Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(asta30a @ 2010 10 10, 13:35)

ziuriu ir tamsta riesines mezgei... mano mergina jau visa menesi zyzia, kad riesines numegsciau... ale, bloga mama gi laiko neranda  blush2.gif  negali salio i sona atideti  rolleyes.gif



Jei tik mėnesį zyzia, tai tu dar gera mama. Mano sūnus nuo praėjusios žiemos manęs prašinėja taip santūriai. blush2.gif ax.gif O šiemet ir vyras antrinti pradėjo ir jo megztinį liepė į šoną padėti kol vaikų neapmegsiu verysad.gif g.gif Jaučiat tėvišką jėgą? Merginai turguje norėjau komplektuką nupirkti kepurė tokia poilgė su šaliku ir pirštines priderinau, tai kai pasakė kainą 40 lt. Vyras vos nuomario negavo. Nulėkė prie siūlų turgelio mane už rankos pastvėręs ir liepė siūlus nusipirkti sūnui ir dukrai. Tai už abiejų siūlus tik 20 lt suplojom. Tai va per šį savaitgalį ir nunarpliosiu. wub.gif cool.gif vyro neklausyti- tai sausą duoną valgyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 09, 12:35)
Oho visos tik baigineja ir apie sujungimus svarsto, o as dar tik pradet ruosiuosi doh.gif  tik nesakykit, kad mane viena sioj palatoj su didziule liga kovot paliksite  verysad.gif

neeeeeeeeeeeeeee, aš lieku ilgam thumbup.gif šią savaitę tik 1,8 ramaškės
Atsakyti
gražiai jungi,meškute thumbup.gif

įdomu kaip kitos prisidės kaip žiūrėsis bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, jūsų teismui ramunė, ar viskas gerai, ar reikia ką nors pataisyti? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 10, 17:06)
Sveikos, jūsų teismui ramunė, ar viskas gerai, ar reikia ką nors  pataisyti? g.gif



thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 10, 17:40)

tai kaip supratau, ramia dūšia galiu kirpti siūlą ir megzti kitus medalius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 10, 17:41)
tai kaip supratau, ramia dūšia galiu kirpti siūlą ir megzti kitus medalius ax.gif

net neabejok thumbup.gif
Atsakyti
merginos, kaip reikia megzti tuos kablius, kur yra priešpaskutinėj eilėj?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 10, 18:41)
merginos, kaip reikia megzti tuos kablius, kur yra priešpaskutinėj eilėj?
user posted image


rasi cia wink.gif
http://picasaweb.goo...om/Alacka33/13#
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 10, 19:41)
tai kaip supratau, ramia dūšia galiu kirpti siūlą ir megzti kitus medalius ax.gif

aha. biggrin.gif o spalvytė tai skanulė, nors ir nemėgstu pastelinių spalvų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 10 spalio 2010 - 20:55
kaip tylu cia savaitgali g.gif
turbut visos inirtingai neriat (gydotes) ax.gif

o as jau sumasciau i kokia liga susirgsiu po sitos... svajoju apie nerta paltuka wub.gif jau ir modeliuka turiu nusiziurejusi... zinoma, jei dar per tas pora dienu nepersigalvosiu , kol isgysiu nuo sitos ligos bigsmile.gif

o kas liecia si sali... vis mastau... kaip gi ji sujungti, kad nesugadintu viso darbo efekto unsure.gif perziurejau rusaiciu foruma... tai ten merginos tieeek darbo idejusios nerdamos tuos medaliukus doh.gif bet... kai sujunge... visas grozis nuejo perniek... nebeliko nieko grazaus verysad.gif
ne visoms... kitoms labai graziai gavosi... tai ir mastau - kaip ir man isipirsus i tu pasisekusiuju rata cool.gif
Atsakyti