Įkraunama...
Įkraunama...

Medaljoninis šalis

QUOTE(tiklis @ 2010 10 06, 10:36)
jus cia dabar biski panerkit,o as pasoksiu is laimes.  sokiai.gif  ukaciaka,ukaciaka,ukaciakaciakaciaka..... assa.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
ir ko tokia zvali is lovos siandien kelusi ?? bigsmile.gif bene vyras gerai sianakt pasistenge lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 06, 10:40)
nu kokis tu  lotuliukas.gif kad tik zmogus nepasveiktu greiciau lotuliukas.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 10:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ir ko tokia zvali is lovos siandien kelusi ??  bigsmile.gif  bene vyras gerai sianakt pasistenge  lotuliukas.gif

bandai kaip tikra lietuvė įkast atgal biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(tiklis @ 2010 10 06, 10:36)

jus cia dabar biski panerkit,o as pasoksiu is laimes.  sokiai.gif  ukaciaka,ukaciaka,ukaciakaciakaciaka..... assa.gif

o koks čia lietuviškas šokis? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 10 06, 11:40)
nu kokis tu  lotuliukas.gif kad tik zmogus nepasveiktu greiciau lotuliukas.gif

ania? g.gif g.gif nu bet jinai pati kalta,paziurekit iki ko MANE PRIVEDE SU SAVO ''MAN VISKAS PAGAL SHEMA GAUNASI...NIEKO NEREIKIA DADETI...NESIGARBANOJA..'' bebe.gif ..man jinai jau toki nepilnavertiskumo kompleksa ivare kad doh.gif ...ir dar pareiskia ,kad PO 5 RAMUNES PER DIENA nuneria doh.gif ...jinai specialiai mane erzina blink.gif ...tai dabar as atsigriebiu assa.gif assa.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 06, 12:36)
JEEEE! yahoo.gif ...IR TAU KAZKAS NEPAVYKO PAGAL SHEMA tease.gif ... sokiai.gif as cia dabar namie susokau ''lietuvio laimes soki'' lotuliukas.gif pavadinimu''KAIP GERAI,KAD KAZKAM IRGI NESISEKA'' liezuvis.gif ... topsecret.gif ziuriu jau darausi tikra lietuve. g.gif ..AI,VELNIOP TA ''KULTURINGUMO KAUKE''- thumbup.gif MESKUTE IRGI ZMOGUS PASIRODO,o ne ''supernerimumene'' tongue.gif  tongue.gif

jus cia dabar biski panerkit,o as pasoksiu is laimes.  sokiai.gif  ukaciaka,ukaciaka,ukaciakaciakaciaka..... assa.gif

beee.gif beee.gif beee.gif ak tu šitaip .... daba spicialiai papietavus aisiu pabandyt aš tą medalių iki pergalės, gal man patiks ir viskas ten pagal schemą oki bus.
užtai pabaiga artėja, vat. :beee
Atsakyti
QUOTE(asta30a @ 2010 10 06, 11:41)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
ir ko tokia zvali is lovos siandien kelusi ??  bigsmile.gif  bene vyras gerai sianakt pasistenge  lotuliukas.gif

irnesakyk.gif ..as vakar vyra NEMIEGANTI(pabreziu -NEMIEGANTI hihihi.gif )maciau kokias 20 min.-kol valge..o po to jau girdejau tik''leidzianti keistus knarkimo garsus'' tongue.gif ...jam paskutiniu metu''dega objektas mastau.gif ,tai as ji matau tik velai vakare :topsecret:kazin jis dar prisimena kaip as atrodau mastau.gif ..vat tik savaitgali suprantu,kad vyra turiu..bet jei taip ir toliau-TAI TIK PER KALEDAS SUSITIKSIM lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...APIE KA AS CIA g.gif ..AI-ne,ne vyras kaltas del mano assa.gif nuotaikos-KAIMYNAS PAGALIAU RADO MANO MASINIKES BEDA yahoo.gif :topas secret: pasirodo,akumuliatorius ''sroves nelaiko'',todel jinai man nesikuria ..vat tik pakeiciu akuma ir viskas ciki...o cia dar MESKUTE ''SUDAVE BAJERI'' NU DIENA SIANDIEN LIUKS thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 06, 11:58)
beee.gif  beee.gif  beee.gif ak tu šitaip .... daba spicialiai papietavus aisiu pabandyt aš tą medalių iki pergalės, gal man patiks ir viskas ten pagal schemą oki bus.
užtai pabaiga artėja, vat. :beee

