Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(naiste777 @ 2010 10 08, 10:03)
Naujos temos neskaičiau, tai nieko nežinau, kaip jums visoms sekasi? Gal jau kas pasveiko, t.ty. nusinėrė šalį? Ir sakykit, jau patyrusios, kiek ir kokių siūlų geriausia nusipirkt? Aš galvoju apie kokią nors pusvilnę kur 100g 200 metrų. Kiek jų reikia? Aš visą laiką damušinėju nebaigtus darbus, bet tas šalis vis neišeina iš galvos  doh.gif

NIU MERGYT thumbup.gif galvoji...tik zinok reiks tokiu siulu daugggg mirksiukas.gif ..be kilogramo rankose net schmoll.gif ...na i asku priklausys nuo norimo dydzio... mirksiukas.gif ..apytiksliai kilo reiks TIKRAI-o daugiau g.gif ...(as vistik manau kad tau reiks kokiu 1.3 kg mirksiukas.gif ..BET ZIINOK MANIM PASITIKEK ATSARGIAI lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sveikos, ligones 4u.gif
tikiuosi, sveikyn neinat - dar negreit paliksit sia palata rolleyes.gif

Tikli, tavo medaliukai kaip is katalogo wub.gif
o sujungima ir as taip bandysiu daryti, kaip tu aprasei... as irgi manau, kad nereikia deformuoti medaliu apvalumo... nebeteks grozio cool.gif

kas del sunaudotu siulu... baigineju savo darbuku, tai galiu paporinti, kokios mano islaidos bus:
1,2 kg siulu (3360 m) mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba srytas, prisirašau į ligoninę biggrin.gif
QUOTE(asta30a @ 2010 10 08, 00:43)
sveikute susirgusi siuo virusu  4u.gif saunu, kad atsiranda nauju ligoniu - palata neistustes... nes tuoj vienos merginos jau baigia sveikineti, paliks mus  ax.gif  tai, tikimes, kad vis atsiras nauju, kurios neleis istusteti lovoms  thumbup.gif

dabar taip, visu pirma del tu burbuliuku... kaip tu juos darai ? ar visus sesis stulpelius su uzmetimu, nepabaigusi stulpeliu, suneri vienu uzmetimu... ar isbaigi visus sesis stulpelius su uzmetimu ir tik pirma ir paskutine sukabini ?  rolleyes.gif

del medaliuko nr. 3 ... 6,7, 8 ir 9 eiles neri kaip 5 eile... ta, prasme pusiniais stulpeliais, tada 10 eilej kabini prie 3 eiles - gausis ''baranka''  mirksiukas.gif



QUOTE(gerve @ 2010 10 08, 00:44)
Kokia nuostabi diena! "Prisijaukinau" "baronkini"!! clap.gif  ploja.gif .
user posted image. Cia dar nebaigtas, bet jau baika, toliau zinom ka daryt.  tongue.gif
Sveika prisijungus i si sauni buri, Forget! Ir kai pradesi pusiniu eile, jei ja nersi kabindama tik uz priekinio kilpeles siulo (pries tai buvusios eilutes), kai jungsi baronkyte, galinis kilpos siulas tam bus kaip tik. Nu paaiskinimai mano  doh.gif , gal suprasit. blush2.gif


Aš jau vakar vakare išjungu skompą supratau kaip tuos burbuliukus daryt bigsmile.gif labai gražu. Ačiū už pamokas 4u.gif

Dabar pagalvojau, aš airiškus nėrinius mėgstu ir ten yra visokių gražių medalionų. Galima būtų pritaikyti bigsmile.gif Turiu žurnalą tų nėrinių, pirm darbe nuskanuosiu, aš jau radau kas labai tiktų.

