax.gif

pas ja vyras buoze- lotuliukas.gif UZTAI SIULAI MERINO VILNA mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 11:06)


NU g.gif .... g.gif .... g.gif ...grazu bliam... thumbup.gif  thumbup.gif .o skyles uzkisus isvis bus wub.gif ...
Papildyta:

pas ja vyras buoze- lotuliukas.gif UZTAI SIULAI MERINO VILNA mirksiukas.gif

jo buoze policajus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
bet kuo tas skyles uzkist doh.gif
jau stolnikas suejes doh.gif
Atsakyti
Daske, labai liux 4u.gif

Ateinu duot ataskaitos. Buvau nunėrus jau 10 iš tamsiai mėlynų, bet... šeštadienį pažiejau, kad negražu iš tamsių siūlų lotuliukas.gif Nusipirkau balintos kavos Vernito pusvilnę. Visai kitas vaizdas wub.gif

Iš vieno motkelio nunėriau:
1S- 1vnt
1L- 1 vnt
4- 1 vnt
ramunę ir 5 ir 6.
Tai kaip ir kilogramo nereiks g.gif

Ryt jau parodysiu mirksiukas.gif važiavau iš Kauno į Panevėžį, tai pirmyn 2 nunėriau ir atgal važiuojant 2 lotuliukas.gif mašinoj lotuliukas.gif

Ramunę dariau su užmetimais, nes prisipažinsiu- tingiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 11:09)
jo buoze policajus lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
bet kuo tas skyles uzkist doh.gif
jau stolnikas suejes doh.gif

A,TAI VISKAS AISKU... topsecret.gif jis jauciu koki siulu santa2.gif buvo sustabdes mirksiukas.gif ...(kadangi mano brangusis statybininkas,tai jis man nebent kokio armavimo tinklo gali parupinti lotuliukas.gif )
o del plysiu lopymo.. pioneers.gif ...toje puseje kur tavo suniukas tupi wub.gif ant skyliu dek mazyciu medaliuku viduriukus(na tas pumpurines gelytes...ir jei apnerinesi-tai tik zemu stulpeliu,kad kuo mazesnis apvadelis butu blush2.gif )toje puseje mazai pumpuriuku,tai tos mazytes pumpurines gelytes ziuresis thumbup.gif ...o kitoje puseje,kur gelyciu jau daug,kad nepadaryt ''pumpurines bombos'',daryk taip kaip patare MESKUTE-saulytes blush2.gif ..tik jas daryk truputi ''retesnes''(kaip voratinkliukas..tada jos graziai isryskins tavo medaliukus..ir uzpildys skyles..) blush2.gif nu bet cia tik mano nuomone blush2.gif .
Papildyta:
DASKE,pas tave visiska-''asimetrija'',tai tinka viskas thumbup.gif ...o vat MESKUTE DARO PAGAL SAVO CHARAKTERI lotuliukas.gif -VISKAS KAIP PAS''HITLERI''-vienodai,eilem lotuliukas.gif ...o dar sake ''DARYSIU VISKA PAGAL SHEMA'' lotuliukas.gif ...UI...nu bet turiu pripazinti-ir ten atrodo wub.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 11 spalio 2010 - 10:22
QUOTE(asta30a @ 2010 10 11, 09:43)
gal vaselis per mazas ?  rolleyes.gif
mano siulai 100 g - 280 m... bet neriu is dvieju siulu su 6 nr vaseliu... wink.gif
tiksliau nuneriau jau  thumbup.gif  vakar 2 nakties baigiau  blink.gif

man matyt psichologinė problema o ne vašelis trukdo kažkaip esu isitikinus kad negražiai gaunasi kai neriu minkštai o kai kietai tai "puodkėlė" gaunasi tai net nebežinau ka daryti toliau varvinti seilę ar atidėti "brendimui", įtariu kad brandinisiu toliau.
man kai kitos nusineria ka nors iš storesnio siūlo labai gražu labai patinka bet pati taip negaliu atrodo kad nėrimui tinkamiausi tik MAXI ir pan siūlai o storesti pačiai prie vašelio "nekimba" reiks itariu "atsikuoduot" nuo tokių isitikinimų ir vienas gydymo būdas bandyti pasveikti ir persilaužti bežiūrint į jusiškius darbelius 4u.gif drinks_cheers.gif wub.gif

Atsakyti
g.gif jo....puntukas į mano triobą? tongue.gif

kaip tyč ir kamufliažines kelnes apsimovus, lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif net juokas pačiai iš savęs paėmė
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 10 11, 11:27)
man matyt psichologinė problema o ne vašelis  trukdo kažkaip esu isitikinus kad negražiai gaunasi kai neriu minkštai o kai kietai tai "puodkėlė" gaunasi  tai net nebežinau ka daryti toliau varvinti seilę ar atidėti "brendimui", įtariu kad brandinisiu toliau.
man kai kitos nusineria ka nors iš storesnio siūlo labai gražu labai patinka bet pati taip negaliu atrodo kad nėrimui tinkamiausi tik MAXI ir pan siūlai o storesti pačiai prie vašelio "nekimba" reiks itariu "atsikuoduot" nuo tokių isitikinimų ir vienas gydymo būdas bandyti pasveikti ir persilaužti bežiūrint į jusiškius darbelius  4u.gif drinks_cheers.gif  wub.gif

g.gif tada tau reikia imti ''vidutinio storumo siulus'' na kad ir tokio storio kaip mano blush2.gif ..nes nerinys nei storas-nei plonas...ir ''faktura graziai ryskeja'' g.gif ..as zinok irgi anksciau nerdavu tik is maxiu.-o dabar is situ pabandziau-ir man PAVYKO biggrin.gif ...kita sali nersiu is dar storesniu mirksiukas.gif ..(nes kai rinkausi-jie man ,palyginus su maxiais,TOOKIE STORI ATRODE doh.gif ...O DABAR NORIU DAR STORESNIU.. blush2.gif )
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 11, 11:30)
g.gif jo....puntukas į mano triobą? tongue.gif

kaip tyč ir kamufliažines kelnes apsimovus,  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif net juokas pačiai iš savęs paėmė

lotuliukas.gif AHA,NORIU PASIKANDZIOT BISKI...O TU SIUO METU ATRODAI TINKAMIAUSIAS KANDIDATAS mirksiukas.gif
Atsakyti
vien zo cia tikli tiktu tavo MB tinkas uzvaryciau ir liuks butu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 11:38)
vien zo cia tikli tiktu tavo MB tinkas uzvaryciau ir liuks butu thumbup.gif

DRASIAI lotuliukas.gif tik tada savo sali statytum kaip PALAPINE...nu bet vistik ir pliusu butu-PER KARA PRIEKINESE LINIJOSE GALETUM EIT-vietoj buldozerio lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 11, 10:03)
man irgi aaaaaaaaaaa, turiu tik 12 medalių, apsikabinam abi ir pažliumbiam  console.gif

tik 5 pusėtinus monstrus turiu ir tai neverkiu. irnesakyk.gif Sakyčiau, kol kiekvienas naujas medaljončikas yra tyrinėjimas, tai ilgai ir trunka. Vėliau bus tik fit-fit ir gatava bigsmile.gif

QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 10:42)
nu va kas per s... i klientta nekreipkit demesio biggrin.gif

o jau spalvos! Eina sau, abiejų spalvos tiesiog pavergė ( kada nors įsitaisysiu panašų draugą wub.gif )
Atsakyti