Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

labas rytas 4u.gif prisiduodu. visdar sergu. vakar nunarpliojau du 1L medalius, pradėjau 3 narplioti, dar tuo pačiu ir mažajam liemenę mezgu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 08, 12:00)
o ką aš jum sakiau cool.gif (dėl sujungimo)


čia kaip su airiškai nėriniais. Turiu krūvą detalių, bet laukiu, gal kas sujungs bigsmile.gif
Atsakyti
Nu ligonis, ne kitaip doh.gif lotuliukas.gif . Kad pakilus 5-ta ryto reik ant smugio ruostis ir darban maut, tai ne, gi reikia perskaityt viska, kam kiek temperaturos, kas jau sveiksta biggrin.gif tongue.gif . Groziai, groziai, susijungs, bus dar graziau. Cia gal kaip kam- as tai milines noriu, desiu kad dengtu truputi, o gal galima ir su vaseliu tinkliuka netaisyklinga kam patinka, ar su adata susiuvinet.
Tikli, grazus pabandymai, pusiau ramunyte matau savo sarasiuke irgi, bet kad pajudinsiu vasa dabar tik po poros dienu.
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 08, 13:38)
bet kad pajudinsiu vasa dabar tik po poros dienu.


Kaip dviprasmiškai suprast galima lotuliukas.gif lotuliukas.gif kiekvienas pagal savo sugedimo laipsnį lotuliukas.gif
Atsakyti
taip noriu baikt sendie bet kazin ar iseis nes i kursus isvarau 3 valandukem 4u.gif
Atsakyti
A ciu gervei uz moralini palaikyma 4u.gif 4u.gif 4u.gif ir paaiskinima mezgant ramaska va rodausi user posted image
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 08, 11:00)
o gal ką nors aplankyt nori be tavęs tongue.gif



QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 11:09)
Taigi ji kaimyną turi  tongue.gif



QUOTE(Daske @ 2010 10 08, 11:32)
vaseli lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nu blyn medalius megzt lengviau nei viska jungt doh.gif

TAI KA,ASTRIADANTES,tik palik palata(iseik pasiprocedurint.. tongue.gif PASIPROCEDURINT,o ne pas KAIMYNA biggrin.gif ),tai jau ir APIPLETKINOT?! beee.gif juokites juokites-tuoj ir jums taip bus,vat sedit per dienas i medalius nosis subede,i savo brangiausius vis maziau demesio skiriat...ateis laikas,kai ir jus namie prades palikinet,ir teks ir jums KAIMYNU IESKOT lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...o del konkurenciu irnesakyk.gif ,su tokiu''lengvai nuciuozusiu uzsispyrusiu avinu hihihi.gif kaip MB gali gyvent tik toks pats ''nuciuozes'' zmogus.jei ka,tai grazins atgal ir dar ''pinigu primokes kad atgal pasiimciau lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 13:55)
TAI KA,ASTRIADANTES,tik palik palata(iseik pasiprocedurint.. tongue.gif PASIPROCEDURINT,o ne pas KAIMYNA biggrin.gif ),tai jau ir APIPLETKINOT?! beee.gif juokites juokites-tuoj ir jums taip bus,vat sedit per dienas i medalius nosis subede,i savo brangiausius vis maziau demesio skiriat...ateis laikas,kai ir jus namie prades palikinet,ir teks ir jums KAIMYNU IESKOT lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...o del konkurenciu irnesakyk.gif ,su tokiu''lengvai nuciuozusiu uzsispyrusiu avinu hihihi.gif kaip MB gali gyvent tik toks pats ''nuciuozes'' zmogus.jei ka,tai grazins atgal ir dar ''pinigu primokes kad atgal pasiimciau lotuliukas.gif ...

Man tas negresia, maniškis Suomijoj, o kaimynų nėėėėėėėėra tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 15:06)
Man tas negresia, maniškis Suomijoj, o kaimynų nėėėėėėėėra  tongue.gif

taip toli pabego blink.gif ...gerai ''davarei'' kad net i suomija nere lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...sakai nera kaimynu g.gif TAI PAVYDI MAN tongue.gif AAAAANIAAAA?! liezuvis.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 14:10)
taip toli pabego blink.gif ...gerai ''davarei'' kad net i suomija nere lotuliukas.gif  lotuliukas.gif ...sakai nera kaimynu g.gif TAI PAVYDI MAN tongue.gif AAAAANIAAAA?! liezuvis.gif

įsivaizduoji kaip aš jį užknisau lotuliukas.gif o dėl kaimyno tai aišku pavyyyyydžiu biggrin.gif o dar jei toks kuris viską remontuoja, patvarko hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 08, 13:43)
A ciu gervei uz moralini palaikyma 4u.gif  4u.gif  4u.gif  ir paaiskinima mezgant ramaska va rodausi


bigsmile.gif wub.gif

ziuuriu ziuriu as i tas ramaskas... payinka man jos... jauciu danersiu dar viena rolleyes.gif

o cia du nauji modeliukai i mano sali...

user posted image
Atsakyti
Klausykit, o kai neriat pačią baranką nuo 6iki 8 eilės, dar neprijungus, ji riečiasi jums? g.gif Nes nu pagal schemą, tai ir turėtų riestis, nes sritulys didėja, o stulpelių ne. Nepatogu megzt, kai primegsiu tą baranką, labai džiaugsiuos biggrin.gif

O man tos ramunės visai negražios, galvoju pakeist kažkuo kitu. Nu nebent pabandysiu ir manoji stebuklingai graži pasirodys bigsmile.gif
Atsakyti