Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

tai va sugalvojau faina jungima ryt bandysiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 06, 22:33)
kiek laiko užtrukai kol viską nunarpliojai? ir kiek siūlų suėjo?

g.gif negaliu tiap tiksliai pasakyt. kiba praeitą ketvirtadienį pradėjau. ar dar praeitą? g.gif nebeatgaminu
siūlų tai irgi apytiksliai kokie 700gr bu iš babinos vyniojau (o ir babinos svorio nežinau nes svėrė dvi babinas iškart kai pirkau)
Atsakyti
va jungimas KAAAAAIP DOMINA bigsmile.gif jei galėsi pafoto ax.gif aaaaaaaaaaa

medalionas nr10 nepateisino lūkesčių-išardytas pusiau verysad.gif modifikuosim į mini varijantą, unsure.gif bet jau rytoj,nes jau kaip lova traukia,tiesiog dvigubinasi viskas unsure.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
kazkaip susidesciau vaizdo nera doh.gif
Atsakyti
LABAS RYTAS!nu mergos-jus mane ''sunervavojot''. mastau.gif ...nu vat tik koki pusdieni ''buk nerysio zonoj'' blink.gif ir gryzus ka randi?! KA?!!!!!AS JUSU KLAUSIU?!!!! mad.gif KAS CIA PER NEGATYVIOS MINTYS?! ...KAS CIA PER ''PROGRAMAVIMASIS NESEKMEI''?!PARODYKIT MAN TA LIGONI,KURIS PASKLEIDE CIA ''SITA NEGATYVU NESEKMIU VIRUSA'',AS JAM box.gif ...dabar taip, pioneers.gif ,klausot manes-

JUS VISKA GALIT...JUMS VISKAS SEKAS...nu mergytes,mes gi LIETUVES...kaip pasake siandien vienas zymus radio vedejas tongue.gif ,MES IR MIRDAMI GRIUSIME I PRIEKI!!!!!!...greit man vaselius i rankas,sypsenas i dantis ir PIRMYYYN!!...''nesiseka...nera vaizdo...negrazu...nebenersiu...''KADDD NEGIRDECIAU! gun_bandana.gif

DASKE,gal vakar vaseliu akis krapstei,kad ''vaizdo nera''? hihihi.gif kaip gali is tavo siulu ''vaizdo nebut''?gal atsimerkt pamirsai? mirksiukas.gif
Atsakyti
rytas prasideda nuo šalto dušo tongue.gif ,ane,daske
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 07, 09:22)
rytas prasideda nuo šalto dušo tongue.gif ,ane,daske
biggrin.gif

nu jo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
blyn pavaro moteris lotuliukas.gif net nuotaika pakilo dar i 7 nuneriau kitoki baigiu paskutine ramaske ir eisiu atsimerkuss paziureti kas ten gausis bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 07, 09:34)
nu jo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
blyn pavaro moteris lotuliukas.gif net nuotaika pakilo dar i 7 nuneriau kitoki baigiu paskutine ramaske ir eisiu atsimerkuss paziureti kas ten gausis bigsmile.gif

thumbup.gif saunuole mergyte mirksiukas.gif ..tavo ''geras ir tinkamas'' siulas...be to,graziai neri-krupsciai ir lygiai(CIA NE ''PADLAIZIAVIMAS'',O FAKTO KONSTATAVIMAS! mirksiukas.gif )-taigi TAVO SALIS BUS TIKRAI GRAZUS! tiesiog ''paziureti i viska reikia tinkamai'' mirksiukas.gif
Atsakyti
nemanau, kad aš dėliosiu pagal schemą schmoll.gif jaučiu darysiu bardaką pagal save.
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 07, 09:47)
nemanau, kad aš dėliosiu pagal schemą schmoll.gif jaučiu darysiu bardaką pagal save.

as irgi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daske @ 2010 10 07, 07:25)
Labas rytas 4u.gif
kazkaip susidesciau vaizdo nera doh.gif


ei, merginos, raminkites !!!! blink.gif o tai, net nebaigusi nerti as tuoj entuziazama prarasiu uzbaigineti unsure.gif
kaip tai gali nebuti vaizdo - tiek darbo idejus... o ypac tau, Daske, kai tavo siulai tokie dekingi siam neriniui ir darbas toks kruopstus bigsmile.gif
tu, mergyt, matyt buvai uzsukusi i kokia gretima palata ir pasigavai kita virusa g.gif anuka gulies in lova, vaseli i rankas - ir gydais 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 07, 09:03)


as didziuosius sudeliosiu pagal schemute, o likusius kaip kur ilys rolleyes.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Na pas mane prasideda darbas ir aišku klausimai doh.gif
Taigi pirmajam medalijonui tas burbuliukas per vidurį neriamas atskirai ir prisiūnamas ar ne? g.gif
Atsakyti