Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

nu atvare drauge sake grazu g.gif
bet jus man ai nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 10:05)
tikrai, Daske, parodyk kas ten negerai pas tave 4u.gif
Papildyta:
Kokio dydžio turi būti pirmasis medalis didelis? aš jau jį baiginėju tai rezultate bus apie 15cm, kažin ne per mažas? g.gif


ivairiai, kaip kam... juk priklauso nuo siulu wink.gif

pas mane 30 cm ax.gif
Papildyta:
Prisiduodu... mano savaites darbas ax.gif

1 m 40 cm ilgio... dar reikia dvi stambes detales nunerti ir daaaaug mazyciu doh.gif zadu daryti apie 1 m 80 cm ilgio...

user posted image
user posted image
Atsakyti
Rodausi. gavosi 18cm
user posted image
Papildyta:
QUOTE(asta30a @ 2010 10 07, 10:52)
Prisiduodu... mano savaites darbas  ax.gif

1 m 40 cm ilgio... dar reikia dvi stambes detales nunerti ir daaaaug mazyciu  doh.gif zadu daryti apie 1 m 80 cm ilgio...


nežinau aš gal ko nesuprantu, bet man čia viskas labai gražiai atrodo, dar kaip ir pati sakei įsidės mažos detalės, viskas susijungs ir bus nepakartojama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 11:03)
nežinau aš gal ko nesuprantu, bet man čia viskas labai gražiai atrodo, dar kaip ir pati sakei įsidės mažos detalės, viskas susijungs ir bus nepakartojama 4u.gif


o as ir nesiskundziu tongue.gif cia Daske, mergyte labai pesimistiskai nusiteikusi del savo darbuko, ne as wink.gif turbut akys atbuko nuo tu medaliuku ir nebeizvelgia grozio savo 4u.gif

Jurate... as turiu toki klausimuka ax.gif ... kaip tu priespaskutineje eileje darai tuos 6 stulpeliu su uzmetimu sukabinimus ? smile.gif toks vaizdas, kad tu juos isneri neuzbaigdama ir po to vienu kartu istrauki ? ... pabandyk kita varianta, mes anktesneje temuteje apie ji diskutavom - labai graziai tada tie burbuliukai iskyla thumbup.gif as irgi jo nezinojau, bet kai pabandziau - nebenustoju ju visur kisti... kur reikia ir kur nereikia lotuliukas.gif

user posted image

o siaip laaabai dailiai nunarpliojai... matosi, kad ir tavo siulai dekingi siam modeliukui bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 12:03)
Rodausi. gavosi 18cm
user posted image

Blogai darei pumpurėlius, kaip ir aš beje, kol merginos nepaprotino... ax.gif
Reikia visus stupelius išnert iki galo, tada ištraukt vašelį, vašeliu kabint už paskutinio stupelio pynutės, tada kišt į pirmą, tą laisvą neišnertą pynutės akį ir ištraukt per šitas dvi...

Taip sumaliau, kad tikrai nesuprasi... Gal kas turi išsisaugojęs tą pavyzdį, kur man buvo įdėjus tiklis?
Jei nesupratai, tai pavartyk praeitos temos pirmuose puslapiuose, turėtum rast...

jei nerasi - parašyk, aš paieškosiu 4u.gif

Ai visgi paieškojau biggrin.gif
http://club.osinka.r...49387?&start=90

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 spalio 2010 - 11:22
QUOTE(asta30a @ 2010 10 07, 11:12)
o as ir nesiskundziu  tongue.gif  cia Daske, mergyte labai pesimistiskai nusiteikusi del savo darbuko, ne as wink.gif turbut akys atbuko nuo tu medaliuku ir nebeizvelgia grozio savo  4u.gif

Jurate... as turiu toki klausimuka  ax.gif ... kaip tu priespaskutineje eileje darai tuos 6 stulpeliu su uzmetimu sukabinimus ?  smile.gif  toks vaizdas, kad tu juos isneri neuzbaigdama ir po to vienu kartu istrauki ? ... pabandyk kita varianta, mes anktesneje temuteje apie ji diskutavom - labai graziai tada tie burbuliukai iskyla  thumbup.gif  as irgi jo nezinojau, bet kai pabandziau - nebenustoju ju visur kisti... kur reikia ir kur nereikia  lotuliukas.gif

user posted image

o siaip laaabai dailiai nunarpliojai... matosi, kad ir tavo siulai dekingi siam modeliukui  bigsmile.gif

vaje, kažkaip buvau įsitikinus kad čia Daskė foto įkėlė doh.gif blush2.gif bet pasikartosiu viskas labai gražu

taip pumpurėlius dariau neišnerdama iki galo. einu ardyt doh.gif

QUOTE(aaagnex @ 2010 10 07, 11:13)
Blogai darei pumpurėlius, kaip ir aš beje, kol merginos nepaprotino...  ax.gif
Reikia visus stupelius išnert iki galo, tada ištraukt vašelį, vašeliu kabint už paskutinio stupelio pynutės, tada kišt į pirmą, tą laisvą neišnertą pynutės akį ir ištraukt per šitas dvi...

Taip sumaliau, kad tikrai nesuprasi... Gal kas turi išsisaugojęs tą pavyzdį, kur man buvo įdėjus tiklis?
Jei nesupratai, tai pavartyk praeitos temos pirmuose puslapiuose, turėtum rast...

jei nerasi - parašyk, aš paieškosiu  4u.gif

Ai visgi paieškojau  biggrin.gif
http://club.osinka.r...49387?&start=90

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 07, 10:52)
ivairiai, kaip kam... juk priklauso nuo siulu wink.gif

pas mane 30 cm  ax.gif
Papildyta:
Prisiduodu... mano savaites darbas  ax.gif




pavydu žiūrėt kai tiek guli, aš per dieną turiu apie 1 val laiko nėrimui sad.gif
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 11:03)

neardyk tu pumpureliu, tik kitam kartui pasitaisysi
Atsakyti
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 07, 11:33)
pavydu žiūrėt kai tiek guli, aš per dieną turiu apie 1 val laiko nėrimui sad.gif

neardyk tu pumpureliu, tik kitam kartui pasitaisysi

viskas jau nuardžiau, baiginėju jau tuos pumpurus
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 11:35)
viskas jau nuardžiau, baiginėju jau tuos pumpurus


ir kaip rezume ? geresnis vaizdelis ? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 07, 11:43)
ir kaip rezume ? geresnis vaizdelis ?  bigsmile.gif

tai aišku biggrin.gif
Atsakyti
laba diena mergytes-as trumpam tongue.gif ..VISKAS LABAI GERAI,SVEIKIMAS- VISDELTO-(nepaisant kai kuriu AASMMENNU mad.gif ''nenuotaikos'' DASKE- ar girdejai ,kaip as ''pro dantis kosiau'' zodi'' ASSMMENNU''.. cia ''puntukas'' i tavo DARZAAA!!!!!!) vyksta thumbup.gif


VISO GERO!

p.s. dar truputi gryztu blush2.gif ...vaziuoju su anglu mokytoja biski box.gif ..TAI TUREKIT OMENYJE-JEI KA...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 07 spalio 2010 - 12:03
vis ikisu nosi pasiciekavinti smile.gif laukiu kada jau pasipils foto su pabaigtais darbeliais,net idomu,kaip atrodys bigsmile.gif
Atsakyti