Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

nu va ko ASTOS NESIGIRDEJO..jinai sitiek lobiu ''pavare'' doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 10 03, 12:05)

kas bigsmile.gif g.gif



supratau ,asta30a,
niu gražiai pas tavi gaunas bigsmile.gif taip tvarkingai,net užpavydėjau blush-anim-cl.gif

užteks spoksot,reik panėrėt wink.gif
nu bet koks uždegantis dalykas,šitaip megzti bigsmile.gif ,būryj šaunių supermočių tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 03, 12:48)
nu va ko ASTOS NESIGIRDEJO..jinai sitiek lobiu ''pavare'' doh.gif


Asta vakar tik 9 val vakaro prie savo lobiu prisedo... prisedo ir iki 3 nakties nepakilo lotuliukas.gif
baisi liga, tas salis - nemiga nuo jo kankina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 03 spalio 2010 - 12:54
as irgi nu 9 iki beveik 2 vl. nakties tongue.gif ..tik as viena ramunyte zemu stulpeliu nurakaliojau blush2.gif ir ta pumpuruota 'heksagona''(nu bet jau dabrbo su juo man doh.gif bliam-viska neriu stulpeliu su 2 UZMETIMAIS blink.gif ,TAI DARBO VOS NE DUKART DAUGIAU NEI SU PAPRASTU blink.gif blink.gif ..bet ,nors viena paguoda-JIS DIDESNIS TOKS ax.gif ..)
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 03, 12:58)
ir  ta pumpuruota 'heksagona''(nu bet jau dabrbo su juo man doh.gif bliam-viska neriu stulpeliu su 2 UZMETIMAIS blink.gif


dabar vel nera kada prisest... sekmadienis... reik truputi laiko seimai skirt blush2.gif
bet, pavakaty sesiu prie to pumpuruotojo ... bandysiu is 6 lapeliu daryt - kiba nebesigarbanos blush2.gif lotuliukas.gif

Tikli, o kaip tau gavosi ramaska su vienu uzmetimu ? gali kartu nupaveiksluot palyginimui abi ramaskas: su ir be uzmetimo ? mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

Nu va visas derlius


user posted image
zvaigzdeles po 15 cm
pumpureliai po 13 cm
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 03 spalio 2010 - 13:34
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 03, 13:33)


o cia mano zvaigzele rolleyes.gif skersmuo - 30 cm...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 03 spalio 2010 - 13:43
g.gif o kodel hexsagono lapeliu skaicius nevienodas vienur 8 kitur 7 g.gif ne pas Asta o pas Kolekcijoniere pas mane jie tik 6 gavosi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 03 spalio 2010 - 13:47
QUOTE(asta30a @ 2010 10 03, 13:42)
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 03, 13:33)


o cia mano zvaigzele rolleyes.gif skersmuo - 30 cm...




oho kokios dideles, dvigubai didesnes nei mano
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 03, 13:44)
g.gif o kodel hexsagono lapeliu skaicius nevienodas vienur 8 kitur 7 g.gif ne pas Asta o pas Kolekcijoniere pas mane jie tik 6 gavosi

todel kad tai nusigrybavau pagal schema rolleyes.gif
reik eit bandyt ramaske nert, man ji labai grazi, darysiu dyyydele

o kuri čia schema tos ramaškes? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 03 spalio 2010 - 14:00
OK. ASTUT.nupaveiksluosiu biskuti veliau mirksiukas.gif ...o tavo tai thumbup.gif ...

KOLEKCIONIERE-nu tu tyliai tyliai,ramiai su po biski ir TIK BAC CIA MUMS bigsmile.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 03, 13:54)
oho kokios dideles, dvigubai didesnes nei mano



cia ne netycia, o is isskaiciavimo wink.gif noriu dideeeliu medaliuku, man graziau, kai salis is stambiu daliu bigsmile.gif tai neriu is dvieju siulu su 6 numerio vaseliu...

beje... as ramaskoj, paskutinej eilej dejau ne 4, o 2 kilpu pyneles rolleyes.gif

Atsakyti
[quote=Kolekcionierė,2010 10 03, 14:54]

o kuri čia schema tos ramaškes?
nr 2
mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 spalio 2010 - 14:02