Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 07:04)


o dabar taip ''DIVONUS '' sonan ir prie darbo! ax.gif

o kavos išgert galima prieš pradedant darbą? rolleyes.gif
Atsakyti
ko?!! blink.gif tu dar ir picos nubek pavalgyt- liezuvis.gif ...dirbt dirbt reik,o ne bimbam must tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 07:12)
ko?!! blink.gif tu dar ir picos nubek pavalgyt- liezuvis.gif ...dirbt dirbt reik,o ne bimbam must tongue.gif

picos būt gerai rolleyes.gif
tai dabar kavą man išpilt? verysad.gif
Atsakyti
nu kam pilt blush2.gif ,man gali atiduot... tongue.gif ...as irgi dar kokio puodelio noreciau,nes akys kazko neatsimerkia..jauciosi atsikelus,bet dar neprabudus....a......ch(cia dabar nusizioooovavau) smile.gif
Atsakyti
tai va kame šaknys, ana mat pati kavos nori tongue.gif
vakar dasipirkau siūlų, ale kokie gražus ,mmm wub.gif , du matkelius po 100 g ( po 600 m ) nu dabar tai jau turi užtekt, bus 650 g, manęs daug nera, aš mažutė tai tilpsiu po tokiu šaliu
Atsakyti
Nu, ligoniai, sveiki. Kaip temperatūros? Pavarvinu seilę aš į Jūsų darbus ir pagalvoju kad va tuoj tuoj ir aš prie Jūsų prisijungsiu. Tik reikia sūnui riešines pabaigti (čia šiandien iki piet ir vsio), dukrai kepurę, šaliką ir pirštines, vyrui megztinį (rankoves jau turiu). Ir tada, jau tada pradėsiu ardyti dar pernai nugrybautą skraistę į šoną. Ir mano tarybiniams buklė rasiu atgimimą medaljoniniame šalyje. Aš tikrai neužtruksiu- palikite vieną laisvą lovą bigsmile.gif
Atsakyti
LAAABS EDITA!nu lankei lankei palata ir apsirgai blush2.gif ...nju bet blink.gif kaip nors issikapstysi...o riesines- thumbup.gif ..mano sunus su tokia ''meile'' ir pasididziavimu jas nesioja,kad net galvoju apie dar vienas... g.gif .na bet cia kai pasveiksiu...

KOLEKCIONIERE-ar man akyse,ar tavo siuliukas turi toki grazu blizgesi? wub.gif
Atsakyti
visas visas priimam, nes aš iki Kalėdų iš čia niekaip neišsikrapstysiu, man reiks pašnekovių, o tos sveikstančios ligonės oj kaip man nepatinka, man tada visą norą atmuša, šią savaitę sugebėjau tik vieną ramaske suraizgyt, nu gal kaip nors kitą pabaigsiu jei rasiu laiko, tad neaišku iki kurių Kalėdų aš čia būsiu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 07:31)


KOLEKCIONIERE-ar man akyse,ar tavo siuliukas turi toki grazu blizgesi? wub.gif

Akyse Jums brangioji vaidenasi, gal reiktų pas okulistą, ar kaimyną bigsmile.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 08, 08:34)
visas visas priimam, nes aš iki Kalėdų iš čia niekaip neišsikrapstysiu, man reiks pašnekovių, o tos sveikstančios ligonės oj kaip man nepatinka, man tada visą norą atmuša, šią savaitę sugebėjau tik vieną ramaske suraizgyt, nu gal kaip nors kitą pabaigsiu jei rasiu laiko, tad neaišku iki kurių Kalėdų aš čia būsiu  biggrin.gif
Papildyta:

Akyse Jums brangioji vaidenasi, gal reiktų pas okulistą, ar kaimyną  bigsmile.gif  hihihi.gif

vat dAR pazysk,ar ''pasikandziok'' ir KAVA ATIMSIU triniti.gif ...IR ZIOOOOVULIU uzkresiu tongue.gif ...tai tada tu savo siuluose dar ne ta pamatysi bebe.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 08, 07:38)
vat dAR pazysk,ar ''pasikandziok'' ir KAVA ATIMSIU triniti.gif ...IR ZIOOOOVULIU uzkresiu tongue.gif ...tai tada tu savo siuluose dar ne ta pamatysi bebe.gif

kava jau mano pilve burbuliuoja tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Labas rytas! Čia visoms kam dar akys neatsimerkė.. mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
tai vat mergytes...mano medaliukai nr 7 ir 8...(siaip vienas medaliika puiki ''alternatyva'' ramunytei.daug maziau siulo reikia ir daug greiciau nusineria..)..as dejau 2 eiles apnerimo,o siaip graziau atrodo viena blush2.gif ,(dariau taip.nes manau kad jungt bus laengviau..na bus matyt kai jungsiu g.gif )
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti