Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 09:15)
Labas rytas 4u.gif
Na pas mane prasideda darbas ir aišku klausimai doh.gif
Taigi pirmajam medalijonui tas burbuliukas per vidurį neriamas atskirai ir prisiūnamas ar ne? g.gif


tiiiikrai taip 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 10:15)
Labas rytas 4u.gif
Na pas mane prasideda darbas ir aišku klausimai doh.gif
Taigi pirmajam medalijonui tas burbuliukas per vidurį neriamas atskirai ir prisiūnamas ar ne? g.gif

Taip ax.gif

Labas rytas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 07, 09:17)
tiiiikrai taip  4u.gif



QUOTE(aaagnex @ 2010 10 07, 09:17)
Taip ax.gif

Labas rytas  rolleyes.gif

AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
taip mergyt-prisiunamas atskirai mirksiukas.gif



gerai mergytes-PALIEKU JUS PUSDIENIUI.. mirksiukas.gif dabar galit dziaugtis,kad niekas ''neburbes ir neters temos mirksiukas.gif ''....bet kai grysiu-ZINOKIT PATIKRINSIUUU KAIP SVEIKSTAT lotuliukas.gif ...MAN KAD NEBUTU JOKIU LANKIMUSI KITOSE PALATOSE!...su savo virusu sunkiai kovojam,o jei dar ''kokiu zarazu'' parsinesit doh.gif ...
DASKE-bliam....PRIE DARRBO!!!(o ne nail.gif ,nes nepades tau nei flirt.gif ..)
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 07, 10:29)
taip mergyt-prisiunamas atskirai mirksiukas.gif
gerai mergytes-PALIEKU JUS PUSDIENIUI.. mirksiukas.gif dabar galit dziaugtis,kad niekas ''neburbes ir neters temos mirksiukas.gif ''....bet kai grysiu-ZINOKIT PATIKRINSIUUU KAIP SVEIKSTAT lotuliukas.gif ...MAN KAD NEBUTU JOKIU LANKIMUSI KITOSE PALATOSE!...su savo virusu sunkiai kovojam,o jei dar ''kokiu zarazu'' parsinesit doh.gif ...
DASKE-bliam....PRIE DARRBO!!!(o ne  nail.gif ,nes nepades tau nei flirt.gif ..)

ai dzin bimbala musu ir jau gailiuosi sudetu pinigu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 07, 10:48)
ai dzin bimbala musu ir jau gailiuosi sudetu pinigu doh.gif

o tu gal pasirodyk kas ten tau taip negraziai gaunasi? Kazkaip nesinori tiket ax.gif
Atsakyti
tikrai, Daske, parodyk kas ten negerai pas tave 4u.gif
Papildyta:
Kokio dydžio turi būti pirmasis medalis didelis? aš jau jį baiginėju tai rezultate bus apie 15cm, kažin ne per mažas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 11:05)
tikrai, Daske, parodyk kas ten negerai pas tave 4u.gif
Papildyta:
Kokio dydžio turi būti pirmasis medalis didelis? aš jau jį baiginėju tai rezultate bus apie 15cm, kažin ne per mažas? g.gif

Pagal originalą ar ne 30cm turi būt g.gif
Bet ten nert reikia 6 nr. vašeliu...

Mano 22cm man rodos gavosi rolleyes.gif

o šiaip , manau, kad ne per mažas, tik tiek, kad nusiteik, kad dvigubai ar trigubai daugiau detalių nert reiks, tai tikrai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 07, 10:08)
Pagal originalą ar ne 30cm turi būt  g.gif
Bet ten nert reikia 6 nr. vašeliu...

Mano 22cm man rodos gavosi  rolleyes.gif

o šiaip , manau, kad ne per mažas, tik tiek, kad nusiteik, kad dvigubai ar trigubai daugiau detalių nert reiks, tai tikrai  mirksiukas.gif

Aš dabar neriu 2,5nr vąšeliu, šiaip žiūrisi labai gerai ir patogu nerti, bet kitą medalį pabandysiu 5nr nerti pažiūrėsiu kaip vaizdelis bus, gal irgi bus gerai bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 07, 11:18)
Aš dabar neriu 2,5nr vąšeliu, šiaip žiūrisi labai gerai ir patogu nerti, bet kitą medalį pabandysiu 5nr nerti pažiūrėsiu kaip vaizdelis bus, gal irgi bus gerai bigsmile.gif

o tai kokio storio siūlai? Kiek metrų 100g?
Kažkaip man atrodo, kad jeigu Nr. 2,5 (2,5mm) tinka, tai nr. 5 (5mm), tai jau per storas bus? g.gif

Pas mane, tai milimetrais lyg ir matuojasi vašeliai ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 07 spalio 2010 - 10:22
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 07, 10:21)
o tai kokio storio siūlai? Kiek metrų 100g?
Kažkaip man atrodo, kad jeigu Nr. 2,5 (2,5mm) tinka, tai nr. 5 (5mm), tai jau per storas bus? g.gif

Pas mane, tai milimetrais lyg ir matuojasi vašeliai ax.gif

100g 210m. pas mane vąšeliai irgi mm. Dar 3mm ir 4mm vąšelius užsisakiau, manau su 3mm tai būtų kaip ir idealu.
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 07, 11:48)
ai dzin bimbala musu ir jau gailiuosi sudetu pinigu doh.gif

niugi tu sujunk ir padėk jį. tau gal kaip ir man PAVARGIMAS nuo spalvos ir mezginio. aš labai retai kada tik numezgus ką nors sau ant skūros dedu. pirmiau į spintą kad atvėstų o po kiek laiko atrandu su džiaugsmu.

aš žinokitės apskritai skelbiu atostogas nuo mezgimo (ir akys nelabai rodo, ir šita "sriuba" tiap sakant prisvilo) iki kol užsakymas bus koks ar meilė mezgimui grįž (valkata)

oki einu. piktuoju neminėkit. sugrįšiu kai pabaigsiu tą adijąlą biggrin.gif
Atsakyti