AAANIAAA?!TU SITAIP triniti.gif as paziuresiu,kaip tau tavo nertu pagal shema neuzteks saliui,bus tik ant ''vieno peties'' liezuvis.gif..ir teks tau dar tiek pat prisinert tongue.gif ..vat ir bus tau ''pabaiga arteja'' assa.gif
Atsakyti
bet vis tiek žaviuosi žmogu kat taip raiškiai moka emocijas reikšt lotuliukas.gif lotuliukas.gif i dar raštu....aš nebūnu tokia emocionali net in real biggrin.gif

a va dėl tos pabaigos ir man biskiuką neriamas jama unsure.gif a tai rimtai teks spalvą įmaišyt. nusinert tai baika, ale siūlų kad nepritrūkt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskute231: 06 spalio 2010 - 11:08
Smagiai jus cia diena pradedat lotuliukas.gif O as vakar nusipirkau siulus, tik dabar nzn ar juoda spalva atskleis salio grozi, tad kol filosofuoju, darbo nepradedu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 10 06, 12:07)
bet vis tiek žaviuosi žmogu kat taip raiškiai moka emocijas reikšt lotuliukas.gif  lotuliukas.gif i dar raštu....aš nebūnu tokia emocionali net in real  biggrin.gif

a va dėl tos pabaigos ir man biskiuką neriamas jama unsure.gif a tai rimtai teks spalvą įmaišyt. nusinert tai baika, ale siūlų kad nepritrūkt unsure.gif

blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 06, 12:10)
Smagiai jus cia diena pradedat  lotuliukas.gif  O as vakar nusipirkau siulus, tik dabar nzn ar juoda spalva atskleis salio grozi, tad kol filosofuoju, darbo nepradedu doh.gif

jei neklystu-tu merino vilna pirkai?o jinai truputi toki grazu blizgesi turi-tai zinok bus thumbup.gif ..pamatysi...kitas siulas juodas be ''blizgesio'' tikrai nesiziuretu'' o tau bus viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 06, 12:13)
blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif
Papildyta:

jei neklystu-tu merino vilna pirkai?o jinai truputi toki grazu blizgesi turi-tai zinok bus thumbup.gif ..pamatysi...kitas siulas juodas be ''blizgesio'' tikrai nesiziuretu'' o tau bus viskas mirksiukas.gif

Ot ir ne.. Stovejau prie lentynos, lyg pirmakart siulus matyciau ir niekaip negalejau apsispresti ka pirkti, o tada sove mintis nusipirkti princeses mohera ir dar juodos spalvos, kad salis lengvesnis butu.. uztat dabar dvejoju ar isvis pradeti ar kito siulo reikia doh.gif Dar niekada gyvenime taip ilgai del mezginio ir siulu nesvarciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2010 10 06, 11:10)
Smagiai jus cia diena pradedat  lotuliukas.gif  O as vakar nusipirkau siulus, tik dabar nzn ar juoda spalva atskleis salio grozi, tad kol filosofuoju, darbo nepradedu doh.gif

gali imaišyt baltą, tada liuks atrodys
Atsakyti
Matau jau kai kas ir link pabaigos artėja, o man liūdna... verysad.gif Truks siūų turbūt, o pirkt kažin ar tokių gausiu unsure.gif

O iki pabaigos, tai toi toli šviečia doh.gif
Ko kas tik 10 medaliukų turiu... o dar mažoji vašelį iš rankų atimdinėja, o mamai žadėjau po 2 savaičių jau būt pabaigus blink.gif

Beje, jei kuri jau pabaigus siūtumėt greitu metu, gal galit pafotografuot kaip tą padaryt, nes aš niekada nieko nenėriau iš gabaliukų, o čia dar vienas ant kito turi sueit - nu neįsivaiduoju kaip reiks siūt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 10 06, 11:06)
irnesakyk.gif ..as vakar vyra NEMIEGANTI(pabreziu -NEMIEGANTI hihihi.gif )maciau kokias 20 min.-kol valge..
KAIMYNAS PAGALIAU RADO MANO MASINIKES BEDA  yahoo.gif 


tikrai norejai parasyti ''masinikes'' ??? lotuliukas.gif kazi kieno jis beda rado bigsmile.gif ...
Atsakyti