Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 06, 18:57)
va dar mano ramaske nejungta, ziuresim kaip gausis jungt


Jei norit pabandyt kaip as dariau- susradau lapelio vidurines akis 5 (lapelis buvo is 15 akuciu), neriau paprastom akim tik i jas, palikdama tuos smaigalius atvirus, ir kai apsinere ratu, sugule savaime graziai. Manycia, kad reiktu imt vidurini trecdali lapelio akiu apnerimui.
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2010 10 06, 18:04)
Sveikos merginos, kelios dienos skaičiau skaičiau, nus kas gi čia per medalijoninis ir dar šalis bigsmile.gif o nuotraukų prisižiūrėjus tai ir galima sakyti užsikabliavau. pagauta to azarto netgi keturias pintines siūlų susitvarkiau (dėl jų vyras pastoviai per dantį traukdavo) blush2.gif , susiradau siūlus ir esu pasirengusi kibti į darbus thumbup.gif siūlai Basic, 70%vilna, 30% akrilas, vąšelis 2,5mm, bet užsisakiau šiandien ir 3mm ir 4mm, jei tas kurį turiu pasirodytų netinkamas. šiandien vakare suguldžiusi šeimyną imsiuosi pirmojo medalio. Palinkėkit man sėkmės ax.gif


wouch !!! kaip saunu, kad vis dar atsiranda virusiuko nesiotoju thumbup.gif
sveika prisijungusi ir sekmes kuo dideliausios, kad kantrybes netruktu 4u.gif

beje... itariu, kad vaselis tikrai mazas bus ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gerve @ 2010 10 06, 18:05)
Jei norit pabandyt kaip as dariau- susradau lapelio vidurines akis 5 (lapelis buvo is 15 akuciu), neriau paprastom akim tik i jas, palikdama tuos smaigalius atvirus, ir kai apsinere ratu, sugule savaime graziai. Manycia, kad reiktu imt vidurini trecdali lapelio akiu apnerimui.


as ir taip dariau thumbup.gif tik, kadangi pas mane maziau bangavosi tarp tu stulpeliu po dvi pynutes isneriau... Tiklis atrodo viena... kaip sakant, priklausomai nuo bangavimosi tankumo - dadama (arba visai nededama) reikiamu akuciu pynele mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 18:10)
wouch !!! kaip saunu, kad vis dar atsiranda virusiuko nesiotoju  thumbup.gif
sveika prisijungusi ir sekmes kuo dideliausios, kad kantrybes netruktu  4u.gif

beje... itariu, kad vaselis tikrai mazas bus  ax.gif

nu kol kas primečiau iš akies tai atrodo kad lyg ir tiktų, bet va nebandžiau nerti, kai pabandysiu bus tikrai aišku smile.gif
Atsakyti
nei vieno blyno neiškepiau unsure.gif atsilieku nuo grafiko huh.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 06, 18:16)
nei vieno blyno neiškepiau unsure.gif atsilieku nuo grafiko huh.gif

aš irgi , 4 diena ramune kamuoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 10 06, 19:16)
nei vieno blyno neiškepiau unsure.gif atsilieku nuo grafiko huh.gif

Jetau, net nezinau kas tas grafiks yr lotuliukas.gif blush2.gif Nes vat norai nezemiski, pirmo nenoriu, ieskau kuo pakeist, baronka nesigauna, vienzo- tupike ziauriam. doh.gif g.gif . Ir jau seima judina- ka darom siandien mazylio gimces proga. Jauciu, tarnai i namus parsikraustys, tai nerimas vel i paskutini plana verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 06, 19:20)
Jetau, net nezinau kas tas grafiks yr lotuliukas.gif  blush2.gif Nes vat norai nezemiski, pirmo nenoriu, ieskau kuo pakeist, baronka nesigauna, vienzo- tupike ziauriam.  doh.gif  g.gif . Ir jau seima judina- ka darom siandien mazylio gimces proga. Jauciu, tarnai i namus parsikraustys, tai nerimas vel i paskutini plana  verysad.gif  verysad.gif

pfff, pas mane tik keturi medaliai ir tai paskutiniam dar virkštelė nenukirpta - negaliu sekančio pradėt doh.gif biggrin.gif
Ir šiaip.. reiktų pasiskaičiuot, kiek kokiam medaliui siūlų sueina, kad eiti ir krutinti pardavėjas ( vdruk, kur kitur turi tų pačių siūlų, nereiktų spalvinti. Nors ir spalvinant 10 matkelių po 50g mažai bus. Prapultis)
Atsakyti
Viskas, jau nervai nelaiko biggrin.gif . Dedu i sona baronkini, permiegosiu ant jo dar viena nakti, gal kokiu genialiu minciu prisisapnuos ax.gif . Einu atgal prie ramaskiu, tos jau, aciudie, gaunas, planas chuliganas yra 5 sudet i sali.
Atsakyti
As siandien pabandziau is dvigubo siulo nerti - s.. gaunasi, is viengubo - dar didesnis s.. ir spalva ir pukas visa medaliu grozi uzgozia, darbo daug, o vaizdo 0.. doh.gif zodziu ryt teks vaziuoti pusvilnes ar vilnos pirkti, o sivakar liudeti su kokiu senai numestu mezginiu blush2.gif
Atsakyti
pagaliau aš ją dakaliau, galėsiu ramiai miegot

user posted image
Atsakyti
aš jau ryt jungsiu viską (nžn ar perdien spėsiu) unsure.gif nusprendžiau neplaut ir netampyt, nes pirmų vaizdas nepasikeitė išplovus, nėra tikslo terliotis tada. iš ryto galėsiu pafotkint tą krūvą. liks tik bumbuliai-kabuliai pagamyt.
ech jaučiu kaip tuoj tuoj pasveiksiu. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 06, 20:12)
aš jau ryt jungsiu viską (nžn  ar perdien spėsiu)  unsure.gif nusprendžiau neplaut ir netampyt, nes pirmų vaizdas nepasikeitė išplovus, nėra tikslo terliotis tada. iš ryto galėsiu pafotkint tą krūvą. liks tik bumbuliai-kabuliai pagamyt.
ech jaučiu kaip tuoj tuoj pasveiksiu. rolleyes.gif

kiek laiko užtrukai kol viską nunarpliojai? ir kiek siūlų suėjo?
Atsakyti