Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(siaudukes @ 2010 10 09, 19:18)
visą dieną malkas kroviau,vašelio nesučiupčioju doh.gif  unsure.gif  ohmy.gif o kokios pūslės huh.gif  verysad.gif
net šokiai neveža....

schema buvo pirmoj temoj apie viduruką rolleyes.gif

o tas ramunes kokio storio sūlais neriat?labai gražiai tas storis žiūrisi
Atsakyti
o jus matet kaip rusaites transformavo sitoki medaljonini sali? wub.gif
http://club.osinka.r...387?&start=1335
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 09, 20:57)
o jus matet kaip rusaites transformavo sitoki medaljonini sali? wub.gif
http://club.osinka.r...387?&start=1335

čia ta prasme švarkiuks schmoll.gif grubu
dar šalį ten mačiau tai tie medaliai kaip kiaušiniai
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 09, 20:00)
čia ta prasme švarkiuks schmoll.gif grubu
dar šalį ten mačiau tai tie medaliai kaip kiaušiniai

o man visai nieko ideja... Tik as jeigu daryciau, tai kiek imanoma be jokiu skyliu, siut pamusala ir toks tipo svarkelis, tipo trumpas paltukas, kad gautusi ax.gif


neapsisprendziu ar viska nert pagal schema ar kazkokius medaljonus keist, tai blaskausi visur, o neneriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 09, 20:04)
neapsisprendziu ar viska nert pagal schema ar kazkokius medaljonus keist, tai blaskausi visur, o neneriu  blush2.gif



Pasibandyk patinkancius, retesnius ar tankesnius, bandom gi cia ne viena nepatinkancius kazkuo pakeist. Busi dar viena ieskojime drinks_cheers.gif .
Del jungimo- pirmiausiai sveikinimai toms kurios jau tam etape 4u.gif 4u.gif , baltai pavydziu. As nuo pat pradzios "uzsikretimo" sito dairausi i kitus jau pabaigtus, nes man noris tarpu kad nebutu. Pastebejau, kad kai kurios medalius net prakeicia viena su kitu, kad isliktu ju forma, ta prasme, krasta vieno deda ant kito kazkiek ir pan. Taigi imsiu ciravojimo adata ir su ja darbuosiuos kai man ta diena isaus...
(vertimas: ciravojimo reiskia adymo, stambi adata)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 09 spalio 2010 - 19:33
Lieka tie plysei galvoju kaip juos uzpildyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 09, 20:00)
čia ta prasme švarkiuks schmoll.gif grubu
dar šalį ten mačiau tai tie medaliai kaip kiaušiniai

Ideja grazi, bet atlikta labai grubiai, man atrodo butu graziau jei siulai butu plonesni arba detales mazesnes mirksiukas.gif

Gal nelabai i tema, parodysiu koki as svarkeli neriau is pusapskritimiu ir kitokiu detalyciu, bet kazin ar greitu metu tokiam darbui pasirysiu, nes su statytomis rankovemis ir visokiais iliemenavimais vos neprazilau doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaGal: 09 spalio 2010 - 19:53
dailus švarkelis biggrin.gif

nu va o aš nusprendžiau kaip jungti
'a mi manera'

jungsiu visus tvarkinkai simetriškai o ne bele kaip, tam pradžią padariau, kiek kokių medaliųkų truks dasinersiu

kol kas apnėrinėjau ramunes žemu stulpiuku ir prikabinau šešiakampius iškarto.
dabar šito gabalo kontūrus apnėrinėsiu žemu stulpeliu ir prikabinsiu dar medaliukų kartu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 10, 11:27)
dailus švarkelis biggrin.gif

nu va o aš nusprendžiau kaip jungti
'a mi manera'

jungsiu visus tvarkinkai simetriškai o ne bele kaip, tam pradžią padariau, kiek kokių medaliųkų truks dasinersiu

kol kas apnėrinėjau ramunes žemu stulpiuku ir prikabinau šešiakampius iškarto.
dabar šito gabalo kontūrus apnėrinėsiu žemu stulpeliu ir prikabinsiu dar medaliukų kartu
user posted image

nu grazu bet jau as sujungiau jau kitaip ir galvoju kuo plysius uzkimst doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 10, 13:45)
nu grazu bet jau as sujungiau jau kitaip ir galvoju kuo plysius uzkimst doh.gif

pas mane užsikimš plyšiukai apnėrinėjat: darysiu tas saulutes kaip ir minėjau
Atsakyti
Merginos, merginos, man jau ne už kalnų kelialapis į Jūsų palatą. Sūnui komplektuką baigiau ir merginai įpusėjau ir galėsiu nardyti su šaliu. Biskį ne į temą ale giriuosi, gal neužkaposit.
user posted image

Merginos komplektukas bus raudonas. Šalis mano iiirrrgggiiii. bigsmile.gif Kai pagalvoju blink.gif apie medaliukus, ko ne paleidžiu per kiškas ax.gif blush2.gif unsure.gif .........
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 09, 18:02)
Gal gali pakartot, jeigu buvo idetos kazkada, schemas? Noriu papildomai kai kuriuos dadet  ax.gif


viena schemute turiu wink.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 10, 13:26)
Merginos, merginos, man jau ne už kalnų kelialapis į Jūsų palatą. Sūnui komplektuką baigiau ir merginai įpusėjau ir galėsiu nardyti su šaliu.


saunu thumbup.gif
vietu visada rasim... jei lovu ir nebebus - laikinai ant ''raskladuskes'' priglausim, kol pasveikusiosios iseis bigsmile.gif

ziuriu ir tamsta riesines mezgei... mano mergina jau visa menesi zyzia, kad riesines numegsciau... ale, bloga mama gi laiko neranda blush2.gif negali salio i sona atideti rolleyes.gif
Atsakyti