Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(tiklis @ 2010 10 07, 16:16)
NIUGI NIUGI mergytes,kas cia taipmskaniai kvepia? bigsmile.gif ...ogi ziuriu musu naujoji ''ligoniuke''-simtalapiu meistre rolleyes.gif ..niam niam-ui kaip meeegstu siiita skanestaa... essen.gif ...


Prirašymas naujokių ligoninėj, tik šampės trūksta. biggrin.gif
Tikėjausi ir aš greitu laiku papildyt jūsų gretas,skubėjau skubėjau su suknelę,bet turiu įtarimą,kad kažkiek teks nuardyt doh.gif O taip norėjau kuo greičiau baigt. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 07, 16:44)
Na va... Tiklis uzdave misle, o pati pamirso atsakyma... isbego pas mociute atsiklaust  lotuliukas.gif  rolleyes.gif

VAAALIOOOO!TURIM NUGALETOJA! jus visiskai teisinga kryptim galvojate, lotuliukas.gif tik anksciau ''isgvaltavoti''reiske IR ''islukstenti'' lotuliukas.gif ....niu bet asta KOOOKIAA protinga doh.gif ...o dar sako ''beveik uzmirsau lietuviu kalba'' mirksiukas.gif ...( topsecret.gif as cia biski buvau kita ''bacila pasigavus''-siandien man suverpe truputi mano suniuku vilnos-TAII TAIIP RANKOS NIEZTEJO ISBANDYT KAIP ATRODO MEZGINYS blush2.gif ...jau maziukes riesinukes anytai spejau nuraizgyt ir isplaut.. blush2.gif O JAU PASIPUTE blink.gif ..toks jausmas,kad suniuko kailiuka ant rankos apsivyniojes.. blink.gif .jai reumatas-tai bus thumbup.gif ..) pioneer.gif bet jau sekmingai GRYZAU I SEKTA!...TEGYVUOJA SALIS. VALIO !VALIO! VAAALIOOO! clap_1.gif
Atsakyti
priminkit merginos,koks originalo ilgis ir plotis g.gif
Papildyta:
QUOTE(Olaiva @ 2010 10 07, 14:30)
vis ikisu nosi pasiciekavinti smile.gif laukiu kada jau pasipils foto su pabaigtais darbeliais,net idomu,kaip atrodys bigsmile.gif

iki galo ,,kaip do moskvi rakom,, doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 07, 16:25)
priminkit merginos,koks originalo ilgis ir plotis g.gif
Papildyta:



jei neklystu 1,6 m x 1m g.gif
Atsakyti
Visgi, sventa tiesa, kad rytas uz vakara protingesnis biggrin.gif ax.gif . Vakar ieskojau kuo pakeist nepatinkancius medalius, ir radau- jusu teismui osinkoj rusaiciu pavadintas nr. 9 : user posted image. Ir beneriant sita, kilo mintis kaip "baronkini" nert: man nesigavo antra eilute ziedlapiu, tai vietoj ju darysiu stulpelius su 3 uzmetimais, turetu but gerai.
O situ pakeiciau nr 1, nedidelis skirtumas, bet...: user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 07 spalio 2010 - 22:16
Laba vakarą.

Labai mane sunervavot biggrin.gif vakar sėdėdama netikėtai radau šitą temą. Ir ką jūs galvojat?Mečiau viską kas pradėta ir šiandien puse dienos pranėriau lotuliukas.gif Gaila foto negaliu įkelt.
Turiu 1ą didelį ir mažą, 7 turiu, 5,6. 4 su tais burbuliukais tai man nelabai gražus gavosi. Blynas toks, nelabai išsišokę tie burbulai. Gal ką ne taip darau g.gif Pats gražiausias 8 man rolleyes.gif . Bandžiau 3 nerti, bet niekaip nesuprantu vieno veiksmo. nuneri 5 eiles, o tada? Kur 6,7,8? iškarto tą 10 eilę jungti prie 3ios? g.gif

Ai nepaklausiau ar priimsit? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 07, 22:43)
Labai mane sunervavot  biggrin.gif  vakar sėdėdama netikėtai radau šitą temą. Ir ką jūs galvojat?Mečiau viską kas pradėta ir šiandien puse dienos pranėriau  lotuliukas.gif  Gaila foto negaliu įkelt.
Turiu 1ą didelį ir mažą, 7 turiu, 5,6. 4 su tais burbuliukais tai man nelabai gražus gavosi. Blynas toks, nelabai išsišokę tie burbulai. Gal ką ne taip darau  g.gif Pats gražiausias 8 man  rolleyes.gif . Bandžiau 3 nerti, bet niekaip nesuprantu vieno veiksmo. nuneri 5 eiles, o tada? Kur 6,7,8? iškarto tą 10 eilę jungti prie 3ios?  g.gif

