Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(Forget @ 2010 10 08, 14:55)
Klausykit, o kai neriat pačią baranką nuo 6iki 8 eilės, dar neprijungus, ji riečiasi jums?  g.gif  Nes nu pagal schemą, tai ir turėtų riestis, nes sritulys didėja, o stulpelių ne. Nepatogu megzt, kai primegsiu tą baranką, labai džiaugsiuos  biggrin.gif



jio ir turi riestis smile.gif o tu nerini ''isversk'' i antra puse - patogiau bus nert mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 16:06)
Man tas negresia, maniškis Suomijoj, o kaimynų nėėėėėėėėra  tongue.gif

lotuliukas.gif man irgi. maniški po europą malas, dabar darbo yr tai tik grįžt ir apsisukęs vėl..... kaimynų taip pat nėėėėėėr
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 15:18)
įsivaizduoji kaip aš jį užknisau  lotuliukas.gif o dėl kaimyno tai aišku pavyyyyydžiu  biggrin.gif  o dar jei toks kuris viską remontuoja, patvarko  hihihi.gif



QUOTE(meskute231 @ 2010 10 08, 17:05)
lotuliukas.gif man irgi. maniški po europą malas, dabar darbo yr tai tik grįžt ir apsisukęs vėl..... kaimynų taip pat nėėėėėėr

bigsmile.gif tai klausykit kai labai ''suges kasnors'' as jums savo kaimyna galesiu ''paskolint'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...kurmi,geras vyras ir viska moka... lotuliukas.gif ..ziurek,po keliu ''pagalbos rankos'' sesiju ir jusu vyrai toli nuo namu nebebegs lotuliukas.gif lotuliukas.gif ..kurnors netoli sukiosis gun_smilie.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 16:32)
bigsmile.gif tai klausykit kai labai ''suges kasnors'' as jums savo kaimyna galesiu ''paskolint'' lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...kurmi,geras vyras ir viska moka... lotuliukas.gif ..ziurek,po keliu ''pagalbos rankos'' sesiju ir jusu vyrai toli nuo namu nebebegs lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ..kurnors netoli sukiosis gun_smilie.gif

Siusk jį čia, aš jam mėnesiui darbo rasiu bigsmile.gif
Atsakyti
Labas Tikli, o iš kur konkrečiau esi? Aš žinok, žinau kur yra Balbieriškis ot. Į mamos tėviškę pro jį važiuoti reikia.
Atsakyti
QUOTE(editamazoji @ 2010 10 08, 17:52)
Labas Tikli, o iš kur konkrečiau esi? Aš žinok, žinau kur yra Balbieriškis ot. Į mamos tėviškę pro jį važiuoti reikia.

thumbup.gif thumbup.gif ...zinai,man atrodo visa lietuva zino kur yra balbieriskis- mirksiukas.gif ,,jauciu nera ne vieno lietuvos jumoristo ,kuris nebutu sito miestelio paminejes lotuliukas.gif ....
kolekcioniere-O TU MANO KAIMYNO LABAI NESKRIAUSI? g.gif ..zinai,dabar jau prabudo ''gobsumo ir savininkiskumo jausmas'' g.gif ...o kas jei pet ta men.laiko tu ji taiiip nustekensi,kad paskui jis nebus niekam tinkamas g.gif ...IS KUR AS KITA TOKI GERA KAIMYNA PAIMSIU?! mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 16:59)
thumbup.gif  thumbup.gif ...zinai,man atrodo visa lietuva zino kur yra balbieriskis- mirksiukas.gif ,,jauciu nera ne vieno lietuvos jumoristo ,kuris nebutu sito miestelio paminejes lotuliukas.gif ....
kolekcioniere-O TU MANO KAIMYNO LABAI NESKRIAUSI? g.gif ..zinai,dabar jau prabudo ''gobsumo ir savininkiskumo jausmas'' g.gif ...o kas jei pet ta men.laiko tu ji taiiip nustekensi,kad paskui jis nebus niekam tinkamas g.gif ...IS KUR AS KITA TOKI GERA KAIMYNA PAIMSIU?! mastau.gif

nu va, dalintis nebenori, tu tai ir kaimyną ir savaji turi, o as nieko verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 08 spalio 2010 - 17:26
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 18:25)
nu va, dalintis nebenori, tu tai ir kaimyną ir savaji turi, o as nieko  verysad.gif

alia nu tu tik pagalvok :mastau:nu zinai,tiksliai doh.gif -ir vyras ,ir kaimynas g.gif NU BUOZE TIKRA blink.gif ...matai,tai man visai gerai tada iseina g.gif -nu zinai NET PATI SAU PAVYDZIU g.gif biggrin.gif
mirksiukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
tai tikli kam tau tas šalis? g.gif kai iš abiejų šonų šildo? a? nu nereik tau jo, siusk man tas delates kur nunerei, aš panaudosiu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 08 spalio 2010 - 17:45
darau ATASKAITĄ tongue.gif (kaip smagiai priplepėjot thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
vakar tris val.šikinę iįtursinus,ant kelienių priklaupus,prakaitą braukdama,ir gailiai dūsaudama,štai kų išstenėjau
user posted image
nu kai paimi jį schmoll.gif nei tai tysalas,nei kas,o iki adijalo dar daug šaukia jam.
dar bandysiu tas skylutes ,,miniukais,,užčiravot g.gif
tarkit mergaitės savo žodį.ką turiu daryt,ar kitaip daryt g.gif
Papildyta:
user posted image

ir iš arti
Papildyta:
man rods,kuo didesnė detalė tuo žiūrisi geriau g.gif ,o tos nei mažos nei didelės,tai ot unsure.gif

dar cirupkę pamiršau nusipirkt doh.gif (tokia arklinė adata su uodega plačia)gal sakau susiuvus būt geriau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siaudukes: 08 spalio 2010 - 18:49
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 08, 19:45)
darau ATASKAITĄ tongue.gif (kaip smagiai priplepėjot thumbup.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif )
vakar tris val.šikinę iįtursinus,ant kelienių priklaupus,prakaitą braukdama,ir gailiai dūsaudama,štai kų išstenėjau
user posted image
nu kai paimi jį schmoll.gif nei tai tysalas,nei kas,o iki adijalo dar daug šaukia jam.
dar bandysiu tas skylutes ,,miniukais,,užčiravot g.gif
tarkit mergaitės savo žodį.ką turiu daryt,ar kitaip daryt g.gif
Papildyta:
user posted image

ir iš arti

tu jau ji sunerus g.gif
Atsakyti
visada galima išardyt bigsmile.gif
Atsakyti