Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 18:44)
tai tikli kam tau tas šalis?  g.gif kai iš abiejų šonų šildo? a? nu nereik tau jo, siusk man tas delates kur nunerei, aš panaudosiu  bigsmile.gif

doh.gif TIKSLIAI doh.gif ...kam man jis g.gif ...NU VSIO-ISSIRASAU IS PALATOS!!!!.ciau mergos-as jau SVEIIIKA!!!..MAN kolekcioniere akis atvere didis.gif...o mano medaliu vistiek negausi bebe.gif-as juos vietoj SERVETELIU PANAUDOSIU liezuvis.gif ...
CIAU BAMBINOS!!!!
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 20:50)
doh.gif TIKSLIAI doh.gif ...kam man jis g.gif ...NU VSIO-ISSIRASAU IS PALATOS!!!!.ciau mergos-as jau SVEIIIKA!!!..MAN kolekcioniere akis atvere didis.gif...o mano medaliu vistiek negausi  bebe.gif-as juos vietoj SERVETELIU PANAUDOSIU  liezuvis.gif ...
CIAU BAMBINOS!!!!

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kąvą išlaistysi ant tų kvarkamulių pasidėjus

nepavyks tiap lengvai iš palatos pabėgt. aš irgi tipo atostoguose nuo mezgimo biat vistiek nosį įkišus smaksau. kiba ajit junkt ir man tuos ordinus, juk ne mezgimas o siuvimas čia jo?
Papildyta:
nail.gif yu.gif angel.gif sokiai.gif užveda mane Sipavičius wub.gif
Atsakyti
Pagaliau aš turiu barankinį tą bigsmile.gif Tik kaip ir visus truputi pagal save patiuningavau biggrin.gif


Siauduke, man atrodo reikia kažkaip kitaip detales dėliot g.gif Dabar gaunas, kad visos didelės vienam šone, o kitur mažos. Aš tai dėčiau pagal schemą kaip peišiny, dvi didelės, aukštesnei eilėj automatiškai maža. Arba galima į tarpus 5 ar 6 įmontuoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 08, 19:47)
tarkit mergaitės savo žodį.ką turiu daryt,ar kitaip daryt g.gif

naaa, aš būčiau darius ir darysiu taip, kad tasai tavasis šešiabriaunis ne viršūnėmis su kitais ordinais jungtųsi, o lygiosiomis kraštinėmis. Gali ir šiek tiek užeiti ant viršaus. Tuomet mažesni tarpai bent jau aplink jį bus ir nebus toks tįsalas 4u.gif
Atsakyti
Va norėjau sakyt, kad šešiabriaunis kažkaip ne taip žiūrisi.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 19:50)
CIAU BAMBINOS!!!!

kudyyyy?! Stovėt! Ramiai! Ir kad nė krus iš palatos be rezultato mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 08, 21:08)
naaa, aš būčiau darius ir darysiu taip, kad tasai tavasis šešiabriaunis ne viršūnėmis su kitais ordinais jungtųsi, o lygiosiomis kraštinėmis. Gali ir šiek tiek užeiti ant viršaus. Tuomet mažesni tarpai bent jau aplink jį bus ir nebus toks tįsalas  4u.gif



QUOTE(Forget @ 2010 10 08, 21:10)
Va norėjau sakyt, kad šešiabriaunis kažkaip ne taip žiūrisi.

drinks_cheers.gif dėl šešiabriaunio, tik tingėjau pirštukus pamiklint ir mygtukus suspaudyt
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 08, 19:58)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif kąvą išlaistysi ant tų kvarkamulių pasidėjus

nepavyks tiap lengvai iš palatos pabėgt. aš irgi tipo atostoguose nuo mezgimo biat vistiek nosį įkišus smaksau. kiba ajit junkt ir man tuos ordinus, juk ne mezgimas o siuvimas čia jo?

thumbup.gif AS JAS ''NEPAGEIDAUJAMIEMS'' SVECIAMS po puodukais desiu thumbup.gif ...po vieno tokio kavos gerimo,pasibaigusiu ''kavos ezeru'' ant stalo thumbup.gif ,ir mano''lyg tarp kitko'' lepteltu zodziu,-'' irnesakyk.gif NIEKO TOKIO,AS JAS TUOJAU ISMESIU..VISTIEK IS SITO SIULO KAVA NEISSIPLAUNA irnesakyk.gif O IR MEZGIAU NEILGAI-TIK 2 SAVAITES rolleyes.gif ''- ilgam uzmirs kelia i mano namus... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif


SIAUDUKES-klausyk dabar menes pioneers.gif- TA RUDA BLYYYNA ISMETAMMMM!!!!(jis visa vaizda gadina...kaip svetimkunis koks g.gif ..dar pametom margu medaliuku...ar viduriuka ar apnerk kur paskutine eile tuo rudu siulu thumbup.gif )...tada prilipdom maziuku medaliusikusiu tongue.gif ir vaizdas bus thumbup.gif ..NIEKADA NEBUNA VAIZDO NEPABAIGTO MEZGINIO... schmoll.gif

sakiau jau negrysiu cia,bet NUUU NEGALIUUUU cry.gif
Papildyta:
DASKE-KAIP SEKAS?!!
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 08, 20:05)

nail.gif  yu.gif  angel.gif  sokiai.gif užveda mane Sipavičius wub.gif

nu bliam..vyras nespejo isvaziuot,o jinai jau SIIPAVICIU nusiziurejus nagus nail.gif ''.''daleko poidios...'' mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 08 spalio 2010 - 19:17
kurrrr nespėjo išvažiuot. jis jau mašinkas susirinkęs namolio jud. raijk suktis greičiau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 08, 20:11)
kudyyyy?! Stovėt! Ramiai! Ir kad nė krus iš palatos be rezultato  mad.gif

as tik trumpam-i kita palata- blush2.gif vat dar koki virusiuka ''nustveriu'' ir atgal ax.gif
Atsakyti
nu neriau neriau galvoju reik siut pabandyt ir susidurinau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 21:40)
as tik trumpam-i kita palata- blush2.gif  vat dar koki virusiuka ''nustveriu'' ir atgal ax.gif

bigsmile.gif ėėėėė bet rimts kodėl mes neturim poskyrio kur konkretų daiktą on-line megztume.....nu šitą....kaip pas rusaites. galima sakyt su šiuo šaliu padarėm pradžią.
Atsakyti