Ai nepaklausiau ar priimsit?  bigsmile.gif


sveikute susirgusi siuo virusu 4u.gif saunu, kad atsiranda nauju ligoniu - palata neistustes... nes tuoj vienos merginos jau baigia sveikineti, paliks mus ax.gif tai, tikimes, kad vis atsiras nauju, kurios neleis istusteti lovoms thumbup.gif

dabar taip, visu pirma del tu burbuliuku... kaip tu juos darai ? ar visus sesis stulpelius su uzmetimu, nepabaigusi stulpeliu, suneri vienu uzmetimu... ar isbaigi visus sesis stulpelius su uzmetimu ir tik pirma ir paskutine sukabini ? rolleyes.gif

del medaliuko nr. 3 ... 6,7, 8 ir 9 eiles neri kaip 5 eile... ta, prasme pusiniais stulpeliais, tada 10 eilej kabini prie 3 eiles - gausis ''baranka'' mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokia nuostabi diena! "Prisijaukinau" "baronkini"!! clap.gif ploja.gif .
user posted image. Cia dar nebaigtas, bet jau baika, toliau zinom ka daryt. tongue.gif
Sveika prisijungus i si sauni buri, Forget! Ir kai pradesi pusiniu eile, jei ja nersi kabindama tik uz priekinio kilpeles siulo (pries tai buvusios eilutes), kai jungsi baronkyte, galinis kilpos siulas tam bus kaip tik. Nu paaiskinimai mano doh.gif , gal suprasit. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 07 spalio 2010 - 23:51
QUOTE(gerve @ 2010 10 07, 23:44)
Kokia nuostabi diena! "Prisijaukinau" "baronkini"!! clap.gif  ploja.gif .



tai jau tikrai ''prisijaukinai'' bigsmile.gif labai dailiai jis pas tave susistygavo thumbup.gif
Atsakyti
tai va manau turiu visus medolius tik jungt reikia biggrin.gif kazin patys nesuliptu doh.gif bet neturiu sendien kada tai tiek navynu is mano fronto blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 10 07, 23:43)
Laba vakarą.

Labai mane sunervavot  biggrin.gif   vakar sėdėdama netikėtai radau šitą temą. Ir ką jūs galvojat?Mečiau viską kas pradėta ir šiandien puse dienos pranėriau  lotuliukas.gif  Gaila foto negaliu įkelt.
Turiu 1ą didelį ir mažą, 7 turiu, 5,6. 4 su tais burbuliukais tai man nelabai gražus gavosi. Blynas toks, nelabai išsišokę tie burbulai. Gal ką ne taip darau  g.gif Pats gražiausias 8 man  rolleyes.gif . Bandžiau 3 nerti, bet niekaip nesuprantu vieno veiksmo. nuneri 5 eiles, o tada? Kur 6,7,8? iškarto tą 10 eilę jungti prie 3ios?  g.gif

Ai nepaklausiau ar priimsit?  bigsmile.gif

Sveika prisijungus thumbup.gif
Del to nr. 4, tai gal tu blogai darai tuos pumpurelius? Ar tikrai darai taip kaip tiklio ikeltoj nuorodoj? http://club.osinka.r...49387?&start=90
Del nr. 3 tai 6, 7, 8, 9 nert pusiniu stulpeliu ax.gif tada uzlenkt ir prijungt prie 3 eiles rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 08 spalio 2010 - 07:00
RYYTAS! KUOPA KELT! LYGIUOT! RAMIAI! SVEIKAIS IR DAR LIGONIAIS ISSIKAICIUOT! pioneers.gif

FORGET-na sveikute ''atgulus i ypatingai sunkiu ligoniu skyriu'' tongue.gif ...matau,kad liga tave ''surgriebe smarkiai'' g.gif .nu bet nieko-turejom mes ir tokiu sunkiu ligoniu-isgydydsim mirksiukas.gif ..taigi del pumpuriuku-AR MATEI AAGNEXX ikelta nuoroda i rusaiciu pusl.kaip juos geriausiai nert? g.gif ..jei jie neiskile,reiskia arba juos neteisingai ''uzbaigi'',arba jungdama stulpelius ''nesutrauki akies''(paliki per laisva,ir pumpuriuko ''nesutraukia blush2.gif )...o del baronkinio-praeitoje temoj yra nuotrauku,paziurejk ir suprasi(temos gale blush2.gif )...

ASTULKA-nu tu ''visa fronta laikai'' dabar mirksiukas.gif ...saunuole. oro_buckis.gif...(as tau vliau idesiu savo naujienu akis paganyt mirksiukas.gif )

GERVUT-prisijuokiau tai thumbup.gif ..rasai kad rytas uz vakara protingesnis,o pas mus rodo 23.00 lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...siaip viskas laaabai grazu mirksiukas.gif .dziaugiuosi,kad tokia''perfekcioniste tongue.gif '' kaip tu,dziaugiasi tuo ka sukure mirksiukas.gif ...

DASKE-kaip malonu girdet optimistines gaideles tavo balse blush2.gif ..o tai zinok niu labai jau pergyvenau,kad ''spalvos tau dingo'' blush2.gif ...saunuole mergyte thumbup.gif ...

o dabar taip ''DIVONUS '' sonan ir prie darbo! ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 08 spalio 2010 - 07:05