Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(tiklis @ 2010 10 03, 10:32)
KOLEKCIONIERE- gaudvile jau neria wub.gif .perkelk i kita palata ja lotuliukas.gif ...
ir ACIU 4u.gif ..NU NESULAUKEM TAVES ir nemoksa tiklis tongue.gif  atidare nauja tema.. blush2.gif o kadangi jinai ipac ligota-TAI PAMIRSO SVARBIAUSIA-shemas sukelt doh.gif  doh.gif  doh.gif .gerai kad nors vienas blaiviai mastantis ligonis dar lankos pas mus palatoj blink.gif

ai aš gi facebuke laimėjau pica tai variau picautis biggrin.gif grįžau jau žiūriu yra tema
Atsakyti
Labas rytas ligones 4u.gif prisiduodu kad gyva biski po gimtadienio skaudanti galva bet nieko tokio jemam zema starta ir toliau medaliojames
Atsakyti
unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(widele @ 2010 10 03, 08:56)
Labai gerai atrodo medaliukas smile.gif
As savo tokius irgi įrėminau, man taip gražiau  thumbup.gif
Beje ALMARA kokio numerio vašeliu neri?

Vaselis 4 nr.
Na jau ir 1L baigtas jų kaip suprantu reikia 2 g.gif o S 3
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 10 03, 12:15)
Vaselis 4 nr.
Na jau ir 1L baigtas jų kaip suprantu reikia 2 g.gif o S 3


Man atrodo, kad pirmo L ir S reikia po 3, bet man tai ju prireiks daugiau, nes neriu su 3 numerio vaseliu, ir mano medaliai mazesni g.gif

1L gavosi 17 cm g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 03, 11:45)
o kaip aštuntasis g.gif  ar gražus realiai išmegztas

man tai ne schmoll.gif .jis beveik toks kaip baronkinis,tik be ziedo..todel AS JO NEDESIU.. keisiu kokiu kitu
g.gif
Papildyta:
QUOTE(widele @ 2010 10 03, 12:27)
Man atrodo, kad pirmo L  ir S reikia po 3, bet man tai ju prireiks daugiau, nes neriu su 3 numerio vaseliu, ir mano medaliai mazesni  g.gif

1L gavosi 17 cm  g.gif

jei tavo gaunasi tokio dydzio(niu beveik kaip mano) ir jei noresi salio biski ilgesnio,nu nors 150-160cm-tai viska daugink is 3..(PLIUS MINUS) mirksiukas.gif

SKITTLESS- lotuliukas.gif lotuliukas.gif tuk tuk-tu pagauta-GREIT PRISIDUODI lotuliukas.gif ..I KURIA PALATA TAVE GULDOM?i serganciu ar uzsikretusiu? jau seniai tu mus stebi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 spalio 2010 - 11:39
QUOTE(tiklis @ 2010 10 03, 12:36)

jei tavo gaunasi tokio dydzio(niu beveik kaip mano) ir jei noresi salio biski ilgesnio,nu nors 150-160cm-tai viska daugink is 3..(PLIUS MINUS) mirksiukas.gif



g.gif daug darbelio laukia doh.gif bet grozis smile.gif

Tikriausiai neverta imti storesnio vaselio, labai jau retas gali buti g.gif
Atsakyti
Mergičkos blush2.gif o antras medaljonas reikia be užmetimų ar su nert 4ir toliau eilese
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 10 03, 13:04)
Mergičkos blush2.gif o antras medaljonas reikia be užmetimų ar su nert 4ir toliau eilese

PAGAL ORIGINALA-ZEMAS ST. BE UZMETIMO..bet as neriau su-ir man visai nieko mirksiukas.gif ..bet tavo storas siulas-JEI NERSI SU UZMETIMU BUS CERNOBILINE RAMUNE lotuliukas.gif (atsimink-sitas medalionas-RAMUNE... topsecret.gif cia toks uzkoduotas pavadinimas) tongue.gif

biski isverciu tau:
medalionas nr 4-HEKSAGONAS lotuliukas.gif
medalionas nr 3-BARONKINIS

O KITI DAR KOL KAS NETURI kodu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 spalio 2010 - 12:18
QUOTE(tiklis @ 2010 10 03, 13:15)
PAGAL ORIGINALA-ZEMAS ST. BE UZMETIMO..bet as neriau su-ir man visai nieko mirksiukas.gif ..bet tavo storas siulas-JEI NERSI SU UZMETIMU BUS CERNOBILINE RAMUNE lotuliukas.gif (atsimink-sitas medalionas-RAMUNE... topsecret.gif cia toks uzkoduotas pavadinimas) tongue.gif

pioneer.gif klausau ir vygdau,na pirmieji du irgi yra radijacijos gave vienas 24 kitas26
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2010 10 03, 13:18)
pioneer.gif klausau ir vygdau,na pirmieji du irgi yra radijacijos gave vienas 24 kitas26

tai zinok tavo dydis beveik kaip originalo g.gif jei as neklystu...na plius minus...tai turek omenyje-kaip jis atrodys mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, gryztu i sekta bigsmile.gif

QUOTE(siaudukes @ 2010 10 03, 10:45)
o kaip aštuntasis g.gif  ar gražus realiai išmegztas


praktiskai toks pat kaip 3... tik mazesnis wink.gif

user posted image

QUOTE(almara @ 2010 10 03, 12:04)
Mergičkos blush2.gif o antras medaljonas reikia be užmetimų ar su nert 4ir toliau eilese


as neriau su uzmetimais, tik neriau dviem eilem maziau ax.gif nes be uzmetimu ko tai man negraziai gaunasi rolleyes.gif

user posted image

o taip, perdariau 7 medaliona... nes neriant pagal schemute - jis man per retas pasirode blush2.gif

user posted image
Atsakyti