Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 09:00)
cray.gif  cray.gif iseinu,TIKRAI NERVAI NEBELAIKO cray.gif

man irgi aaaaaaaaaaa, turiu tik 12 medalių, apsikabinam abi ir pažliumbiam console.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 09:00)
cray.gif  cray.gif iseinu,TIKRAI NERVAI NEBELAIKO cray.gif


paaaaalauk !!! neik niekur schmoll.gif
susikaupk... sesk... ir pabaik cool.gif tadu visi kartu eisim i nauja palata paltuko nerti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 11 spalio 2010 - 09:07
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 11, 10:03)
man irgi aaaaaaaaaaa, turiu tik 12 medalių, apsikabinam abi ir pažliumbiam  console.gif

alc.gif geriau sito :verkiu..ir DAUUUUG...REIKIA DAR BENT 40 CM ILGIO MAN...o per visa savaitgali tik 1 nuraizgiauu.ir tai automobilyje... verysad.gif ..o cia mergickos jau baigia..uiiiiiiiiiiiiii frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 09:13)
alc.gif geriau sito :verkiu..ir DAUUUUG...REIKIA DAR BENT 40 CM ILGIO MAN...o per visa savaitgali tik 1 nuraizgiauu.ir tai automobilyje... verysad.gif ..o cia mergickos jau baigia..uiiiiiiiiiiiiii frusty.gif

aš pirma pradėjau temą ir jaučiu pati paskutinė baigsiu, viena su savimi kalbėsiuos
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 11, 09:16)
aš pirma pradėjau temą ir jaučiu pati paskutinė baigsiu, viena su savimi kalbėsiuos

ne viena ne viena, aš dar nersiu nežinia kiek laiko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 11, 10:16)
aš pirma pradėjau temą ir jaučiu pati paskutinė baigsiu, viena su savimi kalbėsiuos

lotuliukas.gif prajuokinai-VIENA SU SAVIM- lotuliukas.gif -NORETUM!!! schmoll.gif as gi dar viena nersiu-TAIP KAD RAMYBES NESULAUKSII!!!
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 09:00)
cray.gif  cray.gif iseinu,TIKRAI NERVAI NEBELAIKO cray.gif



Klausyk, Tiklita, nesielg su mumis- būsimom ligonėm- taip. Kas paradui diriguos pagal pionierišką manierą? doh.gif 4u.gif
Atsakyti
fuuuu. lyg ir negresia man vienišės dalia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 06:48)

EDITA MAZULKA biggrin.gif -nu LAAABAI  thumbup.gif  KOMPLEKTUKAS...papirkai mane wub.gif ...NU MYLIU AS PYYNES wub.gif ...

niu ir savo uzsitesusi monologa baigsiu ,jau nusibosti pradejusiu'' klausymu:

DASKE-KAIP SEKAS? tongue.gif



Tikli, nori dar pašiukšlinsiu temukę ir paerzinsiu Tave dukros būsimu komplektuku?
Atsakyti
nu va kas per s... i klientta nekreipkit demesio biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 09:42)
nu va kas per s... i klientta nekreipkit demesio biggrin.gif



oho bigsmile.gif koks jau didelis atrodo tas tavo salis... negi dar negana ? g.gif kokio dydzio jis dabar yra ? atrodo, tai pakankamai didelis...

bet spalvike si, tai sauniai ziurisi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 11 spalio 2010 - 09:52
Daske - nu as negaliu i sali ziuret bigsmile.gif
Per ta grazuoli modeli, net salio nesimato biggrin.gif

O jeigu rimtai, tai labai graziai atrodo thumbup.gif

toks klausimelis - o tu ji toki netaisyklingos formos ir palikt ketini? blush2.gif
Atsakyti