Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(meskute231 @ 2010 10 08, 19:05)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kąvą išlaistysi ant tų kvarkamulių pasidėjus

nepavyks tiap lengvai iš palatos pabėgt. aš irgi tipo atostoguose nuo mezgimo biat vistiek nosį įkišus smaksau. kiba ajit junkt ir man tuos ordinus, juk ne mezgimas o siuvimas čia jo?
Papildyta:
nail.gif  yu.gif  angel.gif  sokiai.gif užveda mane Sipavičius wub.gif

greit mergos bėgam pas siuvėjas, raik tikliui tramdomujų marškinių, ji nepasveikusi veržiasi iš palatos blink.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
nu akei blush2.gif blush2.gif blush2.gif gėdingai prisipažystu (ir jau girdžiu kaip tiklis žviegia ir ukaciaka šoka) man trūks dar minimum aštuonių medalių. ilgio neišneša, plotis pac tasssss
Atsakyti
FOTO FOTO FOTO bigsmile.gif
Būk draugas,aaaaaaaaaaaaaaaaaa 4u.gif
Atsakyti
NU merginos, trumpam padėkit vąšelius į šalį ir pasigaminkit vit C

Po kiekvieno skrydžio Australijos aviakompanijos QANTAS pilotai užpildo specialų blanką (dar kitaip vadinamą skundų lapą), kuriame aprašo problemas,kilusias skrydžio metu ir kurias reikia pašalinti. Kompanijos inžinieriai skaito tuos lapus ir šalina problemas. Pašalinus problemą lapo apačioje parašoma, kokių veiksmų buvo imtasi, kad pilotas galėtų perskaityti prieš sekantį skrydį.

Štai keletas realiai užregistruotų kompanijos Qantas pilotų skundų ir inžinierių atsakymai į juos. Reikia pažymėti, kad Qantas - vienintelė aviakompanija pasaulyje, kurioje iki šiol nebuvo nė vienos aviakatastrofos.

Taigi, P - problema, S - sprendimas.

P: Pagrindinį vidinį kairįjį ratą beveik reikia keisti.
S: Pagrindinis vidinis kairysis ratas beveik pakeistas.


P: Bandomasis skrydis normalus, išskyrus per kietą automatinį nusileidimą.
S: Šio modelio lėktuvuose nėra įdiegta automatinio nusileidimo sistema.


P: Kažkas kabinoje atsilaisvino ir skleidžia garsus.
S: Kažkas kabinoje priveržta.


P: Autopilotas stabilaus aukščio palaikymo režimu duoda 200 pėdų per minutę žemėjimą.
S: Problemos ant žemės atkurti neįmanoma.


P: Įtariame, kad lango stikle atsirado įskilimas.
S: Įtariame, kad Jūs teisus.


P: Frikcinės kaladėlės stabdo greičio rankenos judėjimą.
S: Būtent tam jos ten ir įrengtos.


P: Neveikia radiolokacinė sistema.
S: Radiolokacinė sistema niekada neveikia OFF padėtyje.


P: Dešinės pusės šasi susidėvėjimo požymiai.
S: Požymiai pašalinti.


P: Trūksta trečiojo variklio.
S: Po neilgų paieškų trečias variklis rastas po dešiniuoju sparnu.


P: Lėktuvas keistai elgiasi.
S: Lėktuvas perspėtas, kad reikia būti paklusniam, skristi normaliai ir
neišdykauti.


P: Radaras dūzgia.
S: Radaras perprogramuotas kitam garsui.


P: Kabinoje pelė.
S: Į kabiną įleista katė.


P: Negyvi vabzdžiai ant priekinio stiklo.
S: Mes jau užsakėme gyvų vabzdžių.


P: Ausinėse neįtikinami garsai.
S: Garsai sureguliuoti iki įtikinamo lygio.


P: Kabinoje dunksėjimas, tarsi nykštukas belstų plaktuku.
S: Iš nykštuko atimtas plaktukas.


P: Salone daug musių.
S: Musės perskaičiuotos - jų kiekis atitinka leistiną normą.


P: Kabina purvina - netinka net kiaulėms.
S: Kabina išplauta - kiaulėms tinka.


P: Prietaisų panelėje pastebėti trys tarakonai.
S: Vienas užmuštas, vienas sužeistas, trečiam pavyko pasprukti.
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 08, 22:17)
FOTO FOTO FOTO bigsmile.gif
Būk draugas,aaaaaaaaaaaaaaaaaa 4u.gif

tai kad dar nesujungiau. tik viena trumpa ir viena ilga kraštinė....tuoj einu pafotysiu....bendrai ne.....pabandžiau tai kokybė tragiška doh.gif su mano muiline....nieko nepavyksta išlaužt verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 08 spalio 2010 - 20:50
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 08, 20:45)
tai kad dar nesujungiau. tik viena trumpa ir viena ilga kraštinė....tuoj einu pafotysiu....bendrai ne.....pabandžiau tai kokybė tragiška doh.gif su mano muiline....nieko nepavyksta išlaužt verysad.gif


kaip gaila.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 08, 21:58)
kaip gaila....  verysad.gif

ko cia gailet eik kokio dzingaso inkalt ir bus rytas uz vakara protingesnis g.gif
Atsakyti
suvirškinsim ir blogos kokybės cool.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 08, 21:15)
nu akei  blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif gėdingai prisipažystu (ir jau girdžiu kaip tiklis žviegia ir ukaciaka šoka) man trūks dar minimum aštuonių medalių. ilgio neišneša, plotis pac tasssss

kaip sakant: assa.gif...si karta susokau ''soki su vaseliu dantyse'' lotuliukas.gif ...ASSSA!!!! TAIP GREIT NEPASVEIKSI liezuvis.gif ,o dar vyras tuoj grys-ne vaselis galvoj bus hihihi.gif ...
JURATE- thumbup.gif ..mums ligoniams kaip tik tokio stiliaus juokai mirksiukas.gif

meskut-tu tik greiciau kelk foto,nes jei mes visos eisim gult su tuo begaliniu noru PAAAMATYYYT blink.gif tavo beveik baigta grozi,tai galim SAPNUOSE TAVE APLANKYTI...U...o as,jei labai pas tave patiks,tai galiu ir ilgiau pasilikt biggrin.gif ,bo KOLEKCIONIERE man jau tramdomais grasina-pats laikas''tept slides''...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 22:24)
JURATE- thumbup.gif ..mums ligoniams kaip tik tokio stiliaus juokai mirksiukas.gif


džiaugiuos, kad patiko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 08, 23:38)
džiaugiuos, kad patiko biggrin.gif

patiko-NE TAS ZODIS biggrin.gif ...reik sakyt ''PAATIIIKO!'' thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos ligones eikit kavukes gerti ir vaselius i dantis biggrin.gif
Atsakyti