Bėda, aš tai norėjau tik pabandyt, o užsikabinau. Siūlai baigėsi doh.gif O važiuoti tai į kitą galą miesto.
Tiesa mano tai margas bus. Pagrindas tamsiai mėlynas, su šviesiai mėlynu ir tamsiai bordo.
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 08, 10:47)
Laba srytas, prisirašau į ligoninę  biggrin.gif
Aš jau vakar vakare išjungu skompą supratau kaip tuos burbuliukus daryt  bigsmile.gif  labai gražu. Ačiū už pamokas  4u.gif

Dabar pagalvojau, aš airiškus nėrinius mėgstu ir ten yra visokių gražių medalionų. Galima būtų pritaikyti  bigsmile.gif  Turiu žurnalą tų nėrinių, pirm darbe nuskanuosiu, aš jau radau kas labai tiktų.

Bėda, aš tai norėjau tik pabandyt, o užsikabinau. Siūlai baigėsi  doh.gif  O važiuoti tai į kitą galą miesto.
Tiesa mano tai margas bus. Pagrindas tamsiai mėlynas, su šviesiai mėlynu ir tamsiai bordo.

VAT VAT,KAD NEREIKIA BANDYT mirksiukas.gif ..as irgi ''sedau kaip reikiant'' po ''pabandymo''...is pradziu tik sapnuodavau sali,o kai pabandziau-tai ir nebemiegu beveik- lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
siandien geras ''bajeris ''buvo blink.gif ...ryte su vyru kalbam ka savaitgali reik nuveikt,ir nusprendziam,kad,kol grazus oras,reiktu kapus uosvio ir dieduku sutvarkyt blush2.gif ...na o uosvio kapas BALBIEISKI( tik nebandot d blush2.gif bar zvengt ba lens.gif triniti.gif),tai vat mano vyras ir sako:TU NEVAZIUOK,AS VIENAS SUSITVARKYSIU..TU GERIAU PAMEGSK... blink.gif blink.gif ..TAIP IR LIKAU TOKIA ISRAISKA SEDET...ir vat dabar galvoju,NU NEGI JAU MAN TAIP BLOGAI( taip baisiai atrodo g.gif ),kad net MB siulo man padirbet...siaip jis pas mane ''rankinis toks'',be manes schmoll.gif ...
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 10:56)
siandien geras ''bajeris ''buvo blink.gif ...ryte su vyru kalbam ka savaitgali reik nuveikt,ir nusprendziam,kad,kol grazus oras,reiktu kapus uosvio ir dieduku sutvarkyt blush2.gif ...na o uosvio kapas BALBIEISKI(  tik nebandot d blush2.gif bar zvengt ba lens.gif  triniti.gif),tai vat mano vyras ir sako:TU NEVAZIUOK,AS VIENAS SUSITVARKYSIU..TU GERIAU PAMEGSK... blink.gif  blink.gif ..TAIP IR LIKAU TOKIA ISRAISKA SEDET...ir vat dabar galvoju,NU NEGI JAU MAN TAIP BLOGAI( taip baisiai atrodo g.gif ),kad net MB siulo man padirbet...siaip jis pas mane ''rankinis toks'',be manes schmoll.gif ...


Tu naudokis, antrą kartą gali ir nesiūlyt bigsmile.gif
Atsakyti
o gal ką nors aplankyt nori be tavęs tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 08, 11:00)
o gal ką nors aplankyt nori be tavęs tongue.gif


O ji tegu mezga mezga irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 08, 10:06)
O ji tegu mezga mezga  irnesakyk.gif

Taigi ji kaimyną turi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 11:09)
Taigi ji kaimyną turi  tongue.gif

vaseli lotuliukas.gif lotuliukas.gif
nu blyn medalius megzt lengviau nei viska jungt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 10:09)
Taigi ji kaimyną turi  tongue.gif


thumbup.gif
Atsakyti
o ką aš jum sakiau cool.gif (dėl sujungimo)
Atsakyti
susideliojau medaliukus sujungimui ir... pamaciau, kad man dar nert ir nert ju reikes doh.gif
atrodo gavosi tokio dydzio, kaip originale... o pasirodo, kad tik 3/4 ju teturiu rolleyes.gif

prie 1,2 kg sunaudotu siulu dar galime pripliusuoti +/- 200 g ... daug nebeturetu sueit, kadangi tuos ''edrunus'' medaliukus jau esu visus padariusi smile.gif

Atsakyti