Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 11:20)
tikrai norejai parasyti ''masinikes'' ???  lotuliukas.gif  kazi kieno jis beda rado  bigsmile.gif ...

tai jei vyras nedirba savo darbo reik kaimyno pagalbos prasyt biggrin.gif
va todėl ji šiandien ir tokia davolna, kad masnikes,oj masinikės bėdą rado lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kolekcionierė: 06 spalio 2010 - 11:25
QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 12:20)
tikrai norejai parasyti ''masinikes'' ???  lotuliukas.gif  kazi kieno jis beda rado  bigsmile.gif ...

..o vat apie tai ''istorija nutyli...'' bebe.gif...kiekvienas sprendziam pagal savo ''sugedimo laipsni'' liezuvis.gif ..nors as irgi vyrui sakiau- tu ''stumi mane i pagunda'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...as nekalta-gyvenimas toks. blush2.gif ...

o del ''masinikes''-as norejau parasyti ''MASINIKE'' mirksiukas.gif ..CIA, KAD TU, NORS VIENA PAZYYYSTAMAAA ZODI ,PERSKAITYTUM bebe.gif
Papildyta:
QUOTE(Kolekcionierė @ 2010 10 06, 12:23)
tai jei vyras nedirba savo darbo reik kaimyno pagalbos prasyt  biggrin.gif
va todėl ji šiandien ir tokia davolna, kad masnikes,oj masinikės bėdą rado  lotuliukas.gif

NU ZINAI,kaip beziuretum,tu teisi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Papildyta:
vat dar biski taip ,ir vyras tuoj ''ragais darbe sienas prades braizyt'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 spalio 2010 - 11:39
QUOTE(tiklis @ 2010 10 06, 11:42)
o del ''masinikes''-as norejau parasyti ''MASINIKE'' mirksiukas.gif ..CIA, KAD TU, NORS VIENA PAZYYYSTAMAAA ZODI ,PERSKAITYTUM bebe.gif



tada sakyk ''automobili'' ... zinai, as uzsieni gyvenu - kebloka jau man su ta lietuviu kalba tongue.gif

ei, merginos... gal turit kokiu idomesniu mazu medaliuku ? ar neriat visus pagal schemutes ? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 13:02)
tada sakyk ''automobili'' ...  zinai, as uzsieni gyvenu - kebloka jau man su ta lietuviu kalba  tongue.gif

ei, merginos... gal turit kokiu idomesniu mazu medaliuku ? ar neriat visus pagal schemutes ?  ax.gif

vat vat..ir man reiktu maziuku.. blush2.gif bet kad jau viena kart ''kreipiausi i tauta'',ir NIEKO schmoll.gif ..NIEKAS NEGIRDI ,ARBA VISOS LABAI JAU SMARKIAI NERIA,KAD I SONUS DAIRYTUSI verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 spalio 2010 - 13:58
QUOTE(tiklis @ 2010 10 06, 13:57)
vat vat..ir man reiktu maziuku.. blush2.gif bet kad jau viena kart ''kreipiausi i tauta'',ir NIEKO schmoll.gif ..NIEKAS NEGIRDI ,ARBA VISOS LABAI JAU SMARKIAI NERIA,KAD I SONUS DAIRYTUSI verysad.gif


pasidairyk cia wink.gif
http://picasaweb.google.lt/Alacka33/1#
Atsakyti
biggrin.gif biggrin.gif siiiita as turiu...tik zinai,galvojau kad kas nors dar kokiu lobiu pasislepe kur turi mirksiukas.gif
Atsakyti
http://yoshta.ru/vit...titch-sposob-2/

dar...
http://yoshta.ru/vit...titch-sposob-1/

ir...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo asta30a: 06 spalio 2010 - 14:24
Kaip manot, jeigu pritruks siūlų ir daugiau negausiu nusipirkt - su kokia spava margint? Tamsiai mėlyna ar balta? O gal dar kažkokią galėčiau priderint? g.gif

Dėl siūlų sužinosiu šeštadienį, tai iki to laiko noriu apmastyt visus variantus ax.gif

Pamasčiau, kad su savo klausimu nepaminėjau svarbiausio - gi tikriausiai ne visi atsimena kokios spalvos aš dabar šalį neriu ax.gif Jeigu kažkas sugavosit man padėt, tai mano medalių foto yra čia: http://public.fotki....aljoninis-alis/
Spava realiai šiek tiek šviesesnė blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aaagnex: 06 spalio 2010 - 14:42
QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 15:21)

blink.gif blink.gif o ****....va cia tai geras.. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 06, 14:25)
Kaip manot, jeigu pritruks siūlų ir daugiau negausiu nusipirkt - su kokia spava margint? Tamsiai mėlyna ar balta? O gal dar kažkokią galėčiau priderint? g.gif




as tai derinciau tamsiai melyna cool.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 06, 15:25)
Kaip manot, jeigu pritruks siūlų ir daugiau negausiu nusipirkt - su kokia spava margint? Tamsiai mėlyna ar balta? O gal dar kažkokią galėčiau priderint? g.gif

Dėl siūlų sužinosiu šeštadienį, tai iki to laiko noriu apmastyt visus variantus  ax.gif

Pamasčiau, kad su savo klausimu nepaminėjau svarbiausio - gi tikriausiai ne visi atsimena kokios spalvos aš dabar šalį neriu  ax.gif  Jeigu kažkas sugavosit man padėt, tai mano medalių foto yra čia: http://public.fotki....aljoninis-alis/
Spava realiai šiek tiek šviesesnė  blush2.gif

as uz balta mirksiukas.gif ..o siaip,jei MAN TAIP BUTU,as paieskociau panasaus storio ir tokios pat (ar bent jau panasiausiu)spalvos siulu,ir pamaisyciau vienokio siulo medaliuku ir kitokio siulo medaliuku...ir viskas butu thumbup.gif ...juk sitas salis ''stambios fakturos'',taigi ''toks margas''...
Papildyta:
arba vat ka dabar sumasciau-paeiskok kitokiu zydru siulu,ir visus maziukus medaliukus nerk kitais siulais...juk maziukais lopysi skyles,taigi jie bus kaip fonas pagrindiniams medaliams.. ax.gif atspalvi reiktu rinktis truputi sviesesni arba truputi tamsesni uz pagrindini.. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 06 spalio 2010 - 14:51
pagaliau tiklis pratrūko biggrin.gif
pasiilgau šito mirksiukas.gif
Atsakyti