Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

as irgi vis ikisu nosi smile.gif ir man idomu kas cia gausis pas tas mergiotes ax.gif teks ir man narplioti, jei bus labai grazu g.gif
Atsakyti
Pas mane namuose stebuklai dedasi - abu vaikai vienu metu užmigo pietų miego bigsmile.gif thumbup.gif nes dažniausiai kai vienas užmiega, kitas atsikelia ir pan. Aš į tą laiką užminkiau tešlą Šimtalapiui ir prisėdau prie medalių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 14:49)
Pas mane namuose stebuklai dedasi - abu vaikai vienu metu užmigo pietų miego bigsmile.gif  thumbup.gif nes dažniausiai kai vienas užmiega, kitas atsikelia ir pan. Aš į tą laiką užminkiau tešlą Šimtalapiui ir prisėdau prie medalių smile.gif

Man tai visu pirma stebukas, kad tavo didysis is vis uzmigo bigsmile.gif Maniskis dickis pietu miego, tai tik darzelyj per prievarta miega... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 07, 14:12)
Man tai visu pirma stebukas, kad tavo didysis is vis uzmigo  bigsmile.gif Maniskis dickis pietu miego, tai tik darzelyj per prievarta miega... blush2.gif

na su mano didžiuoju kartais pavyksta susitarti dėl to miego kartais ne. pietų miega gal kokius 2-3 kartus per savaitę, šiaip praktikuojam "ramybės valandą", kurios metu jis lovoje varto žurnaliukus smile.gif
tai va, dabar klausimuks, kiek reikia 1-ojo didžiojo medalio vnt? Nonnos darbelyje lyg ir pavyko suskaičiuoti 6 g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 15:21)
na su mano didžiuoju kartais pavyksta susitarti dėl to miego kartais ne. pietų miega gal kokius 2-3 kartus per savaitę, šiaip praktikuojam "ramybės valandą", kurios metu jis lovoje varto žurnaliukus smile.gif
tai va, dabar klausimuks, kiek reikia 1-ojo didžiojo medalio vnt? Nonnos darbelyje lyg ir pavyko suskaičiuoti 6 g.gif

Pagal originalą reikia tiek:
1L-2vnt, 1S-3vnt, 2-3vnt, 3-4vnt, 4-4vnt, 5-7vnt, 6-3vnt, 7-4vnt, 8-4vnt
viso: 34vnt

Kiek tau reiks, čia jau turėsi nuspręst pati mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 spalio 2010 - 14:29
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 07, 14:28)
Pagal originalą reikia tiek:
1L-2vnt, 1S-3vnt, 2-3vnt, 3-4vnt, 4-4vnt, 5-7vnt, 6-3vnt, 7-4vnt, 8-4vnt
viso: 34vnt

Kiek tau reiks, čia jau turėsi nuspręst pati  mirksiukas.gif

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
NIUGI NIUGI mergytes,kas cia taipmskaniai kvepia? bigsmile.gif ...ogi ziuriu musu naujoji ''ligoniuke''-simtalapiu meistre rolleyes.gif ..niam niam-ui kaip meeegstu siiita skanestaa... essen.gif ...pagal cypsiuko recepta kepi? ax.gif


ai ,tiesa,zinot dzukijoj jau gyvenu na kokius 8 metus(su pertraukom blush2.gif ),ir karts nuo karto suzinau tookiu '''topiniu''zodziu lotuliukas.gif ..vat ir siandien mociute ''ismokino nauja zodi'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...uzduosiu ir jums misle,KAD NE TAIP LIUDNA SVEIKT PALATOJ BUTU mirksiukas.gif (


'' topsecret.gif ZODIS REISKIA NEGERA VEIKSMA schmoll.gif ..bet skamba tai doh.gif seniau ji naudodavo kita prasme,nei dabar mes supprantam ax.gif ..taigi:

''ISGVALTAVOTI''....
...laikas.pradedam... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 07, 15:16)
''ISGVALTAVOTI''....
...laikas.pradedam... lotuliukas.gif


o ar nuo sio veiksmo pastoti negalima ? lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
isprivartauti lotuliukas.gif ar ne?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 07 spalio 2010 - 15:24
QUOTE(tiklis @ 2010 10 07, 15:16)

''ISGVALTAVOTI''....
...laikas.pradedam... lotuliukas.gif

išpeikti, iškeiksnoti
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 07, 15:16)
NIUGI NIUGI mergytes,kas cia taipmskaniai kvepia? bigsmile.gif ...ogi ziuriu musu naujoji ''ligoniuke''-simtalapiu meistre rolleyes.gif ..niam niam-ui kaip meeegstu siiita skanestaa... essen.gif ...pagal cypsiuko recepta kepi? ax.gif

oi kam tos gėlės, ne meistrė dar oi ne meistrė, čia bus pirmas blynas smile.gif
Atsakyti
Na va... Tiklis uzdave misle, o pati pamirso atsakyma... isbego pas mociute atsiklaust lotuliukas.gif rolleyes.gif
Atsakyti