Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(meskute231 @ 2010 10 10, 20:51)
aha.  biggrin.gif o spalvytė tai skanulė, nors ir nemėgstu pastelinių spalvų

spalvos pati labai ir nerinkau, siūlai tiesiog tokie, kurių turėjau daugiausiai namuose. šiaip gražiai žiūrisi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 10, 23:31)
kaip tylu cia savaitgali  g.gif
turbut visos inirtingai neriat (gydotes)  ax.gif

o as jau sumasciau i kokia liga susirgsiu po sitos... svajoju apie nerta paltuka  wub.gif  jau ir modeliuka turiu nusiziurejusi... zinoma, jei dar per tas pora dienu nepersigalvosiu , kol isgysiu nuo sitos ligos  bigsmile.gif

o kas liecia si sali... vis mastau... kaip gi ji sujungti, kad nesugadintu viso darbo efekto  unsure.gif  perziurejau rusaiciu foruma... tai ten merginos tieeek darbo idejusios nerdamos tuos medaliukus  doh.gif  bet... kai sujunge... visas grozis nuejo perniek... nebeliko nieko grazaus  verysad.gif 
ne visoms... kitoms labai graziai gavosi... tai ir mastau - kaip ir man isipirsus i tu pasisekusiuju rata  cool.gif

mielai prisijungčiau ir aš prie kokios naujos palatos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 10, 21:34)
mielai prisijungčiau ir aš prie kokios naujos palatos biggrin.gif


matyt, jau laikas pradet mastyt apie tai ax.gif
cia paliksim naujas ligoniukes, ir tas, kurios dar sirguliuoja ir del laiko stokos ju liga uzsites.... o mes, pagarbiai uzleisdamos joms vietas - persikeltume i nauja palata cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 10 spalio 2010 - 21:39
QUOTE(asta30a @ 2010 10 10, 23:38)
matyt, jau laikas pradet mastyt apie tai  ax.gif 
cia paliksim  naujas ligoniukes, ir tas, kurios dar sirguliuoja ir del laiko stokos ju liga uzsites.... o mes, pagarbiai uzleisdamos joms vietas - persikeltume i nauja palata  cool.gif

bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 10, 21:41)
bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


ziure ziure !!! tik pradek svarbiom temom kalbet - tai ir Tiklis ''tut, kak tuk'' lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 10, 23:45)
ziure ziure !!! tik pradek svarbiom temom kalbet - tai ir Tiklis ''tut, kak tuk''  lotuliukas.gif

daktariukas tuoj pasisakys lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 10, 21:48)
daktariukas tuoj pasisakys lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


vakarine ligoniu perziura lotuliukas.gif cool.gif
Papildyta:
Tikli !!! mergyt, netylek bigsmile.gif mes taip pasiilgom tavo blevyzgojimo thumbup.gif
Atsakyti
LABAS ZUIKUCIAI! biggrin.gif ...kodel cia taip palata apmirus? g.gif vien tik ASTULKA SU MESKUTE ''tusinasi'',ir dar JURATELE karts nuo karto isiterpia unsure.gif ...na dar ir DASKE nosi ikisa karts nuo karto...KAZKAIP ITARTINAI TYYYLU g.gif ..AR TIK NEBUSIT ISSIBEGIOJA I KITAS PALATAS?!....
GRRRRRREIT ATGAL!!!!!!!! pioneers.gif
SAUKIAMAS SKUBUS LIGONIU SUSIRINKIMAS!
help.gif
o dabar prie reikalo..MESKUTE uzsimine apie ''rusaiciu mezgima online stiliumi''-SUUUPER IDEJA thumbup.gif ...MERGYTES-MUMS IRGI REIKIA KAZKO TOOOKIO! bigsmile.gif .ar ne?juk paziurekit kaip smagu kartu sirgti blush2.gif ...ir seimynom ramiau-issipliurpia KAI KURIOS lotuliukas.gif (pvz.AS biggrin.gif ),ir manuose tyla ir ramybe ax.gif ...
kas zino,ka reikia pasirasyti,papirkti,paspausti ar tik siaip graziai flirt.gif ,kad IR SUPER MAMOJE BUTU TOKS DALYKAS? g.gif

na o dabar apie musu liga- g.gif
JURATE- thumbup.gif ...TOBULA!taip ir toliau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(savitre @ 2010 10 09, 19:53)
o tas ramunes kokio storio sūlais neriat?labai gražiai tas storis žiūrisi


labutis-CIA TIKRIAUSIAI MANES TO KLAUSEI? blush2.gif .tai vat- mezgiau siulais ANGORA RAM...jie yra gana ploni-100gr-500m.
siaip noretusi ,kad siulas butu nors 10gr-300m. mirksiukas.gif nors.... g.gif mano salis nera plonas schmoll.gif ...o detales kai kurias as ''isdidinau''-taigi kol kas rezultatu esu visai patenkinta blush2.gif ..
AAAGNEX-mazute zinok shemos jau buvo idetos,ir ta shema ASTULKOS irgi tinka mirksiukas.gif ...as kai neriau-tik kaip pvz. emiau siuos modeliukus-viska skaiciavau,didinau ar mazinau pagal save mirksiukas.gif ...zodziu-EKSPERIMENTAS smile.gif ...


EDITA MAZULKA biggrin.gif -nu LAAABAI thumbup.gif KOMPLEKTUKAS...papirkai mane wub.gif ...NU MYLIU AS PYYNES wub.gif ...

niu ir savo uzsitesusi monologa baigsiu ,jau nusibosti pradejusiu'' klausymu:

DASKE-KAIP SEKAS? tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 11 spalio 2010 - 06:39
Ilamka kažkur pradingo g.gif

Vakar šiaip netaip pabaigiau antrąją ramunėlę tai taip džiaugiuosi, lyg žygdarbį atlikus biggrin.gif , reiks dar vieną narplioti, bet ne dabar, imsiuosi šią savaitę kažkurio kito, labiausia gąsdina barankinis, kad jis nepavyks unsure.gif
Atsakyti
Daske viska sujunge dabar mastyme kuo skyles kamsyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 11, 08:52)
Daske viska sujunge dabar mastyme kuo skyles kamsyti doh.gif

PASIRODYK!!! bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 11, 07:48)
LABAS ZUIKUCIAI! biggrin.gif
labutis-CIA TIKRIAUSIAI MANES TO KLAUSEI? blush2.gif .tai vat- mezgiau siulais ANGORA RAM...jie yra gana ploni-100gr-500m.
siaip noretusi ,kad siulas butu nors 10gr-300m. mirksiukas.gif nors.... g.gif mano salis nera plonas schmoll.gif ...o detales kai kurias as ''isdidinau''-taigi kol kas rezultatu esu visai patenkinta blush2.gif ..

aš kai pabandžiau su savo siūlais nerti manes netenkino vaizdas už tad ir klausiau bandžiau su 100gr 250metrų kažkoks puodkėlis gaunasi toks kietas kad i šalio dali tikrai nepanašu įtariu bandysiu iš plonesnių siūlų
Atsakyti