Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

labas iš ryto. ką vakar buvau sujungus išardiau, bu vienoj vietoj adata jungta kitoj vašeliu. reik nesiblaškyt ir pasirinkt vieną būdą, reik perfekto.

nors neatmetu galimybės ir ieškau kokio tinginio būdo, tik kaži aš šaus kokia geniali mintis
Papildyta:
sukasi mintis apnerti kiekvieną medalį žemu stulpeliu prikabinant juos vieną prie kito ir užpildant tarpus. kaži gal tą apnėrimą juodą daryt? kaip fonas būtų. ar nemarmaliuot ir pasilikt prie raudonos?
Atsakyti
vakarykstis mano darbas laukiu komentaru bigsmile.gif
user posted image
cia jungimas is arciau g.gif
user posted image
Atsakyti
būsiu žiauri bet schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ardyt. manau jungimas turėtų būt jei jau žemais stulpeliais tai žemais, jei su užmetimu tau su, bet nemarmaliuot. kai kurie medaliai pasideformavę. užpildyt tarpukus norėtūsi kokiom saulutėm. (raštas toks kai visi stulpiukai su užmetimu nebaigiami ir suneriami į vieną, o kitoj eilėj iš tos vienos akelės išneriama tiek stulpelių su užmetimu kiek buvo suimta)
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 09, 10:06)
būsiu žiauri bet  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif ardyt. manau jungimas turėtų būt jei jau žemais stulpeliais tai žemais, jei su užmetimu tau su, bet nemarmaliuot. kai kurie medaliai pasideformavę. užpildyt tarpukus norėtūsi kokiom saulutėm. (raštas toks kai visi stulpiukai su užmetimu nebaigiami ir suneriami į vieną, o kitoj eilėj iš tos vienos akelės išneriama tiek stulpelių su užmetimu kiek buvo suimta)

eina na........ doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Sugriztu i palata 4u.gif Siandien nusiaubiau siulu parduotuve ir nusipirkau siulus siam grazuoliui, noreciau jau dabar kibti i darba, bet reikia ruostis, vakare isvaziuojam i uosvienes jubilieju, o su mezginiu itariu prie stalo neleis sedet ax.gif

Daske - ziaurus verdiktas, bet as pritariu Meskute231 nuomonei del susiuvimo, tiek darbo idejus medalius mezgant griekas butu pachalturinti susiunant blush2.gif
Atsakyti
as turbut bandysiu jungti, kaip airiskus nerinius... su vaseliu... pynutem... bet, kiek imanoma mazus tarpelius su miniatiurinem gelytem uzkisiu ax.gif tiesa pasakiu, tai planuoju... bet ar gausis dar nezinau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 09, 13:30)
as turbut bandysiu jungti, kaip airiskus nerinius... su vaseliu... pynutem... bet, kiek imanoma mazus tarpelius su miniatiurinem gelytem uzkisiu  ax.gif  tiesa pasakiu, tai planuoju... bet ar gausis dar nezinau  unsure.gif

Oho visos tik baigineja ir apie sujungimus svarsto, o as dar tik pradet ruosiuosi doh.gif tik nesakykit, kad mane viena sioj palatoj su didziule liga kovot paliksite verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 19:24)

SIAUDUKES-klausyk dabar menes pioneers.gif- TA RUDA BLYYYNA ISMETAMMMM!!!!(jis visa vaizda gadina...kaip svetimkunis koks g.gif ..


nebutinai ax.gif tiesiog i viduriuka balta gelyte inerk ir kokia viena - dvi juosteles baltas apnerk aplinkui bigsmile.gif manau, tada pagyvintum ji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 09, 13:35)
Oho visos tik baigineja ir apie sujungimus svarsto, o as dar tik pradet ruosiuosi doh.gif  tik nesakykit, kad mane viena sioj palatoj su didziule liga kovot paliksite  verysad.gif

Nepergyvenk aš čia tik savaitgaliais ,taigi dar ilgam užsigulėsiu ,turiu tik 7 medalius
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 09:07)
tai vat mergytes...mano medaliukai nr 7 ir 8...(siaip vienas medaliika puiki ''alternatyva'' ramunytei.daug maziau siulo reikia ir daug greiciau nusineria..)..as dejau 2 eiles apnerimo,o siaip graziau atrodo viena blush2.gif ,(dariau taip.nes manau kad jungt bus laengviau..na bus matyt kai jungsiu g.gif )
user posted image
user posted image

Gal gali pakartot, jeigu buvo idetos kazkada, schemas? Noriu papildomai kai kuriuos dadet ax.gif
Atsakyti
visą dieną malkas kroviau,vašelio nesučiupčioju doh.gif unsure.gif ohmy.gif o kokios pūslės huh.gif verysad.gif
net šokiai neveža....

schema buvo pirmoj temoj apie viduruką rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 09 spalio 2010 - 18:20
nu prisiuvau eina sau doh.gif jau tingiu fotkyt tik mislinu kaip tarpus pildyt g.gif
Atsakyti