Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(siaudukes @ 2010 10 06, 16:58)
pagaliau tiklis pratrūko biggrin.gif
pasiilgau šito mirksiukas.gif

tongue.gif as zinok kaip ''pratrukau''(anot taves lotuliukas.gif ),tai visa diena neuzsiciaupiu.. :rolleyes:bijau net sitam forume rodytis blush2.gif -nu niekaip neuzsiciaupiu biggrin.gif . jau iszyyyyziau galva kam tik galejau cool.gif ,reiks dar broliui vakare pasukt-tam dar ka ''pazyyysiu'' lotuliukas.gif .. topsecret.gif matai,as stengiuosi ''tokia zyrzala'' issilaikyt iki rytojaus,nes jauciu kad truputi reiks su berniuko anglu mokytoja box.gif ..tai dabar showoff.gif
Papildyta:
topsecret.gif nes matai,as nelabai suprantu,pagal ka jinai vertina vaiko kalbos zinias: g.gif ar pagal gabumus ir uzduoties atlikima,ar pagal ''teveliu darbovieteje uzimamas pareigas'' triniti.gif ..vat kaip tik ryt zadu ta issiaiskinti aggressive.gif topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 spalio 2010 - 16:26
O groziu prinerta!! bigsmile.gif bigsmile.gif . Griztu i sekta. Darbas prispaudes buvo. Prisiduodu- 4 grazuoliai kukuruziniai nunerti. Dabar vel vargstu su "baronkiniu".
Atradimas lotuliukas.gif . Supratau pagaliau kas tas pusinis stulpelis!! tongue.gif . Bet turiu klausimuka, mergytes. Jei man ramune ir kukuruzinis ( 6 kampis) gavos gerai pagal schema, nesigarbanojo, liuks, tai kodel tada baronkinis nesigauna? g.gif Vienzo, studijuoju toliau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(gerve @ 2010 10 06, 16:38)
tai kodel tada baronkinis nesigauna? g.gif Vienzo, studijuoju toliau  biggrin.gif


kurioje vietoje nesigauna ? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 17:54)
kurioje vietoje nesigauna ?  rolleyes.gif

Jau pacioj pradzioj, pries baronkyte, bet ten jau pakeitimai veikia ax.gif kitas klausimelis, antrai eilei ziedlapiuku jus daret po 11 akiu pynele ar daugiau? turiu viena baronkini su pakeitimais ir uzrasais nunerus, nu netenkina rezultatas, bandau tobulint toliau.
P.s. Tikli, jei domina kur ant vaso siulas suktas ir taip nerta, turiu kazka savo saugyklose, duok zenkla, imesiu, gi jau zinau kaip biggrin.gif
P.p.s. su medaliais nieko bendra, ale turim proga namuos- mano mazyyyyliui siandie 20 sukako wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gerve: 06 spalio 2010 - 17:06
QUOTE(gerve @ 2010 10 06, 18:03)
Jau pacioj pradzioj, pries baronkyte, bet ten jau pakeitimai veikia  ax.gif kitas klausimelis, antrai eilei ziedlapiuku jus daret po 11 akiu pynele ar daugiau? turiu viena baronkini su pakeitimais ir uzrasais nunerus, nu netenkina rezultatas, bandau tobulint toliau.
P.s. Tikli, jei domina kur ant vaso siulas suktas ir taip nerta, turiu kazka savo saugyklose, duok zenkla, imesiu, gi jau zinau kaip  biggrin.gif
P.p.s. su medaliais nieko bendra, ale turim proga namuos- mano mazyyyyliui siandie 20 sukako wub.gif

AVA KAS AATSIRADOOO!! bigsmile.gif tai ka,mergytes,greit visooOOOs issirikiuojam ir... happybday.gif happybday.gif happybday.gif sudainuojam MAAAZYliui lotuliukas.gif ...o mamytei bis.gif ir daug ir skanaus alc.gif mirksiukas.gif


del visokiu ''geriu''-aisku GERVUT KAD NOOORIU..as gi ''visko noretoja''..imesk cia,tai gal irgi kam pravers mirksiukas.gif ....
Atsakyti
Aciu, aciu, ziuri i vaikus ir matai kaip pensija arteja lotuliukas.gif tongue.gif pastudijuokit prasau, ka user posted imagegalec pakeist, jau taip noriu grazios "baronkines" ax.gif blush2.gif
o cia kas nuveikta iki siol:

user posted image
Atsakyti
gerve sunervinai mane cray.gif cray.gif cray.gif kokios ramaskes pas tave wub.gif wub.gif wub.gif negana to kad siulai baiginejasi tai tos s-nos ramaskes nesigauna,O kuo tau baronkinis nepatinka man jis pas tave visai grazus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sigridaU: 06 spalio 2010 - 17:33
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 06, 18:32)
gerve sunervinai mane cray.gif  cray.gif  cray.gif kokios ramaskes pas tave wub.gif  wub.gif  wub.gif negana to kad siulai baiginejasi tai tos s-nos ramaskes nesigauna,O kuo tau baronkinis nepatinka man jis pas tave visai grazus

Tik neverk, davai, jungiam pajegas, studijuojam tavo ramaskes, mano baronkas lotuliukas.gif lotuliukas.gif , rasim iseiti.
del mano barankiu- pabaigta susivynios atgal i siulus- baronkyte ne pusiniu nunerta, as gi su virbalais draugavau iki siol, man tie stulpeliai, etc. mistika truputi blush2.gif . O noriu graziau pasiskleidusiu antru ziedlapiu, nesukritusiu kazkaip.
P.s. Sigrida, ramaskes neriau pagal schema, tik jungima lapeliu ten toki sumislijau, tai tik sujungus tie lapeliai ir sugula taip tvarkingai, mergytes rase, kad iki tol tai atrodo ten ziaurus bardakas.
Atsakyti
nu ziokit eisiu destyti ziuresiu kas gausis g.gif
bet noreciau tokios formos kur 1 temoj 1 foto g.gif
Atsakyti
user posted image
va dar mano ramaske nejungta, ziuresim kaip gausis jungt
Atsakyti
Anos turbut prisisvaigta buvo tongue.gif . Bet viena radau, visai gal nieko butu viduriuka koki pakeist tokiu:

viewer.php?id=1285746020.jpg]user posted image[/URL]
Atsakyti
Sveikos merginos, kelios dienos skaičiau skaičiau, nus kas gi čia per medalijoninis ir dar šalis bigsmile.gif o nuotraukų prisižiūrėjus tai ir galima sakyti užsikabliavau. pagauta to azarto netgi keturias pintines siūlų susitvarkiau (dėl jų vyras pastoviai per dantį traukdavo) blush2.gif , susiradau siūlus ir esu pasirengusi kibti į darbus thumbup.gif siūlai Basic, 70%vilna, 30% akrilas, vąšelis 2,5mm, bet užsisakiau šiandien ir 3mm ir 4mm, jei tas kurį turiu pasirodytų netinkamas. šiandien vakare suguldžiusi šeimyną imsiuosi pirmojo medalio. Palinkėkit man sėkmės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jūratė V.: 06 spalio 2010 - 18:05