Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 08:07)
tai vat mergytes...mano medaliukai nr 7 ir 8...(siaip vienas medaliika puiki ''alternatyva'' ramunytei.daug maziau siulo reikia ir daug greiciau nusineria..)..as dejau 2 eiles apnerimo,o siaip graziau atrodo viena blush2.gif ,(dariau taip.nes manau kad jungt bus laengviau..na bus matyt kai jungsiu g.gif )
user posted image


nu man ramunės niekas nepakeis, ji man be galo graži, o šitą irgi reiks bent vieną nusinarpliot thumbup.gif
Atsakyti
atskirai koki jie visi gražūs,bet kai sujungiau į paklodę doh.gif doh.gif blink.gif blink.gif
nu blyn blyn verysad.gif nesičiupinėja,tamposi nu nepriemna cray.gif cray.gif cray.gif
Atsakyti
nu netveriu pradejau jugt kaip jum mano jungimas nenoriu kad butu tarpu g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 08, 08:42)
nu netveriu pradejau jugt kaip jum mano jungimas nenoriu kad butu tarpu g.gif


Ar man atrodo ar čia yra jungta iš gerosios pusės? g.gif
Atsakyti
unsure.gif nu man tiap ramunės ausys visai suskliaustos tai schmoll.gif nesigilinau kaip jūs ten ką sumezginėjot kitaip, bet nu nors kampiuką reikė palikt pasistojusį, dabar be žavesio jin
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 08, 09:42)
atskirai koki jie visi gražūs,bet kai sujungiau į paklodę doh.gif  doh.gif  blink.gif  blink.gif
nu blyn blyn verysad.gif nesičiupinėja,tamposi nu nepriemna cray.gif  cray.gif  cray.gif

rodyk ir negasdink doh.gif is kokiu tu siulu nerei? g.gif
Atsakyti
DASKE- g.gif ,dabar taip:SAKAU SAVO SUBJEKTYVIA NUOMONE,tavo noras yra geras,tik daryk truputi kitaip.. blush2.gif nezinau ar iesis paaiskint g.gif ...
pvz. sudedi apvalius madaliukus ir lieka koks trikampis tarpukas tarp ju-tai as tiesiog tam tarpeli ''paraizgyciau vaseliu ka nors''..arba ANT VIRSAUS(pabreziu'' ANT TARPO VIRSAUS'' uzdeciau koki maziuka medaliuko viduriuka...tegul jis uzdengia ir koki krastuka kitu medaliuku-taip tik dar graziau ''iskiles salis'' bus blush2.gif ) uzdet maziukus medaliukus....NESISTENK MEDALIUKUS ''PRINERT BE TARPU VIENS PRIE KITO''-tu juos DEFORMUOJI!!!! ir jie netenka grozio blink.gif ..tiesiog kai kur krauk juos ''viena ant kito''...o kur taip negali padaryt ar tiesiog negrazu-tarpeli prinerk vaseliu...kokiu zvaigzduciu ar tiesiog pynuciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 09:49)
Ar man atrodo ar čia yra jungta iš gerosios pusės?  g.gif

jo o cia blogai g.gif nes tokia as ir mezgeja doh.gif
Atsakyti
SIAUDUKE-FOTO IR STAIIIIGIAIIII!
cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 08, 08:57)
jo o cia blogai g.gif nes tokia as ir mezgeja doh.gif

sunerk iš blogosios, manau turėtų geriau atrodyt mirksiukas.gif
Atsakyti
Naujos temos neskaičiau, tai nieko nežinau, kaip jums visoms sekasi? Gal jau kas pasveiko, t.ty. nusinėrė šalį? Ir sakykit, jau patyrusios, kiek ir kokių siūlų geriausia nusipirkt? Aš galvoju apie kokią nors pusvilnę kur 100g 200 metrų. Kiek jų reikia? Aš visą laiką damušinėju nebaigtus darbus, bet tas šalis vis neišeina iš galvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 08, 09:55)
rodyk ir negasdink doh.gif is kokiu tu siulu nerei? g.gif

naminė vilna,bet labai plona ir margas,net nežinau kas per materiolas. unsure.gif foto bus vakare, cool.gif
doh.gif nu bet visvien naują ramaškės sesę pradėjau wink.gif
Atsakyti